Dodaj do ulubionych

pas poporodowy czy majtki sciagajace-

21.12.04, 10:03
zastanawiam sie co jest leprze na brzuszek po porodzie pas czy majtki
sciagajace.?i kiedy po porodzie mozna zaczac juz uzywac ktas z tych rzeczy?
Obserwuj wątek
    • jowa20 Re: pas poporodowy czy majtki sciagajace- 21.12.04, 10:31
      ja sie decyduje na pas poporodowy.Uzywala go moja kolezanka i nie przesadzajac
      brzuch po tyg.miala taki jak przed ciaza.Nie twierdze,ze i mnie mnie nastapi to
      tak szybko,ale pomoze na pewno!Polecam!Aha mozna go nosic zaraz po porodzie.Ja
      bede miala cesarke takze musze sie troche wstrzymac,az sie blizna
      wygoi.Pozdrawiam.jowa 36tc.
      • kasia_de Re: pas poporodowy czy majtki sciagajace- 21.12.04, 11:32
        no cóż, z tego co mówili w szkole rodzenia i z opinii osób zajmujących sie
        rehabilitacją, wiem, że ani pasa ani majtek ściągających nosic nie należy,
        ponieważ wtedy mięsnie jeszcze bardziej sie rozleniwiają i proces "wracania do
        normy" trwa znacznie dłuzej. Ponoc o wiele lepsze sa lekkie ćwiczenie mięśni
        brzucha. Aczkolwiek sama nie jestem ekspertem w tej dziedzinie
        • carolline1 Re: pas poporodowy czy majtki sciagajace- 21.12.04, 11:45
          no ja sie dolacze do kolezanki wyzej! mialam cc, i jak wwychodzilam ze szpitala
          to spytalam sie kiedy moge zaczac nosic taki pas i mi lekarz powiedzial, ze jak
          bede nosila pas to miesnie gorzej pracuja i dluzej wraca sie do starej
          sylwetki, bo miesnie nie pracuja jak powinny! tak wiec ja czekalam miesiac po
          cesarce i zaczelam ciwczyc brzuszek i teraz 3,5 miesiaca po jest ok, brzuszek
          prawie jak sprzed ciazy, tylko w miejscu blizny takie zgrubienie. pozdrawiam
    • elgosia Re: pas poporodowy czy majtki sciagajace- 21.12.04, 12:51
      Naprawdę chcecie się tak ściskać? Ja dostałam takie majtki i po 5 min zdjęłam,
      bo mi się niedobrze zrobiło. Brzuch był owszem płaski, ale wszystko górą
      wyszło. Po tym porodzie będę ćwiczyć, bo po poprzednim liczyłam, że od
      karmienia samo zejdzie i niestety się przeliczyłam...
    • sisu Re: pas poporodowy czy majtki sciagajace- 09.02.21, 16:33
      Hej ,
      Czy pomogłybyście odpowiedzieć na pytania na temat pasów ciążowych? Chcę się dowiedzieć, jak powinno się zaprojektować specjalny pas, który chroni zarówno matkę, jak dziecko - pas ciążowy, który będzie zapobiegał bólom lędźwiowym, miednicy i stawów, spowodowanym nadmiernym obciążeniem kręgosłupa i nóg. Pas, który dodatkowo może posiadać funkcje zapewniające bezpieczeństwo dziecku. Ankieta zajmuje 10 min, z góry dziękuję za pomoc smile
      www.surveymonkey.com/r/ZDQBRJG
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka