Dodaj do ulubionych

Depilacja laserowa w ciazy

02.06.16, 20:53
Jestem w 5 tyg ciazy , jestem kosmetyczka i wykonuje na klientkach zabiegi laserowego usuwania wlosow laserem diodowym , czy jest to bezpieczne dla mnie ? www.google.ch/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://m.youtube.com/watch%3Fv%3DHPYFk2w3qvk&ved=0ahUKEwiC896wxonNAhVLQBQKHXPrCUgQtwIIIzAA&usg=AFQjCNF4o5PaSRgvUOm1RWHnrhu9GhPDlw
Obserwuj wątek
        • madziab83 Re: Depilacja laserowa w ciazy 05.06.16, 20:51
          Zajmuję się sprzedażą laserów, więc odpowiem. Ciąża jest przeciwskazaniem do wykonywania zabiegów laserowych, zarówno jako operator urządzenia jak i jako klient. To samo tyczy się fal radiowych.

--
          Wiktoria 28.05.2006
          Tymoteusz 12.03.2010
            • madziab83 Re: Depilacja laserowa w ciazy 09.06.16, 20:48
              a dlaczego podczas zabiegu ubiera się okulary, założysz je również na brzuch?
              A tak na serio, nikt nie przeprowadza takich badań na kobietach w ciąży i w dużej mierze zakaz jest nie co profilaktyczny. Sama zdecyduj czy chcesz testować na was. Przy RF sprawa jest oczywista, fale przenikają przez całe ciało więc i przez płód również i co zapewne nie jest wskazane.

--
              Wiktoria 28.05.2006
              Tymoteusz 12.03.2010
              • niedowierzanie Re: Depilacja laserowa w ciazy 22.06.16, 23:36
                Witam. madziab83 mam pytanie, nie znam się na tym kompletnie, czy laser Light sheer duet to też RF? Niestety zrobiłam sobie zabieg depilacji bikini jak byłam w 4 tyg. ciąży- nie wiedziałam,że załam. Teraz jestem w 12 tyg. i niby wszystko jest ok. ciąża rozwija się prawidłowo, ale i tak bardzo się boję. Nie wiem, na ile ten laser faktycznie "sięga" wgłąb skóry i czy laser "sięgał" płodu. Dla wszystkich lekarzy temat laserów jest kompletnie obcy. Jeden gin. powiedział, że ten laser jest równie niebezpieczny co promienie rentgena, ale nie do końca daję temu wiarę, bo zapytany o szczegóły, nie potrafił w rzetelny sposób odpowiedzieć na moje pytania. Będę wdzięczna za odpowiedź.
    • kucyk.na.biegunach Re: Depilacja laserowa w ciazy 11.01.20, 23:22
      Przeprowadzałam cotygodniową depilację strefy bikini Braunem SilkEpil. Nie wiedziałam jeszcze wówczas, że jestem w ciąży. Poroniłam w 5 tygodniu.
      Nie twierdzę, że to było przyczyną, bo nie wiem. Jednak odstawiłam depilator, więcej nie zaryzykuję. Zakładam, że nie przeprowadzono testów na kobietach w ciąży i dlatego tak naprawdę wpływ lasera jest nieznany.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka