Dodaj do ulubionych

Czy to mógł być fragment czopa śluz? 17 tc

04.01.10, 20:51
Witam wszystkich! Mam może błahy, ale niepokojący mnie problem. Wczoraj podczas wizyty w toalecie na papierze została mi spora ilość (powiedzmy łyżka stołowa) lepkiej, gęstej, rozciągliwej galaretki w kolorze lekko białym. Zadziwiło mnie to, bo ani w poprzedniej ciąży, ani bez ciąży czegoś takiego nie widziałam. Inne niepokojące objawy to częste kłucie w pochwie, nie w dole brzucha, tylko głęboko w środku - obrazowo rzecz ujmując mam uczucie obecności cienkiego drucika w środku, który ciągle mnie kłuje, niezależnie od pozycji. Bardzo to dokuczliwe. Brzuch w dole napięty, trochę wysiłku i muszę odpoczywać, bo zmienia się w ból.
O tej wydzielinie to w pierwszej chwili pomyślałam, że to czop, ale to chyba niemożliwe? Jestem w 17 tyg ciąży.Czy to mogą być groźne objawy objawy? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Obserwuj wątek
    • red-truskawa Re: Czy to mógł być fragment czopa śluz? 17 tc 04.01.10, 21:03
      Ja mialam identyczne objawy i był to czop sluzowy (który odchodził mi gdzies od 36 tyg) oraz (jak potwierdził mój lekarz) owo kłucie odczuwalne podobnie jak opisałas było efektem rozwierania szyjki macicy. Ale to było u mnie, jak napisałam, ok 36-37 tyg ciazy. Mysle ze najlepiej bedzie jak sie skontaktujesz(chociaz telefonicznie) ze swoim lekarzem, najlepiej rozwieje Twoje wątpliwosci,
      • Gość: roki Re: Czy to mógł być fragment czopa śluz? 17 tc IP: *.lublin.mm.pl 05.01.10, 09:54
        ja tak mialam od poczatku ciąży do 5miesiąca.pytalam sie lekarza co
        to jest a non mi wyjasnil,ze u kobiet rodzacych ktorys raz tak
        niestety jest i jest to normalne.w takim przypadku jak by to byl
        czop to juz 6razy bym urodzila.idz do lekarza to sie uspokoisz.a
        teraz jestem w 6miesiącu i mam biale uplawy jak mleko i juz nie sa
        takie geste jak galareta.bylam wczoraj u gin.i wszystko jest
        ok.dlatego idz do gin.musisz sie uspokoic i daj znac.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka