Dodaj do ulubionych

Co to za dziwactwo?? Kieszenie na udach

16.12.10, 23:50
Ostatnio tak się przyglądam dżinsowym rurkom noszonym przez nastolatki, i w końcu doszłam do tego, co mi nie pasuje w tych spodniach i co tak paskudnie zniekształca figurę: kieszenie! Te kieszenie, które zawsze były mniej lub bardziej centralnie na pośladkach, teraz są naszywane... prawie na udach. Pół kieszeni wypada w dolnej czesci pośladka, grodie pół na udzie. Szew od karczku przecina zaś pupę na pół w poziomie...
Da się kupic rurski z kieszeniami i karczkiem w normalnym miejscu...?
Obserwuj wątek
    • marikooo Męskie dżinsy teraz tak mają 17.12.10, 17:11
      Duży problem miałam ostatnio doradzając mężowi przy mierzeniu spodni. W efekcie nic nie kupił. Moim zdaniem, jak facet ma fajny tyłek to nie powinien go zniekształcać za niskimi kieszeniami. Bo się robi efekt wizualny obwisłych pośladków.
      Nie wiedziałam nawet, że damskie też tak szyją, przecież to absurd...
      • pierwszalitera Re: Męskie dżinsy teraz tak mają 19.12.10, 02:06
        marikooo napisała:

Bo się robi efekt wizualny obwisłych pośladków
        > .

Ależ skąd. Nisko naszyte kieszenie robią apetyczniejszą pupę. Dżinsy z "normalnymi", wysokimi kieszeniami pozwalają dolnej części pupy wisieć i trzeba mieć niezły tyłek, by dobrze to wyglądało. Niskie kieszenie są fajne. Radzę przymierzyć i porównać, najlepiej na zdjęciu.
        • besame.mucho Re: Męskie dżinsy teraz tak mają 19.12.10, 09:54
          Ja też lubię niskie kieszenie. Tylko nie na rurkach - podobają mi się takie kieszenie na nieco luźniejszych spodniach, może dlatego, że mam wystający tyłek i w obcisłych spodniach wygląda to bardzo dziwnie, jak kieszeń w połowie jest na pupie, a w połowie gdzieś mocnym łukiem ucieka na udo. Ale w luźnych o wiele bardziej lubię takie kieszenie niż wysokie. (Czyli w zasadzie noszę tylko takie, bo obcisłe jakieś tam niby w szafie są, ale i tak nigdy ich nie zakładam).
          Aha, tylko ja mówię o kieszeniach, które zaczynają się gdzieś w połowie pupy, może trochę niżej i kończą na dole pupy/dosyć wysoko na udach. Nie o takich, które zaczynają się dopiero pod pupą i są całe gdzieś na udach, bo te okropnie skracają nogi.
        • kasica_k Re: Męskie dżinsy teraz tak mają 20.12.10, 14:52
          Niskie kieszenie u facetów wyglądają moim zdaniem pokracznie - efekt zsuwających się portek (może chodzi o wyszczuplanie? hehe). U kobiet - zależy od kształtów. Na wąskich biodrach - mocno tak sobie (mówię z autopsji - mam takie spodnie i niespecjalnie się sobie w nich podobam). Ciut obniżone jeszcze ujdą, ale takie wybitnie podpupne - nie wiem, na kim to może dobrze wyglądać... w każdym razie jest to jedna z tych mód, których końca niecierpliwie wyglądam :)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka