Dodaj do ulubionych

Nowy sklep dla niskich - niskiekobiety.pl

25.08.12, 23:46
Powstał nowy sklep internetowy dla kobietek poniżej 160cm wzrostu:
niskiekobiety.pl
Nie wiem, jak z jakością i biuściastością, nie jestem adresatką oferty, a właścicielkę znam tylko z internetu:) Ale może ktoś zechce przetestować, są bluzki, sukienki, spódniczka i spodnie. Proste, ale ciekawe fasony, zróżnicowane kolory. Sklep dopiero ruszył, więc pewnie oferta stopniowo będzie się rozrastała.
Obserwuj wątek
    • clarisse Re: Nowy sklep dla niskich - niskiekobiety.pl 29.08.12, 16:32
      Spojrzałam w tabelę rozmiarów, ale tam największy rozmiar 44 ma w biuście 100 cm, znaczy dla mnie o 13 cm za mało. Chyba musiałaby jakaś średniobiuściasta spróbować. Tylko jedna spódnica w ofercie i jedne spodnie w dwóch kolorach. Może się jakoś rozkręci. Spódnica mogłaby być fajna.
    • puellapuellae Re: Nowy sklep dla niskich - niskiekobiety.pl 29.08.12, 17:04
      Jak na razie wybór niewielki, ale może sklep się rozwinie. Na stronie sklepu brakuje konkretnych informacji i doprecyzowania określenia "niskie kobiety". Chciałabym wiedzieć, czy ubrania są szyte dla osób poniżej 170 cm czy np. 160 cm wzrostu? Firma powinna dokładniej określić, co ją wyróżnia spośród innych marek. Są informacje, ile wzrostu ma modelka na zdjęciu, ale nie jest powiedziane jaki nosi rozmiar. I co najważniejsze - kobiety szukające "niskich rozmiarów" powinny móc przeczytać, jaką długość ma dany ciuch w konkretnym rozmiarze, czyli np. jaka będzie długość spódnicy w rozmiarze 42.
    • kafi_fashion Re: Nowy sklep dla niskich - niskiekobiety.pl 31.08.12, 15:29
      Witam,
      Dziękuję kasiadj07 za założenie wątku oraz wszystkim paniom które wyraziły swoją opinię.
      Sklep dla niskich kobiet znajduje się aktualnie pod adresem ka-fi.pl , jednak wpisując niskiekobiety.pl też traficie bezbłędnie do sklepu.

Jako właścicielka sklepu chciałabym dodać kilka słów w odpowiedzi na zamieszczone komentarze.
      Sklep powstał w tym miesiącu, jest to sam początek, więc proszę się nie zrażać małą ilością modeli. W miarę rozwoju będą powstawać nowe. Nie ukrywam, że zależy mi szczególnie na opiniach niskich kobiet, jakie mają największe problemy jeśli chodzi o ubrania, jakie są oczekiwania, a może jakieś sugestie.
      Jeśli chodzi o dokładniejsze dane w rozmiarówce, to już w większości modeli jest to uzupełnione. Dołożymy starań, aby strona sklepu rozwijała się z korzyścią dla klientek.
      Zwracamy uwagę, aby nasze wyroby były jak najlepszej jakości, dbamy o dobrą jakość tkanin i staranne wykończenie.
      Zapraszamy do zakupów i czekamy na wszelkie sugestie dotyczące naszych modeli. Jeśli są jakieś pytania chętnie odpowiem.

Pozdrawiam
      Katarzyna
      Ka-Fi fashion
    • ewa.venge Re: Nowy sklep dla niskich - niskiekobiety.pl 04.09.12, 15:31
      tytul postu wskazal, ze to sklep jak dla mnie:) bo mam dokladnie 158cm i najwiekszym problemem jest to, ze wszystkie spodnie sa za dlugie, szczegolnie w dobie modnych spodni takich do kostek.
      Mam tylko jedno zastrzezenie, ze nie ma zadnej sukienki za kolano, tylko wszystkie takie krotkie a ja kolan nie pokazuje:(

no i co wazne niskie kobiety wygladaja dobrze w innych fasonach niz wysokie:)
      • kafi_fashion Re: Nowy sklep dla niskich - niskiekobiety.pl 05.11.12, 14:05
        Są już nowe modele w naszym sklepie.
        W ofercie jesiennej : koszule z długim rękawem, ciepłe sukienki z dzianiny.
        Niebawem pojawią się kolejne modele - żakiet, elegancka jesienna sukienka na podszewce i nowe modele spódnic.

Nowy adres sklepu: www.ka-fi.pl
        Dyskutuj z nami na blogu: www.modakafi.wordpress.com

Sprawdź nasze nowości
        • brzoza_101 wysyłka tylko kurierem?! 06.11.12, 19:27
          Już miałam dwie sukienki w koszyku, ale zobaczyłam, że wysyłacie tylko kurierem! Muszę więc z zakupów zrezygnować. Kiedy będzie możliwa wysyłka Pocztą Polską lub chociaż do paczkomatów Inpost?
            • brzoza_101 Re: wysyłka tylko kurierem?! 06.11.12, 20:45
              Głównym problemem jest to, że trzeba się z kurierem spotkać osobiście, a nie wiadomo kiedy i o której godzinie przyjdzie. Z listonoszem nie ma tego kłopotu, bo zostawia awizo i odbiera się przesyłkę w dogodnym czasie w ciągu najbliższych 2 tygodni.
              W regulaminie macie napisane, że wysyłacie zamówienie najczęściej w ciągu 2-7 dni roboczych (max do 14 dni). Jeżeli ktoś nie siedzi tylko pod jednym adresem całe dnie, to ciężko wybrać taką opcję przesyłki nie wiedząc czy kurier będzie za 3 dni, za tydzień, a może dopiero za 2 tygodnie.
              Poza tym, przesyłki pocztą czy do paczkomatów są tańsze.
              Jeśli można dodać inny sposób przesyłki, to radziłabym Pocztę Polską, bo jednak sieć paczkomatów Inpost jest jeszcze dość ograniczona i nie obejmuje wszystkich miast.
              • kafi_fashion Re: wysyłka tylko kurierem?! 06.11.12, 21:16
                Każdorazowo informujemy klienta o czasie oczekiwania na przesyłkę i wysyłamy informację o przekazaniu paczki kurierowi. Po przekazaniu paczki firmie kurierskiej towar zostaje dostarczony do klienta najczęściej na drugi dzień.
                Dodatkowo klient otrzymuje numer przesyłki i może w każdej chwili sprawdzić gdzie znajduje się jego paczka na stronie firmy przewozowej.
                Zamówione towary w większości przypadków wysyłane są w ciągu dwóch dni od zamówienia, chyba, że w opisie produktu zaznaczono, że dany model ma inny czas realizacji.

Jeśli jednak ma Pani ochotę złożyć zamówienie na wybrane sukienki, a przesyłka kurierem jest dla Pani problemem, proszę o kontakt. Na pewno dojdziemy do porozumienia w tej sprawie.
                Pozdrawiam
                • brzoza_101 Re: wysyłka tylko kurierem?! 06.11.12, 21:53
                  Tylko potencjalny klient, który przeczyta regulamin, tego nie wie. Jak mu nie pasuje wysyłka kurierem, to wychodzi ze sklepu. Lepiej nie pozbywać się klientów z tak błahego powodu :)

I też jestem za podawaniem długości ubrań.
                  • kafi_fashion Re: wysyłka tylko kurierem?! 06.11.12, 22:01
                    brzoza_101 napisała:

> Tylko potencjalny klient, który przeczyta regulamin, tego nie wie. Jak mu nie p
                    > asuje wysyłka kurierem, to wychodzi ze sklepu. Lepiej nie pozbywać się klientów
                    > z tak błahego powodu :)
                    >
                    > I też jestem za podawaniem długości ubrań.

Przejrzę regulamin. Być może to zagadnienie jest nie jasno opisane i tez należy to zmienić.
                    Wprowadzę poprawki dla Waszego zadowolenia, a tymczasem zapraszam na zakupy. Wszystkie zgłaszane problemy da się rozwiązać i zrealizować zamówienie.
        • ewa.venge Re: Nowy sklep dla niskich - niskiekobiety.pl 06.11.12, 21:22
          podpisuje sie obiem rekami pod komentarzem odnosnie wysylki kurierem - dla osob pracujacych nie sposob umowic sie na odbior z kurierem - a do pracy nie kazdy chce i moze zamawiac kuriera.

jak dla mnie najlepsza opcjajest paczkomat - tanio i wygodnie - bez kolejek, 24h godziny na dobe

co do nowych fasonow - sukienki sa bardzo, bardzo ladne - tylko jak dla mnie wszystkie za krotkie - nie ma zadnej za kolano:(
          swoja droga szkoda, ze nie podaje Pani dlugosci sukienek, spodnic
          • kafi_fashion Re: Nowy sklep dla niskich - niskiekobiety.pl 06.11.12, 21:51
            Wszystkie sugestie będę brała pod uwagę. Zależy mi na zadowoleniu klientek i jeśli jest taka potrzeba rozważę wysyłkę pocztą. Jednak nie będzie to opcja wysyłki codziennej z uwagi na lokalizację firmy.
            Bardzo dziękuję za wszystkie opinie.
            Sklep powstał niedawno, będę go ulepszać i poprawiać jeśli są błędy lub jakieś niedogodności dla Was drogie panie.
            Pojawi się też informacja o długości sukienek które są nowe w ofercie i jeśli są braki zostaną uzupełnione w innych modelach.
            Bardzo proszę o kontakt ze mną jeśli potrzebne są dodatkowe informacje o modelach.
            Zachęcam do korzystania z zakładki - PRZEŚLIJ SUGESTIE O PRODUKCIE jeśli są jakieś uwagi do konkretnego modelu.
            Jest możliwość, aby niektóre modele z nowych sukienek dzianinowych zamówić w dłuższym rozmiarze. Uzupełnię w opisie tych modeli i podam informacje w którym przypadku jest dostępna ta opcja.
            Zachęcam też do odwiedzania nowo powstałego bloga, gdzie będzie można też zgłaszać swoje uwagi na temat poszczególnych modeli.
            Ka-Fi fashion jest dla Was, więc mówcie, piszcie i zgłaszajcie swoje uwagi.
            • brzoza_101 Re: Nowy sklep dla niskich - niskiekobiety.pl 06.11.12, 22:55
              Jeśli nawet nie będzie opcji codziennej wysyłki pocztą, tylko po umówieniu się, to warto wpisać taką uwagę w tym miejscu
              www.ka-fi.pl/koszty-wysylki
              i przydałaby się nazwa tej firmy kurierskiej. Dla niektórych jest to różnica czy dostarcza DHL, UPS czy GLS. Niektóre firmy są bardziej przyjazne i można się umówić na dostarczenie w jakimś zawężonym czasie, a u innych nie wiadomo czy kurier przyjdzie o 8 czy 17 i trzeba dyżurować cały dzień.

> Jest możliwość, aby niektóre modele z nowych sukienek dzianinowych zamówić w dł
              > uższym rozmiarze. Uzupełnię w opisie tych modeli i podam informacje w którym pr
              > zypadku jest dostępna ta opcja.

Proszę też dopisać czy takie ubrania będzie można zwracać?
                • brzoza_101 granatowa sukienka na jesień 06.11.12, 23:55
                  Jaka szybka reakcja :)
                  Przejrzę zaraz jeszcze dokładniej stronę i jak mi się jeszcze jakaś uwaga nasunie, to dam znać.

Zastanawiałam się nad kupnem tej sukienki
                  www.ka-fi.pl/sukienki/sukienka-na-jesien-granatowa
                  Mam 163 cm wzrostu, więc jestem trochę wyższa niż modelka. Chciałam spróbować ubrań z tego sklepu, bo większości mierzonych przeze mnie sukienek jest szyta na wyższe osoby. Widać to u mnie przede wszystkim w odcinku od linii biustu do ramion. Jak sukienka układa się na biuście, to linia ramion wychodzi z 5 cm ponad linią gdzie mi się rzeczywiście kończą barki. W tej dziurze zmieściłaby się postawiona na sztorc na moich ramionach zapałka.

Chciałam zamówić rozmiar 38 i 40. Zazwyczaj noszę 38, ale przy moich wymiarach 96/70/98 obawiam się, że biust mi się może nie zmieścić. Według tabelki
                  www.ka-fi.pl/tabela-rozmiarow
                  biust mam w rozmiarze 42, talię 36/38, biodra 40 ;) Ale ten materiał chyba się trochę rozciąga na ciele, prawda? A jeśli chodzi o materiał, to można go prać w pralce? (Uwagi o sposobie prania też by się przydały przy konkretnych ubraniach)
                  • kafi_fashion Re: granatowa sukienka na jesień 07.11.12, 11:50
                    To, czy te ubrania będą na Panią pasować zależy od cech figury. Każda kobieta jest inna, ma na innej wysokości biust, talię i biodra. Łatwiej też dopasować sobie sukienkę szytą z elastycznego materiału niż tą z modelującymi cięciami. Ale tak jak wspomniałam - zależy od figury.
                    Ta sukienka o której Pani wspomina to bardzo korzystny model pod tym względem, że rękawy są typu "kimono", a to ułatwia dopasowanie sukienki dla większej liczby klientek, ponieważ rękaw układa się tutaj w zupełnie inny sposób i na pewno nie będzie takiego efektu na ramionach o jakim Pani napisała. Także w biuście jest tutaj więcej "luzu" ze względu na specyficzny krój.
                    Ten materiał to dzianina punto. Jest rozciągliwa, ale z umiarem.
                    Tą sukienkę można prać w pralce na delikatnym programie.
                    • brzoza_101 Re: granatowa sukienka na jesień 07.11.12, 21:02
                      Jaka jest jej długość i co z możliwością zwrotu, jeśli zamówi się dłuższą wersję?

Czy ta poniższa sukienka prezentowana na blogu to ten sam krój? Kiedy będzie w sprzedaży?
                      niskiekobiety.wordpress.com/2012/11/07/masz-miejsce-w-szafie-na-nowa-sukienke/sukienka-do-pracy-184/
                      • kafi_fashion Re: granatowa sukienka na jesień 07.11.12, 21:27
                        Sukienkę podaną w linku można zamawiać, ale będzie dostępna do wysyłki z opóźnieniem. Będę ją miała w piątek wieczorem, a wysyłka najwyżej w poniedziałek, bo weekend wysyłek nie ma.
                        Dłuższa wersja to problem ze zwrotem, bo nie jest to oferta standardowa, a na zamówienie. Może lepiej zamówić podstawowy model, zmierzyć, a jak będzie pasować to zwrócić i zamówić dłuższą według własnego uznania.
                        Zwrot jest możliwy za okazaniem paragonu i po spełnieniu warunków podanych w regulaminie w ciągu 10 dni od otrzymania przesyłki.
                        Pozdrawiam
                      • kafi_fashion Re: granatowa sukienka na jesień 07.11.12, 21:35
                        Ta sukienka podana w linku jest zupełnie inna. Ta granatowa jest z dzianiny, z rękawem kimono, bez podszewki.
                        Czerwona jest z tkaniny, na podszewce, z prostym rękawem wszywanym typowo, ma cięcia modelujące i jest to zupełnie inny fason. W sklepie jest więcej zdjęć i można zobaczyć jak to wygląda.
    • snowflake86 Re: Nowy sklep dla niskich - niskiekobiety.pl 25.11.12, 10:26
      zobaczyłam wątek i pomyślałam - coś dla mnie (mam 156cm). obejrzałam sukienki i bardzo podoba mi się: www.ka-fi.pl/sukienki-dla-niskiej/sukienka-jesienna-z-dzianiny. ale niestety tabela rozmiarów mnie rozczarowała - taliowo potrzebuję 34, biustowo 38, biodrowo 36-38 :( szkoda :( chętnie przetestuję coś dzianinowego (=uciągliwego), jeśli tylko pojawią się dekolty kopertowe (w które można wepchnąć ciut więcej ;)).
      • kafi_fashion Re: Nowy sklep dla niskich - niskiekobiety.pl 25.11.12, 12:58
        Niestety, nie da się stworzyć tabeli rozmiarów która będzie pasować do każdej sylwetki. Mamy tak różne wymiary w obwodach, że nie jest to po prostu możliwe aby każdej kobiecie wymiary pasowały idealnie.
        Szczególnie w takich przypadkach, że każdy obwód pasuje do innego rozmiaru.
        W Pani przypadku, gdy biodra i biust mieszczą się w podobnych rozmiarach należy tymi wymiarami kierować się przy wyborze. A wąska talia - to zaleta, i zawsze można założyć pasek lub lekko zwężyć sukienkę w tym miejscu aby wyglądać dobrze.
        Prosty model sukienki daje tą możliwość, ze można ją dowolnie zestawiać z różnymi dodatkami. A ten właśnie model pozwala na takie różnorodne połączenia.
        Pozdrawiam i proszę zaglądać do sklepu. Na pewno pojawią się też modele z kopertowym dekoltem.
        Kasia
        • kafi_fashion Re: Nowy sklep dla niskich - ka-fi.pl 09.03.13, 23:09
          Informuję wszystkie Panie, że sklep znajduje się teraz pod adresem ka-fi.pl
          Zapraszam do zapoznania się z ofertą i do zakupów. Chętnie też odpowiem na pytania i wysłucham uwag.
          Można też śledzić aktualności ze sklepu na facebooku tutaj:
          www.facebook.com/pages/Ka-Fi-fashion-Ubieramy-wyj%C4%85tkowe-kobiety/428263147212308?ref=hl
          Pozdrawiam
          Kasia
          • zooba Re: Nowy sklep dla niskich - ka-fi.pl 11.03.13, 11:01
            Ja mam pytanie o inne fasony spódnic i sukienek - w ołówkowych wyglądam jak beczułka obleczona tkaniną i nie noszę żadnych takich spódnic, byłoby fajnie, gdyby sklep oferował więcej niż jeden fason 'dołu'. Właśnie największy problem w byciu niską kobietą mam przy kupnie sukienek i spódnic - nie wszystko można skracać bez szkody dla ciucha, a długość robi różnicę.
            • kafi_fashion Re: Nowy sklep dla niskich - ka-fi.pl 11.03.13, 13:04
              Już niedługo będą inne fasony. Zapraszam na bloga tutaj: kafifashion.wordpress.com/2013/02/05/lubisz-byc-rozpieszczana/ i pozostawienie komentarza z sugestiami i propozycjami. Wszystkie będę rozważać i postaram się sprostać Waszym życzeniom.
              Dziękuję za Pani uwagę i pozdrawiam :-)
              Kasia
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka