Dodaj do ulubionych

Sukienka jednorożcem?

10.10.11, 15:30
Szukam sukienki z długim rękawem. Wełna odpada, bo mam alergię. Zrobiłam rajd po sieciówkach i wnioski - kobiety najwyraźniej wg producentów nie potrzebują sukienek. Byłam w iluś sklepach, znalazłam ze trzy sukienki - jedna z cienkiego, półprzezroczystego materiału, zdecydowanie nie na teraz, druga akrylowa z krótkim rękawem, trzecia dzianinowa z długim rękawem, ale ze ściągaczem na dole.

Przekopałam allegro - wszystko albo jakieś udziwnione, albo za 25,99 i z mnóstwem negatywów na temat jakości.

Czy tylko we Wrocławiu sukienki są jednorożcami? Gdzie mam szukać?
Obserwuj wątek
    • kis-moho Mango? 10.10.11, 16:13
      Google mówi, że Mango jest we Wrocławiu. Ja ostatnio kupiłam tam taką sukienkę:
      shop.mango.com/PL/p/mango/clothing/dresses/boat-neck-dress/?id=53441250_02
      Nie wiem, na ile ona spełnia Twoje kryteria, ale rzuć okiem na stronę Mango, oni mają całkiem sporo sukienek z długim rękawem:
      shop.mango.com/catalog.faces?state=she_060_IN
    • besame.mucho Re: Sukienka jednorożcem? 10.10.11, 16:28
      Nie wiem w jakim stylu szukasz kiecki, więc linkuję różne:

raz
      dwa
      trzy
      cztery
      pięć
      sześć
      siedem
      osiem
      dziewięć
      dziesięć
      jedenaście
      dwanaście
      trzynaście
      czternaście
      piętnaście
      szesnaście
      siedemnaście
      osiemnaście
      dziewięnaście
      dwadzieścia
      dwadzieścia jeden
      dwadzieścia dwa
      dwadzieścia trzy
      dwadzieścia cztery
      dwadzieścia pięć
      dwadzieścia sześć
      dwadzieścia siedem
      dwadzieścia osiem
      dwadzieścia dziewięć
      trzydzieści
      trzydzieści jeden
      trzydzieści dwa
      trzydzieści trzy
      trzydzieści cztery
      trzydzieści pięć
      trzydzieści sześć
      trzydzieści siedem
      trzydzieści osiem
      trzydzieści dziewięć
      czterdzieści
      czterdzieści jeden
      czterdzieści dwa
      czterdzieści trzy

Nie przy każdym linku pamiętałam, żeby zerknąć na skład, także może się tam znaleźć jakaś wełna.
      • plecha1 Re: Sukienka jednorożcem? 10.10.11, 19:32
        Dziękuję pięknie za wszystkie propozycje. Czyli to tylko w Polsce sukienki z długim rękawem są jednorożcami :( Niektóre z zalinkowanych są przepiękne, dopóki nie zerknę na cenę i nie przeliczę z funtów na złotówki :/ Mam nadzieję, że komuś się Twoja niesamowita robota przyda, bo mnie aktualnie nie stać na codzienną kieckę za 50 funtów, a w tej się zakochałam Kiecka
        Nic, tylko wyjechać i zarabiać w funtach :(
        • besame.mucho Re: Sukienka jednorożcem? 10.10.11, 22:58
          Przejrzyj Asos, bo nie linkowałam wszystkich, może jeszcze jakaś wpadnie Ci w oko :)

W Boohoo jest sukienka podobna do tej, która Ci się podoba, tylko znacznie tańsza.

I druga, też w tym stylu.

Nie przeglądałam Boohoo dokładnie, pooglądaj sobie, bo wzorów mają dużo, może się coś trafi. Ceny zazwyczaj bardzo przyzwoite, a na wyprzedażach to zdarza im się schodzić do cen w stylu trzech funtów za kiecę.
        • kis-moho Re: Sukienka jednorożcem? 11.10.11, 10:09
          Jeżeli może być rękaw 3/4, w H&M są takie:
          dłuższa
          krótsza
          z większym dekoltem

Z długim rękawem oglądałam , bo spodobała mi się na zdjęciach, ale w rzeczywistości materiał mi nie podszedł - Ty też chyba szukasz czegoś grubszego, prawda?
    • genepi Re: Sukienka jednorożcem? 10.10.11, 17:36
      Ostatnio w outlecie odkryłam sklep polskiej marki Bialcon, bardzo przyzwoite sukienki w dużym wyborze. A skoro sporo ich w outlecie to na pewno w normalnym sklepie też będą.
      Widzę na www.bialcon.pl że jest i sklep internetowy.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka