Dodaj do ulubionych

Co oznacza wynik tych testów owulacyjnych?

14.01.20, 16:10
Witam, ostatnią miesiączkę miałam 29grudnia, kolejną mam mieć 28stycznia. Cykle mam dość regularne, czasami występuje rozbieżność maksymalnie 3dniowa. Wg moich obliczeń wynika, że owulację powinnam mieć dzisiaj - 14.01. Wczoraj zrobiłam test owulacyjny (na zdjęciu pierwszy od góry z ciemniejszą drugą kreską w trójkątnym polu), dzisiaj zrobiłam kolejny test (drugi test z jaśniejszą kreską, prawie niewidoczną). I moje pytanie jest takie, o czym może świadczyć taki wynik testów, czy to oznacza, że zrobiłam je za późno, będąc już po owulacji, mając na uwadze to, że w pierwszy dzień kreska była ciemniejsza a dziś jaśniejsza? Czy może źle interpretuję te wyniki?
Obserwuj wątek
    • patrycja97patka Re: Co oznacza wynik tych testów owulacyjnych? 14.02.20, 19:30
      Nigdy tego nie ogarniałam, nie nauczyłam się poprawnie z tego korzystać. Dlatego przerzuciłam się na coś, co za mnie dokonuje pewnych obliczeń. Nie pomogę Ci odczytać tych testów, ale z racji tego, że już w Twój wątek weszłam, to tylko nadmienię, że fajny i dokładny jest komputer cyklu Cyclotest MyWay. Nic nie musisz tam obliczać, bo komputer robi zapis i możesz sobie ten zapis na komputer ściągnąć. Nie musiałabyś stresować się, że coś robisz za późno, czy za wcześnie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka