Dodaj do ulubionych

gdzie nagranie USG w Krakowie?

27.11.05, 19:48
Wiem juz, ze na USG 3D w takiej malej miescinie jak Karkow nie ma co liczyc uncertain, ale czy jest przynajmniej jakis gabinet, gdzie mozna badanie nagrac na plytke CD?

Chyba ze u nas w Krakowie tez nie wiedza co to CD...

sad

pozdr
yas
Obserwuj wątek
      • yasmeen Re: gdzie nagranie USG w Krakowie? 27.11.05, 23:44
        A gdzie robilas USG? Bo ja mam juz dosc tych pieknych stron, zapewnien ze 3D, 4D, niemalze 5D chca wcisnac. A potem okazuje sie, ze wsyztsko pic na wode i fotomonataz. Zalezy mi na dobrym diagnosci USG i sprzecie bardzo dobrej jakosci. Niech sie wypchaja tym 3D... Aparatem maz moze nagrywac, jak to jest wielki problem...
        Lekarza nie chce zmianiac, jestem zadowolona - jedyne co chce, to zrobic sobie USG "porownawcze" u kogos innego. Nie zalezy mi wiec na dlugofalowych wizytach, tylko na jednorazowym badaniu, ale dobrej jakosci... W koncu place...

Yas
        • katy73 Re: gdzie nagranie USG w Krakowie? 28.11.05, 09:37
          no wiec Ci pisze idz na grzegórzecka. tam sa dwa gabinety- usg i ginekologiczny.
          lekarza nie zmieniaj, bo tam to akurat krzywde bys sobie zrobila. Ale na usg
          warto isc. Nagra Ci facet badanie na płyte i dostaniesz dokładny jego opis.
          Bedziesz na parwde zadowolona. jesli nie, to biore wine na siebiesmile)
          chcesz wiedziec wiecej, napisz na @.
          • yasmeen Re: gdzie nagranie USG w Krakowie? 28.11.05, 10:44
            Dzieki!
            sprobuje tam, na "oko" wyglada symaptycznie, ale wazniejsze jest to, ze Ty sparwdzilas... smile No bo jak poczytalam niedawno watek o USG 3D w krk, jak robia ludzi w balona, to normalnie....
            Maz za dwa tyg wraca i Dzidka chce obejrzec smile
            dzieki

pozdr
            yas
        • kokons Re: gdzie nagranie USG w Krakowie? 28.11.05, 09:58
          Moze rzeczywiscie zagladnij na Grzegorzecka, na forum czytalam duzo dobrych
          opini...
          Ja chodze na Ujastek i do przychodni sw. Rafala na Piaskach Nowych, bo rowniez
          cala ciaze chodze do dwoch ginekologow, prywatnie i panstwowo...tak dla
          porownania i bardzo ten wybor sobie chwale... w obydwu osrodkach jest swietny
          sprzet!
          Pozdrawiam
          • manders Re: gdzie nagranie USG w Krakowie? 28.11.05, 11:10
            Ja też zastosuję podobny system smile, tylko,że zamierzam rodzić w Żeromskim, więc
            prywatnie wybieram się do tamtejszego lekarza pani dr. Doroty Nowak. Co do
            przychodni Rafała to jest OK. Prowadzi mnie pani dr.Rybka i jestem zadowolna,
            dostaje skierowania na wszystkie potrzebne badania itp.- tylko terminy szalone,
            ale jak rozgryziesz nasz system słuzby zdrowia i zapisujesz sie na 3 miesiace
            do przodu to da się funkcjonować..i wpsierac się leczeniem prywatnym smile
            A ty do kogo chodzisz w Rafale ?
            pozdrawiam

• kokons Re: gdzie nagranie USG w Krakowie? 28.11.05, 11:26
              System na prawde sie sprawdza!) Chodze do kazdego z ginekologow co poltora
              miesiaca, co rowna sie wizytom srednio co 3 tyg... i pierwotnie myslalam, ze to
              szalenstwo ale przynajmniej mam pewnosc, ze zapewniam mojemu dziecku jak
              najlepsza opieke - co dwie opinie to nie jedna)
              W Rafale chodze do dr Kolki - to moj staly ginekolog i swietny czlowiek, nigdy
              niczego mi nie odmowil jest rzetelny i chetnie odpowiada na wszystkie moje
              watpliwosci... Tez stosuje system zapisow z wyprzedzeniem na dwie kolejne
              wizyty a jak mam jakis problem to jestem przyjmowana w danym dniu - Kolka tak
              traktuje wszystkie pacjentki... ze skierowaniami tez nie ma problemu... z USG
              rowniez... Moj maz tez powaza tego ginekologa tak, ze serdecznie polecam gdyby
              ktos potrzebowal. Wiem, ze ma prywatny gabinet na Grzegorzeckiej ale ja
              prywatnie chodze na Ujastek gdzie zamierzam rodzic wiec oszczednosci szukam w
              przyslugujacej mi opiece NFZ w przychodni sw. Rafala.
              Powodzenia!
              Pozdrawiam / 31 tc)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka