Dodaj do ulubionych

Co sądzicie o wózkach firmy aro?

01.10.05, 16:18
jestem na etapie zakupu wózeczka, zastanawiam sie nad typem 2w1 czyli glęboki
i spacerówka, ostatnio slyszałam ze aro posiada takowe i jest niedrogi...ale
jak jest z uzytkowaniem?
Co o tym sadzicie?
czekam na info, bo za pare dni jedziemy na zakupy!smile
pozdr. agi
Obserwuj wątek
    • adanko77 Re: Co sądzicie o wózkach firmy aro? 01.10.05, 22:34
      ja co prawda jeszcze nie uzytkowalam ale jestem szczerze mowiac pod ich
      wrazeniem-najbardziej podoba mi sie lex 2 plus-ma wszystko to co dla mnie wozek
      powinien miec-no i jak powiedzialas jest dosyc tani.w sumie nie znajduje
      zadnych wad-no moze poza tym ze jest dosc ciezki
    • koza_w_rajtuzach Re: Co sądzicie o wózkach firmy aro? 03.10.05, 09:27
      Też mnie interesuje ten temat.
      Kilka dni temu zamówiłam Aro Lex Plus przez Internet i teraz czekam ze
      zniecierpliwieniem na jego przyjazd.. smile Początkowo zamierzałam kupić droższy
      wózek, ale uznałam, że wolę przeznaczyć więcej pieniędzy na inne dogodności dla
      bobasa.
      Zanim zamówiłam ten wózek czytałam na jego temat opinie w Internecie. Oprócz
      tego, że to są ciężkie wózki nie doczytałam się niczego gorszego. Ogólnie ludzie
      wypowiadają się dobrze na jego temat. Tak sobie myślę, że przynajmniej pchając
      taki ciężar szybko wrócę do formy po ciąży smile, a po schodach i tak go targać nie
      muszę.
    • mik04 Re: Co sądzicie o wózkach firmy aro? 03.10.05, 09:32
      Nie polecam ! Miałam wózek Aro Lex 2 plus i jest do niczego. Kupiliśmu go bo
      wyglądało, że ma wszystko co potrzeba i nie trzeba będzie później spacerówki
      kupować... Okazało się, że odpada mu kółko, jest tak krzywy, że prowadząc go
      swobodnie sam jeździ w kólko (zakręcał w lewo) i jest okropnie ciężki. A dodam,
      że znajoma też ten wózek kupiła i było to samo - tyle, że jej zakęcał w prawo smile
      • agi4 Re: Co sądzicie o wózkach firmy aro? 05.10.05, 11:33
        byłam w hurtowni artiego i aro, poiwiem wam, ze na pewno nie kupie zadnego
        wozka aro, sa ciezkie, malo mobilne i przedze wszystkim praktycznie w kazdym
        modelu okropnie skrzypi budka przy podnoszeniusad Szkoda bo wyglad maja
        b.ladny....
        Natomiast arti zrobil na mnie b. pozytywne wrazenie, jego modele sa lekkie i
        ciche!
        pozdr.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka