Dodaj do ulubionych

Ciepłe majtki, nie reformy

16.01.12, 14:15
Jak w temacie. Czy istnieją w ogóle w przyrodzie figi, ale zrobione z czegoś cieplejszego niż cienka bawełenka?
Obserwuj wątek
    • mszn Re: Ciepłe majtki, nie reformy 16.01.12, 14:35
      Muszą być figi?
      Mam dzisiaj na sobie coś takiego:
      www.key4u.pl/pl/41717,lxc-729-szorty-damskie,article
      Na dworze minus 5 chyba, ja w pończochach, jechałam na rowerze - i było mi ciepło. Ale rozmiary ciasnawe - mam w biodrach 108 cm, okrągłą pupę i XL wrzyna mi się w pośladki, do ołówkowej spódnicy nie założę. A np. majtki z Carrego noszę L i nic się nie wżyna.
    • besame.mucho Re: Ciepłe majtki, nie reformy 16.01.12, 15:12
      Ja jak jest zimno noszę takie ciut bardziej zabudowane szorty (zazwyczaj wolę takie dosyć mocno wycięte na pupie) i z grubszej bawełny. Pochodzą oczywiście ze sklepu, który wspominam niemal w każdym temacie ;), kupiłam kiedyś na próbę, bo był jakiś dziesięciopak szortów w bardzo dużej promocji, pół roku przeleżały w szufladzie, bo na wiosnę i lato były dla mnie zbyt zabudowane i grubość materiału mi przeszkadzała, a na zimę są jak znalazł.
      Widziałam też u nich coś, co się nazywa "baby thermal hot short", krój na oko wygląda na ten sam, tylko materiał inny.
      • kasica_k Re: Ciepłe majtki, nie reformy 16.01.12, 15:33
        Ja się właśnie załamałam, że w moim ulubionym źródle zwykłych majtek, czyli ciotkowatym M&S, nie ma ciepłych majtek :) Nawet zwykłych bardziej zabudowanych fig jakoś nie mogłam znaleźć. Nie wiem, temat tabu czy co? Szorty oczywiście mogą być, tylko długie nogawice nie (no nie lubię i już, zabudowanie ma być do góry, nie w dół). Te z Keya od mszn też fajne.
        • besame.mucho Re: Ciepłe majtki, nie reformy 16.01.12, 16:04
          Te o których piszę jak dla mnie mają dosyć zabudowane nogawki, ale też nie wiem od kiedy Ty uznajesz, że są zabudowane, może inaczej :).
          Ja najbardziej lubię takie szorty jak na pierwszym obrazku, te o których piszę są jak na drugim:
          https://img40.imageshack.us/img40/3299/majtki.png
          Tutaj link do tych z cieplejszego materiału, jak się najedzie myszką na zdjęcie, to obok wyskakuje powiększone, na moje oko to taki materiał, z którego się często robi bieliźniane podkoszulki.
        • besame.mucho Re: Besame, a w tym twoim ulubionym sklepie 16.01.12, 17:49
          W najszerszym miejscu w biodrach (tzn. raczej w tyłku niż w biodrach) mam 110 cm, z tych szortów mam L i są na mnie dobre.
          Ja mam te:
          store.americanapparel.eu/8301.html
          pod rozmiarami można kliknąć w "specifications" i wyświetlają się wymiary ciucha - zmierzyłam przed chwilą te moje szorty i położone na płasko bez rozciągania mają przy górnej krawędzi 35 cm, a w nogawce 26, czyli tak jak jest tam napisane. Sprawdziłam też dla porządku dwa inne ciuchy z tymi wymiarami ze strony i też się zgadzają, czyli wygląda na to, że dokładnie tam mierzą.
          Tylko te szorty bez przecen wypadają raczej drogo, 12 euro za parę majtek to dużo :/. Ale trafia się czasem tak jak ja kupowałam - stare potwierdzenia zamówień na mailu mówią, że to był dziesięciopak za 15 euro. Te cieplejsze są przecenione, ale został tylko jeden kolor.

Aha, no i warto klikać w ten link do wymiarów ciuchów, bo już te cieplejsze w rozmiarze L mają napisane inne wymiary niż te zwykłe, które ja mam. Ale sprawdziłam - to jest ten sam materiał, z którego mam od nich podkoszulkę, która na płasko ma 35 cm w biuście i spokojnie mieści 30H, więc raczej mocno się rozciąga.
    • 100krotna A ciepłe majtki, reformy, CZARNE? 16.01.12, 23:33
      Jestem z tej frakcji, co im rajstopy pod spodniami nie przeszkadzają, z tym, że pod te rajstopy, to by się jeszcze pantalony przydały, bo mi zad marznie na potęgę ;) Ciemne, czarne, mogą być też niebieskie, fuksjowe, butelkowe - byle nie biały albo beżyk...
      Najlepiej z bawełny, albo jakiegoś podobnie naturalnego materiału, co by iskier spod spódnicy nie krzesać... wykończone na dole bezszwowo, żeby ud w serdelki nie cięły ale na tyle przylegające, żeby zmieściły się pod dopasowanymi dżinsami, bez tworzenia opon. Istnieje?

PS. Jeszcze jedno, wolałabym bliżej Bolesława Chrobrego niż Kazimierza Wlk, bo skąpa jestem (z przymusu) ;)
        • 100krotna Re: A ciepłe majtki, reformy, CZARNE? 17.01.12, 20:40
          Zbyt krótkie, i wykończone zawiniętym materiałem niestety, moje ciuchy są raczej obcisłe. Te od Renulca oglądam sobie co jakiś czas, w zasadzie by mi pasowały, gdyby nie kolor :) Do farbek nie mam zaufania, mam wrażenie, że miałabym później kolorowe nogi i niewymowną :)
      • edzia100 ciepłe majki 11.12.12, 17:37
        podnoszę wątek, bo zimno mi się zrobiło ostatnio, wiadomo-w-co. Jakie majty pod spódnice, żeby w pupę było ciepło? skoro istnieją rajstopy 600 den (z przemilusią warstwą jakby polarową od spodu), to chyba muszą być też gdzieś tego typu majty? macie jakieś nowe odkrycia w tym temacie? podzielcie się pls :)
          • greta-lingerie Re: ciepłe majki 22.01.13, 13:48
            Można już wybierać w kolorach :)

greta-lingerie napisała:

> U nas są już pierwsze "jaskółki", w styczniu pojawi się więcej, będzie i kolorowo i koronkowo i zabawnie :) gretavintagestore.com.pl/pl/c/Bielizna/61
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka