Dodaj do ulubionych

czy ktos chodzi do swissmed w Gdańsku?

09.12.04, 11:23
czy ktos moze chodził do ginekologa do swissmed, albo rodził tam? jak tak to
podzielcie sie wrażeniami!!!
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • monika78gda Re: czy ktos chodzi do swissmed w Gdańsku? 28.01.05, 13:47
      Ja chdze do Swissmedu do dr Legan. Poszlam do niej "na slepo", bez polecenia
      przez kogokolwiek. Jestem zadowolona z tej lekarki - jest bardzo konkretna
      i "do rzeczy". Chodze do niej na NFZ. Wkurza mnie tylko to ze w swissmedzie
      zepsulo sie "panstwowe usg" i bede musiala zawsze chodzic prywatnie.
      Co do porodowki, to dopiero bedzie i platna, wiec nie mam zamiaru z niej
      korzystac. Wybiore chyba Zaspe. Pozdrowienia,
      Monika, 17tc.
      • laura771 Re: czy ktos chodzi do swissmed w Gdańskudo bzysi 28.01.05, 19:11
        Bzysiu,
        moja kolezanka chodziła przed ciążą i w trakcie do dr.Raszczyka. Ja też do
        niego chodziła do tej pory, ale zrezygnowałam, bo mydli oczy, a leczenie się
        nie posuwało (ja staram się dopiero począć dzidziusia wink,ale nam nie wychodzi:
        (). Natomiast moja koleżanka chodząc do niego w ciązy, mówiła mu, że bardzo ją
        boli na dole, on robiąc jej USG "nie zauważył", że ma rozwarcie. Tylko jej
        wmówił, że pecherz uciska. Przechodziła tan cały weekend i znowu do niego
        poszła, dopiero wtedy się zorientował i na sygnale do szpitala, bo już rodziła
        w 8 m-cu.
        • bzysia Re: czy ktos chodzi do swissmed w Gdańskudo bzys 28.01.05, 19:28
          Cholipka, no to bardzo mi przykro. A czy moglabys mi napisac na czym polegalo
          jego mydlenie oczu w Twoim przypadku? Oczywiscie nie neguje Twojej opinii,
          tylko tak z ciekawosci chcialabym wiedziec.
          Ja osobiscie jestem z niego bardzo zadowolona. Kilka lat temu trafilam do niego
          na Izbe Przyjec na Kliniczna jako studentka- zajal sie mna super, zalatwil tez
          sprawe z Kasa Chorych- co nie bylo wtedy latwa sprawa, a w opini prof. Mielnika
          szybkiej interwencji Rraszczyka zawdzieczam to, ze zyje. Rok temu- gdy
          powiedzialam mu, ze chcemy miec z mezem dziecko- zaczal mnie przygotowywac i
          udalo sie w pierwszym cyklu staran mimo endometriozy, problemow z torbielami,
          polipami, nadzerkami itp. Teraz dotrwalam dzieki niemu do 34 tyg, choc z ciaza
          od samego poczatku same problemy. Podoba mi sie rowniez to, ze w kazdej chwili
          mozna do niego zadzwonic.
    • fiwa Re: czy ktos chodzi do swissmed w Gdańsku? 29.01.05, 08:36
      nie polecam napewno pani dok. Legan!! moja przyjaciółka do niej chodziła i
      rezultat był taki ze dziecko urodziła w 5 miesiacu, ajk zaczęły sie jej bule
      porodowe to pani doktor powiedział ze i tak jej nie pomoze bo wyjeżdża na
      weekend!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka