Dodaj do ulubionych

Jak widzieliście na USG płeć swojego dziecka?

07.02.05, 09:28
Napiszcie proszę jak widzieliście płeć swojego dziecka na USG???
Ja ani za pierwszym razem ani teraz za drugim jakoś nic nie widzę
konkretnego, jak Ci lekarze to odczytują?
Pytam bo w pierwszej ciąży dowiedziałam się o płci w 41 tc, że córka na 98% a
urodził się syn. W drugiej teraz w 21tc powiedział że syn na 80%, a ja tam
nic specjalnie nie widzęsmile))))
Czy Wy wyrażnie widziałyście te jąderka, siusiaka lub to co u babek??? Pytam
z ciekawości (też nigdy nie miałam tego na zdjęciu)...hihhi
--
Fasolka
Obserwuj wątek
    • ladybird75 Re: Jak widzieliście na USG płeć swojego dziecka? 07.02.05, 09:34
      Ja i maz w 25 tc widzielismy wszystko tak dokladnie, ze nawet lekarz nie musial
      nic komentowac - zapytal sie tylko meza "Co to wg Pana jest?". Chyba nikt,
      nawet osoba, ktora nigdy w zyciu nie widziala zadnego obrazu na USG, nie
      mialaby watpliwosci co do plci. Ale synek ulozyl sie wtedy wyjatkowo korzystnie
      i apart USG byl bardzo dobrej jakosci.
    • martiks Re: Jak widzieliście na USG płeć swojego dziecka? 07.02.05, 10:28
      U mnie lekarz w 18 t.c. powiedział, że na 100 proc. dziewczynka (życie
      zweryfikuje). Mam zdjęcie i film z badania; dzidzia rozlożyła nóżki (świntucha
      mała), no i obraz jest dla mnie czytelny i nie pozostawia wątpliwości (jakoś
      nie widzę możliwości, żeby się gdzieś siusiak zawinął przy tym ułożeniu). Co
      dokładnie widać, to nie musze chyba Wam kobiety opisywać...
    • joanna_dragan Re: Jak widzieliście na USG płeć swojego dziecka? 07.02.05, 11:28
      W piatek bylismy na USG i pomimo prob doktora i moich prosb moje malenstwo nie
      raczylo pokazac kim jest. Zacisnelo nogi pepowine mialo pomiedzy nimi i tyle
      zobaczylismy. Trzymam sie wersji z 20 tyg ze to dziewczynka ale tego sie dowiem
      (albo nie )z usg prawie przed samym porodem.
      -
      Asia-
      www.TickerFactory.com/ezt/d/1;20;19/st/20050423/k/2acc/preg.png
      • ewucha28 Re: Jak widzieliście na USG płeć swojego dziecka? 07.02.05, 11:34
        A ja w wielu przekazach i ksiązkowych i z rozmow z lekarzem słyszałam opinie ze
        ok 20 tyg ciąży cipcie i siusiaczki wyglądaja bardzo podobnie ze względu
        na "opuchnięcie" warg sromowych u dziewczynek ,czesto dochodzi do błednej
        interpretacji nawet przez doświadczonych lekarzy,moj nigdy nie mowi na 100% smile)
        --
        Maleństwo
        Kruszyna
        • fasolka31 Re: Jak widzieliście na USG płeć swojego dziecka? 07.02.05, 11:39
          ewucha28 napisała:

> A ja w wielu przekazach i ksiązkowych i z rozmow z lekarzem słyszałam opinie
          ze
          >
          > ok 20 tyg ciąży cipcie i siusiaczki wyglądaja bardzo podobnie ze względu
          > na "opuchnięcie" warg sromowych u dziewczynek ,czesto dochodzi do błednej
          > interpretacji nawet przez doświadczonych lekarzy,moj nigdy nie mowi na 100% :-
          )
          > )

No mój tez mówił na 98% i na 80%....tylko ja jakoś słabo o widzię na USG:-
          ))))...chyba kiepski sprzęt ma!!!
          --
          Fasolka
          GG 6675781
          Moje drugie bobosmile
    • aaala1 Re: Jak widzieliście na USG płeć swojego dziecka? 07.02.05, 11:48
      U nas malutka w 20tygodniu rozłozyła nóżki i żadnego siusiaka nie było, bardzo
      wyrażnie było widac że dziewczynka. Ten sam doktorek w 34/35 tygodniu
      potwierdził że dziewczynka i zrobił nawet zdjęcie.Jakoś nie chce mi sie
      wierzyć, ze tam sie gdzieś siusiak zawinął. Zobaczymy za jakieś 3 tygodnie jak
      dzieciatko sie pojawi na swieciesmile)
    • agnieszka30p Re: Jak widzieliście na USG płeć swojego dziecka? 07.02.05, 12:36
      Cześć Fasolko
      Ja miałam podobny problem do twojego.USG robiłam w 22 i 24 tygodniu.Bardzo
      chciałam się dowiedzieć jaka jest płeć mojego dzidziusia.Ani za pierwszym ani
      za drugim razem dziecinka nie pokazała nam z mężem kim jest.Lekarz mówił że
      jakoś mało się majta między nóżkami więc chyba dziewczynka ale 51% na
      dziewczynkę a 49 % na chłopca.Czyli tak jakby nic konkretnego nie
      powiedział.Uznałam wtedy że skoro tak się sprawy mają to nie ma co pośpieszać
      dzidzi tylko poczekać do porodu.I tak właśnie zrobię.Skoro nigdy nie ma 100%
      pewności (a nie ma !!!) to może lepiej jeśli wszystko jest dobrze poprostu
      poczekać.Jeśli maleństwo będzie chciało pokazać ci płeć to tak się właśnie
      stanie.Może będzie to przed samym porodem podczas ostatniego usg a może
      wcale.Czy to ma aż takie znaczenie?????
      Pozdrawiam.
      Agnieszka i maleństwo (?????)
    • ewelina_24 zdjęcia usg płci płodu 07.02.05, 12:42
      Witajcie!
      Jakiś czas temu znalazłam w internecie zdjęcia usg płci płodu. Zobaczcie!

www.amwaw.edu.pl/~fetus/usg1.html (pod koniec strony)

Niestety nie umiem wklejac linków...
      Pozdrawiam
      Ewelina i 25t Ktoś
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka