Dodaj do ulubionych

Gdzie na CC w Krakowie? Ujastek czy Żeromski?

18.09.17, 11:43
Jeszcze dużo czasu ale zastanawiam się gdzie zdecydować się na poród w Krakowie.

Mam wskazanie do CC. Poprzednie dziecko też cc (po nieudanym porodzie naturalnym) rodziłam na Ujastku, ale opieka poporodowa jest tam na średnim poziomie. Dokarmiali mi dziecko na siłę, straszny tłum i masówka i z tego co wiem jest jeszcze bardziej tłoczno teraz. Chociaż nie powiem - warunki ok.

Zastanawiam się tym razem nad Żeromskim, słyszałam dobre opinie. Na pewno chcę karmić piersią.

Jak myślicie? Jaki szpital polecacie, może jeszcze jakiś inny?
Obserwuj wątek
  • ta.dam Re: Gdzie na CC w Krakowie? Ujastek czy Żeromski? 10.10.17, 10:40
   Polecam Szpital Żeromskiego na planowaną CC. Jeśli z maluszkiem jest wszystko ok, zaraz po zszywaniu przewożą cię na normalną salę i pomagają przystawić dziecko do piersi. Mocny nacisk i wsparcie KP, a zarazem nie szczędzą środków przeciwbólowych i dbają o pacjentkę po CC. Na salach może nieco ciasno i jedzenie... wiadomo, ale obyś spędziła tam tylko kilka dni! Zazwyczaj wypisują już po 2 dobach (aby zaczęła się 3 przy obchodzie pediatrycznym). Powodzenia!
  • mama_mil Re: Gdzie na CC w Krakowie? Ujastek czy Żeromski? 12.10.17, 16:50
   W Żeromskim też dokarmiają mlekiem modyfikowanym i mnie np. Straszyli że mam mało mleka a to była 1,2 doba... W Siemiradzkim ponoć to samo. Ale oddział położniczy był super, położne wspaniałe! Tylko że ja rodziłam naturalnie. Ale jeśli chodzi o to dokarmianie to po prostu przy drugim dziecku powiem, że sobie nie życzę.
   • ta.dam Re: Gdzie na CC w Krakowie? Ujastek czy Żeromski? 16.10.17, 12:46
    To prawda, panuje tam trochę "terror przybierania na wadze" - jeśli noworodek za dużo (ich zdaniem) spadnie z wagi, lekarz od razu proponuje MM, a położne potulnie biegną i dokarmiają. In plus - nie widziałam w użyciu butelki, a tylko spokojne dokarmianie z kieliszka, zawsze najpierw mleko mamy, a potem MM.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka