Krawaty - czy nosicie i jak? ;)

07.01.14, 11:09
Bo ja kupuję namiętnie, staram się żeby były raczej wąskie, bo jestem strasznym kurduplem i szerokie mnie przytłaczają. No i jak kupuję, to noszę zadziwiająco rzadko, bo nie mam do czego - najbardziej lubię zestawienie z czarną koszulą (wiskoza plus elastan, rozmiar S przy normalnie kupowanych górach L, czyli 12/40, niesamowicie elastyczna, nigdy już na taką nie trafiłam) i czarnym gorsetem underbust, w ciągu ostatnich dwóch lat dorobiłam się też dwóch koszul BiuBiu, krótki rękaw i długi, obie białe. Google na pytanie o kobiety i krawaty wypluwa mi w grafice albo dziewczęta w pełnych garniturach i krawatach, albo w bieliźnie (bądź bez) i krawatach, chyba jest jakoś dziwnie sprofilowane ;)
    • neiti89 Re: Krawaty - czy nosicie i jak? ;) 07.01.14, 14:43
      Okazyjnie noszę jeden jedyny krawat (a mam ich z pięć :P), czarnego, zamszowego "śledzia" ;) Jestem przy tym raczej wysoka, z normalną/szczupłą budową ciała i też mam wrażenie, że w klasycznych krawatach... no jest ich za dużo (zwłaszcza węzeł robi się za wielki...). A tak to często noszę do koszul w różnych kolorach, a czasami nawet np do czarnego topu na naramkach. Ważne jest to, że raczej nigdy nie ściągam ich pod samą szyję, noszę raczej poluźnione - o, tak jak TUTAJ
    • yaga7 Re: Krawaty - czy nosicie i jak? ;) 07.01.14, 14:51
      Dawno, dawno temu nosiłam takie topy z krawatami: raz, dwa
      Teraz nie noszę, bo nie chodzę na imprezy, bo nie mam gdzie i wyrosłam z ciuchów :P

      Ale mnie osobiście bardzo pasuje tak, jak piszesz - koszula, underbust, krawat, nic więcej bym nie kombinowała - ewentualnie tylko kolorystycznie.
    • teresa104 Noszę 07.01.14, 16:07
      Ojcu przynoszę. Tak jak ja mam szafę staników, on ma szafę krawatów. I to wielka przyjemność przynosić mu krawaty.

      Na bank w krawacie czułabym się jak przodownica pracy socjalistycznej i nawet jak bym nie wyglądała, to tak bym się czuła:)

      http://imagizer.imageshack.us/v2/1280x1024q90/69/d0s4.jpg
    • indigo-rose Re: Krawaty - czy nosicie i jak? ;) 13.01.14, 00:44
      Ja krawaty, a raczej krawaciki noszę do strojów zakładanych dla rozrywki w sypialni :P Mam te stroje odłożone osobno, dlatego jakoś jeszcze nie wpadłam na założenie krawacika publicznie.
    • dalyah Re: Krawaty - czy nosicie i jak? ;) 12.02.14, 12:11
      Ja kupowałam je nałogowo, chociaż ostatnio stwierdziłam, że dwie obsesje, to już zdecydowana przesada, więc od chyba pół roku nie kupiłam żadnego i poświęciłam uwagę - i środki finansowe -nabiustnikom . Staram się szukać jedwabnych. Poliestrowe tylko, jeśli naprawdę mnie urzekły. Noszę niestety też rzadko, bo jak na razie mam tylko jedną, zapinaną pod szyję, koszulę. Białą. Więc krawaty wiszą w szafie i czekają na lepsze czasy.
Pełna wersja