LWW bluza z kapturem rozpinana dłuższa

25.01.16, 17:25
szukam dobrej jakościowo bluzy rozpinanej z kapturem. długość najchętniej do pół uda. jakiś czas temu bardzo ładna była w tchibo. czar prysł, jak pomacałam materiał. A zawzyczaj z tchibowej jakości jestem b. zadowolona.
    • porcellus Re: LWW bluza z kapturem rozpinana dłuższa 25.01.16, 18:59
      Mam taką: pl.dawanda.com/product/90252563-ciepa-bluzo-tunika-z-futerkiem-kolor-szary-melan

      Przy moim wzroście to do pół uda nie sięga, ale dobrze grzeje, futro w kapturze porządne. Lekki minus to złachanie po praniu w tempie standardowym (kształt ściągaczy, bo materiał mało się mechaci).
    • po.rzeczka Re: LWW bluza z kapturem rozpinana dłuższa 01.02.16, 16:55
      allegro.pl/85-dluga-bluza-tunika-fenomen-dwa-zamki-kolory-xxl-i5613825052.html Ja mam taką niebiesko-szarą, tylko z 1 suwakiem, jest duży wybór kolorów i fasonów. Większość fasonów jest dość szczupła, ale podają dokładne wymiary. Jakość całkiem ok, chociaż dość mocno się elektryzuje.
Pełna wersja