Dodaj do ulubionych

skurcze nóg?

01.12.05, 14:02
Jestem w 38tc i mam skurcze nóg, to znaczy jak troszkę pochodzę to łapie mnie
takie mrowienie ciężko to opisać, ale boli.Co to jest i czy tak może być?
Pzdr
Obserwuj wątek
    • dora571 Re: skurcze nóg? 01.12.05, 14:09
      Witam.Nie ma sie czym przejmowac.ja jestem w 32 i juz od ok 2 mies.mam
      skurcze.szczegolnie w nocy.Biore dodatkowo magnez bo podobno skurcze wystepuje
      przy jego braku.Mysle ze nie ma powodow do niepokoju.Taki urok ciezarowek.
        • swallow Re: skurcze nóg? 01.12.05, 15:47
          W pierwszej ciąży w nocy miałam skurcze łydek i dostałam magnez, trochę pomogło
          ale w tracie akcji porodowej dostałam takiego skurczu łydki, który był
          silniejszy niż party i doktorka mi zamiast robić masaż szyjki macicy masowała
          łydkę-teraz się z tego śmieję!Powodzenia!
      • asiula19 Re: skurcze nóg? 02.12.05, 22:19
        ja jestem w 40 tyg. i też od jakiegoś czasu ma skurcze nóg, głównie łydek.Dla
        mnie najlepszym lekarstwem jaes Amol. Jak tylko poczuje skurcz, to smaruję i
        natychmiast przechodzi.
    • paycza Re: skurcze nóg? 08.12.05, 10:54
      Witam! Właśnie dziś nad ranem dopadł mnie potworny skurcz łydki, nie mogłam nic
      zrobić, nawet ruszyć nogą. Po zastosowaniu lekkiego naciągania trochę przeszło,
      ale dalej mnie boli, jak chodzę. Taki skurcz miałam kilka razy w życiu, ale
      tylko przy uprawianiu sportu (szczególnie pływania). Znalazłam w poradniku "W
      oczekiwaniu na dziecko", że jest to częste w II i III trymestrze i wynika z
      nadmiaru fosforanów i niedoboru hmmm wapnia. Nic o magnezie nie wspominali.
      Biorę na dobę po osiem tabletek magnezu forte, a trzy tygodnie temu byłam 8 dni
      na magnezowych krolówkach w szitalu, więc może chodzi o ten wapń. Już sama nie
      wiem. W tej książce straszą również jakimiś zatorami żylnymi. I jak u Was z
      tymi skurczami? Przeszły całkowicie?
      Anka 24 tc

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka