Dodaj do ulubionych

Jezioro Głuszyńskie

15.06.08, 20:02
zwane Orzelskim, tu zaczyna sie nasza historia, bardzo proszę ...
Obserwuj wątek
        • sauber1 Re: Jezioro Głuszyńskie 15.06.08, 22:38
          dunka76 napisała:

> Pomyliłam się Sauber. Przepraszam smile

Nie przepraszaj, nigdy ludzie się nie mylą, czasem tylko nie w porę trafiają,
          ale jakie to ma znaczenie, kiedy świat taki piękny?wink
            • sauber1 Re: Jezioro Głuszyńskie 01.07.08, 17:41
              dunka76 napisała:

> Ja chyba ciągle trafiam tam gdzie nie trzeba. Jeśli już coś
              > wspaniałego mnie spotka to i tak to tylko skrawek może dla mnie być.
              > Uśmiechnęłam się jak przeczytałam Twój post smile

No to co ja mam powiedzieć? też lubię sobie popisać, ale i nie tylkowink Widzisz
              wyrzucić mnie chcą z tych wsiowych forum, coś też próbowałem pisać w
              partyjno-melicyjnym "Głosie Radziejowa", ale tam też pełno prowokatorów. Myślę
              sobie jednak zostanę na tych za granicą i tu w kraju, ale tylko na tych
              sympatycznych, gdzie skupieni bardzo mili ludzie. Dobrze, że chociaż mamy prawo
              wyboru?smile))
              Pozdrawiam Cię Dunka76, miłego dnia smile))
              • dunka76 Re: Jezioro Głuszyńskie 01.07.08, 20:02
                Na szczęście mamy prawo wyboru. Ja cenię sobie spokój. Nie szukam
                konfliktów ani w forumowym, ani w realnym świecie. To nie ma sensu.
                Po co stwarzać problemy. Prowokatorzy, hmmm mam to szczęście, że
                jeszcze mnie nie dopadli. Pewnie nie rzucam się w oczy. Ale, jeśli
                kiedyś przypadkiem...wybiorę ignorowanie.
                Dzień pracowity, ale to dobrze, bo nie mam czasu myśleć o kłopotach.
                Tym samym nie nakręcam się pesymistycznie, a jestem w tym mistrzynią.
                Również podrawiam smile))
                • sauber1 Re: Jezioro Głuszyńskie 01.07.08, 23:34
                  dunka76 napisała:

> Na szczęście mamy prawo wyboru. Ja cenię sobie spokój. Nie szukam
                  > konfliktów ...

A kto sobie nie ceni? Spokój to najprzyjemniejsza rzecz na świecie, ale są inni
                  co potrafią człowiekowi próbować odebrać ten boski przywilej, często z
                  chciejstwa pazerności, a czasem to tylko mały akt korupcji. Ale jakie to ma
                  znaczenie, kiedy słoneczko nam tak pięknie świeci?smile

Pioseneczka specjalnie dla Ciebie Dunko, przyznasz że miła i grzeje ?smile
                    • sauber1 Re: Jezioro Głuszyńskie 05.07.08, 06:08
                      A ja teraz siedzę sobie na łódeczce koło wyspy, na sonarze mi wyświetla 26 m
                      głębokości, zanęcam, rybka coraz większa podpływa, tylko same duże dzisiaj
                      łowię, a potem znowu Stanisława przepis i wyżera, fajne są jednak wakacje, gdy
                      pogoda sprzyja, Miłego dnia wszystkim wesołym smile))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka