Dodaj do ulubionych

Sok z kiszonej kapusty - rewelacja!

27.04.05, 10:51
Witam smile Rewelacja - dla kobietek które mają problem z zatwardzeniami. Byłam
na zakupach w markecie i co widzę na półce? nowość - sok z kiszonej kapusty!
sam sok, bez reszty, w plastikowych butelkach, litrowy! Świeżutki smile
Zakupiłam natychmiast, wypiłam prawie cały po powrocie do domu - pycha! tylko
ostrzegam, na początku są duże wzdęcia, wiatry ale jak już pójdzie to
lewatywa się chowa smile no i samo zdrowie, witamina C, kwas foliowy i pewnie
coś tam jeszcze - Polecam i pozdrawiam - Monia
Obserwuj wątek
      • monia0000 Re: Sok z kiszonej kapusty - rewelacja! 27.04.05, 10:55
        ja jestem z Poznania i kupiłam w Piotrze i Pawle ale chyba to jest poznańska
        sieć marketów ale poszukaj, może znajdziesz! ja już miałam dość proszenia się
        pań w warzywniakach żeby troche zlały a przecież oni to wylewają w rury - o
        zgrozo jakie marnotrastwo a mnie tylko to pomaga!
              • monia0000 Re: Sok z kiszonej kapusty - rewelacja! 27.04.05, 11:38
                luna333 napisała:

> i serio tak dobrze podziałała? bo czytałam że jest na to świetna a mi dopiero
                > teraz się równo zapchało i nic już nie chce pomóc jak trzeba smile

Ja potrafie po 4 dni nic nie wydusić! ostatnio tak znów miałam (dochodziło już
                do zatrucia organizmu_ no i wypiłam całą butlę - troche przesadziłam, za dużo
                na raz bo leciało ze mnie jak z kranu, każdy reaguje inaczej i radzę na 1 raz
                ostrożnie! Na mnie to działa - tylko sok z kapuchy a próbowałam już wszystkiego
                i nic!
            • luna333 Re: do luny333 27.04.05, 11:36
              dzięki za info - szczerze mówiąc nigdy nie widziałam tego sklepu smile w Blue City
              nigdy nie byłam bo mi to wybitnie nie po drodze -ale chyba się machnę w końcu smile
              • budzik11 Re: do luny333 27.04.05, 12:17
                Ten sok można kupić w wielu miejscach, ale też sprzedawany jest w różnych
                postaciach, ja np. widziałam w butelkach, nie woreczkach, był też sok z
                kiszonych ogórków (też rewelacyjnie przeczyszcza), kiszony sok z czerwonych
                buraków (nigdy nie piłam). Szukajcie w sklepach na półce - chłodni obok żurku w
                butlekach, kiełków, surówek, przecieru z ogórków itp.
                  • budzik11 Re: do luny333 27.04.05, 14:14
                    Qrcze, nie pamiętam, wydaje mi się, że wszędzie ten sok widziałam. Albo zapytaj
                    w jakimś fajnym warzywniaku, często można kupić butelkowany, a nie ścieki z
                    beczki z łaską.
      • luna333 Re: Sok z kiszonej kapusty - rewelacja! 27.04.05, 12:49
        qrde a na mnie nic nie działa - popijam różne rzeczy różnymi dziwactwami i nic -
        mogę popijać ogórki kiszone mlekiem lub maślanką i nic sad wczoraj popiłam
        brukselkę maślanką - wzdęło mnie porządnie a w kibelku przestój sad nawet
        duphalac przestał działać
        • monia0000 Re: Sok z kiszonej kapusty - rewelacja! 27.04.05, 13:02
          mówisz że tobie NIC nie pomaga! Wymienie tobie część moich eksperymentów:
          śliwki, siemie lniane, woda na czczo z miodem i bez, otręby, ciemny chleb,
          kefir, maślanka, jogurty z mussli, jabłka, buraki itp. i co? NIC!!! Dopiero sok
          z kapuchy, naprawde, warto poszukać! Wspomnie że przed ciążą 10 lat na ziółkach
          przeczyszczających sad - uzależnienie a kapucha pomogła tylko nie przesadz z
          ilością, popijaj prez cały dzień a nie cały litr na raz! Powodzenia smile
          • luna333 Re: Sok z kiszonej kapusty - rewelacja! 27.04.05, 13:40
            dzięki monia -ja też 10lat na senesie i wszystkie opisane przez Ciebie
            eksperymenty też mam za sobą smile nawet jak coś przez 1 dzień zadział to już
            następnym razem nie sad więc skoro mówisz że sok z kapuchy na Ciebie podziałał
            to na mnie mam nadzieję też smile
            • monia0000 Re: Do luna 27.04.05, 13:53
              Skądś to znam, ja również Senes - największe świństwo jakie mogli wychodować!
              Dziś pojadę kolejny dzień na kuracji kapuścianej bo po ostatniej troche
              przesadziłam i mnie wyczyściło na maxa (dlatego ostrzegałam żeby z umiarem)i
              mam nadzieje że i tym razem pomoże, że to nie był jednorazowy ratunek! Paa
              • t.omi Re: Do luna 27.04.05, 14:33
                dziewczynki,

senes to luz... ja chyba z 1,5 roku jechałam na Normosanie.. w stęzeniu całe
                opakowanie na jeden raz smile)) paskudztwo wczesniej tez senesy... no i przed
                ciążą zerwałam z tymi uzywkami i było ok... codzień zaliczałam toalete... no a
                odkąd zaszłam w ciąze koniec... nic nie moge wydusić... całe szczęscie u mnie
                jeszcze początek(6tc)więc do jedzenia wcale mnie nie ciągnie, wieć jezscze z
                weilkim brzuchem nie cjodzę, ale te wzdęcia, puchnięcie ciała..
                Własnie... czy to mozliwe aby tak odrazu ciało puchło (nogi -strasznie)??? tez
                tak macie, miałyście w 6tc???
                • monia0000 Re: Do luna 27.04.05, 14:40
                  mnie nic nie puchło i nie puchnie, na razie, odpukać! Wiem że na końcówce się
                  puchnie ale na początku? A robiłaś już jakieś badania?
                  • t.omi Re: Do luna 27.04.05, 14:59
                    no wąłsnie nie... dopiero na piątek mam 1 wizyte... ale ja w sumie zawsze
                    miałam problemy z nogami i jak sie cieplej robiło to puchły mi...
                    i wogóle odkad fasolka jest we mnie to pije po 2 litry wody dziennie...
                    może to od tego????
                • mama75 Re: Do luna 27.04.05, 19:57
                  oj tak ! i uda strasznie spuchl, a wlasciwie w 9-10 tygdniu ciazy przestalam
                  miescic sie w jeansach (ale tylko w okolicach ud). Mam nadzije, ze to woda a
                  nie tluszzyk :]
                  • t.omi Re: Do luna 28.04.05, 10:24
                    no wąłsnie wydaje mi się ze to przez te zaparcia moge puchnąć, rano jest luz -
                    nożki szczuplutkie, ale popołudniu baloniki... tłuszczyk napewno to nie jest,
                    bo nawet duzo nie jem -brak apetytu..jedynie warzywka moge jeść (kiedyś
                    odrzucało mnie na ta mysl)...
                    a propos soku z kapusty - a no wypiłam wczoraj (ale nie litr, około 400ml)i
                    narazie nic... może jak kawke łykne to cos pomoże -bo brzuchol to mam ogromny
              • mika_4 Re: Do luna 27.04.05, 15:00
                Cześć, dziewczyny!smile Sok z kapusty jest ok, ale z łatwiejszych do znalezienia
                rzeczy proponuję kiwismile Jak zjem tak ze trzy sztuki, to efekt murowany (na
                szczęście bez biegunkismile)) Pozdrawiam!
                • luna333 Re: Do luna 27.04.05, 15:05
                  smile normosan też przerabiałam i to nie fix tylko sypany uuuhhueee do tej pory
                  pamiętam smak tego obrzydlistwa buuee a co do kiwi to już przerabiałam bez
                  efektu
                  • t.omi Re: Do luna 27.04.05, 15:12
                    luna... ja tez sypany bo w torebkach nie działał...okropieństwo...nadal mam
                    alergie na wszelskie ziółka i specyfiki i napewno nie wróce do tego... aaaa ja
                    jeszcze dodatkowo teraz pije czerwoną herbe... może to pomoże...
                    • luna333 Re: Do luna 27.04.05, 15:27
                      opuchlizna na początku ciąży to raczej dziwne - jeśli nogi puchną -oczywiście
                      cała opuchnięta, obolała i z bólem głowy byłam właśnie jak mnie zapierało bez
                      względu na ciążę -ale na początku ciąży wszystko było o dziwo świetnie, później
                      zaczęłam popijać syropek duphalac na wieczór i rano też kłopotu nie było a
                      teraz się zaczynają sad
      • luna333 Re: Sok z kiszonej kapusty - rewelacja! 28.04.05, 09:46
        udało mi się kupić w carrefour tam gdzie leżą kiełki i produkty sojowe i
        barszczyki zagęszczone w butlach - sok w plastikowej butelce ale trudno - a fe
        jaki ten sok niedobry sad wypiłam pół kubka przed kolacją pół kubka po kolacji a
        później jeszcze 2 szklanki mleka - no i coś tam podziałało tylko że okropnie
        wzdyma ta kuracja -cały czas mi w brzuchu bulgocze smile dziś zwiększę dawkę może
        mnie wyczyści porządnie smile
    • gingeria Re: Sok z kiszonej kapusty - rewelacja! 28.04.05, 10:10
      Dziewczyny powiedzcie mi jedno, czy to jest poprostu woda po kapuście, czy
      jeszcze jakoś specjalnie wyciśnięty sok. Moja mama robi taka swojska kapuchę i
      zastanawiam się czy taka woda po z niej nie wystarczy. Nie moge narazie
      spróbować bo mieszka dość daleko, ale przeież zawsze może mi przywieźć.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka