Dodaj do ulubionych

staramy się w LIPCU

• ann.glinka Re: staramy się w LIPCU 19.07.07, 14:23
      to ja też się dziewczęta do Was dołączę, razem raźniejsmile dzisiaj wyszło, że się
      jednak w czerwcu nie udało, zatem zaczynam od nowasmile
      • grochalcia Re: staramy się w LIPCU 19.07.07, 14:29
        witamy i zapraszamy))u mnie za GODZINE SIE OKAZE, CZY BEDE SIE STRAC RAZEMZ tOBA
        CZY SIE UDALO W TYM MIESIACU...
        • iwonka_81 Re: staramy się w LIPCU 19.07.07, 14:35
          ja tez witam serdeczniesmile i tez staram sie razem z Toba... nastepne testowanie
          okolo 10 sierpnia.
        • asik_24 Grochalciu, trzymam kciki! 19.07.07, 14:40
          j.w.
          daj znać jak najszybciej jak już będziesz wiedziała. Pa
    • ann2 dopisuje sie! 19.07.07, 14:55
      Dolaczam o Was! Choc starania w tm miesiacu nie byly az takie jak bym chciala z
      powodu podrozy, wyjazdu... ale nadzieja jakas tam jest, jak zawszesmile @ owinnam
      dostac za tydzien. Wiec czekam z Wami!
      Gratuluje wszystkim, ktorym sie udalo!
      Trzymam za nas wszytkie kciuki!
      Oby ten watek byl owocny!

pozdrawiam!
    • kokama Re: staramy się w LIPCU 19.07.07, 15:53
      taki ładny i sympatyczny wątek, pozwolicie, że się przyłączę.
      Dziś zobaczyłam 2 kreski-11 cykl okazał sie tym szczęśliwym, jeszcze do mnie
      nie dociera, to moja 2 ciąża po 4 latach. Objawów nie miałam żadnych i tak jak
      wy wyczekiwałam cudu. Trzymam kciuki za Was i wierzę że każdej się uda, i
      oczywiście gartuluję założycielce wątku i pozostałym :0)
      • agnesik190 Re: staramy się w LIPCU 19.07.07, 15:58
        Kokama gratuluję!
        Kasia czekam na Twój wynik z niecierpliwością 16 tuż, tuż.
        • marynamaj Re: staramy się w LIPCU 19.07.07, 16:02
          Kokama - gratulacje. Popisz trochę z nami.
          Grochalcia - czekam z niecierpliwością.
          M.
          • jotka151 Grocholcia - już po 16!!! 19.07.07, 16:07
            Czekamy z niecierpliwością, bo to tak miło jak komuś się udaje smile
    • grochalcia bardzo niska beta((( 19.07.07, 16:14
      odebralam wynik, beta 46.2, wedlug norm 3/4 tydzien. i juz bym sie cieszyla, ale
      zadzwonilam do kolegi ginekologa aon mowi, ze to raczej nie ciaza, ze powinna
      byc o wiele wieksza, ze on sie z takim niskim wynikiem jeszcze nie spotkal i
      zebym za tydzien powtorzyla..za tydzien???

po co do niego dzwonilam??
      na wyniku pisze, ze kobiety nieciezarne maja<1, mi wyszlo 46.2
      to jestem w ciazy, czy nie???
      • iwonka_81 Re: bardzo niska beta((( 19.07.07, 16:28
        nie wiem co Ci napisać bo słabo się na tym znam...
        według "instrukcji" to jesteś w ciążysmile)
        może dziewczyny, kóre więcej coś wiedzą na ten temat bardziej Ci pomogą.
        • iwonka_81 Re: bardzo niska beta((( 19.07.07, 16:30
          znalazłam post maryny i Ona miała 53 więc niewiele więcej niż Tysmile
          gratuluje jeszcze razsmile)
          • grochalcia Re: bardzo niska beta((( 19.07.07, 16:34
            zrobil;am sobie przed chwila kolejny test ciazowy..pre-test, wyszla slabiutenka,
            ledwo widoczna druga kreseczka..chyba musze kolege wystzrelic na księżycwink))
            • iwonka_81 Re: bardzo niska beta((( 19.07.07, 16:36
              koniecznie zajmij sie tym kolega!!smile tylko niepotrzebnie Cie zdenerwował...
              ale sie cieszę, że Ci sie udało
            • jotka151 Re: bardzo niska beta((( 19.07.07, 16:42
              Hihi - może kolega zazdrosny wink
              A od kiedy dziewczyny można robić betę? Ja chyba za niecierpliwa jestem -
              tydzień przed okresem, a ja już po teście (który oczywiście nic nie wykazał).
              Tak bym chciała, żeby się udało!!
            • aniaa14 Re: bardzo niska beta((( 19.07.07, 16:43
              Grocholcia, gratuluję!!! Kiedy ja robiłam betę, na karteczce z wynikiem było
              napisane "brak ciąży poniżej 8,0". Myślę, że wynik 46 nie pozostawia
              wątpliwości. Kreseczki na teście wychodzą Ci bledziutkie, bo to bardzo wczesna
              ciąża. Powtórz test za tydzień i sama się przekonaszsmile
              • asik_24 Re: bardzo niska beta((( 19.07.07, 16:57
                Grochalciu. Na pewno jest ok. Może spóźniła Ci się owu i dlatego beta jeszcze
                niska, ale przecież norme dla nieciężarnych masz podaną.
                Będzie dobrze, zobaczysz.
                Za to u mnie chyba nie bardzo. Mam jakieś takie żółto-brązowawe (bardzo małe,
                ale jednak widoczne) upławy. W poprzednich ciążach nie miałam żadnych, więc
                sądzę, że moja radość, a przede wszystkim wasze gratulacje były przedwczesne.
                Jutro rano zrobię test i się okaże.
                Trzymajcie się dziewczyny. Przede wszystkim Ty, Grochalciu, nie denerwuj się.
                • gosik851 Re: 19.07.07, 17:38
                  dopisuje sie do was dziewczyny. troche puzno ale co mi tam.sledze wasze losy od
                  jakiegos czasu i przyznam ze to czytanie mnie wciaglo wiec postanowilam sie do
                  was dolaczyc. ja staram sie o malenstwo od 8 m\cy i powoli zaczynam tracic
                  nadzieje ze mi sie uda a do tego przychodza czarne mysli ze moze ja bezplodna
                  jestem. do owulacji wedlug moich obliczen zostalo 5 dlugich dni. moooze tym
                  razem sie uda. pozdrawiam
                  • marynamaj grochalcia 19.07.07, 18:02
                    Głowa do góry, wg mnie to ciąża, mała ale testujesz wcześnie. Sama
                    zamieszczałaś post z normami i tam też wychodzi ciąża. Betę miałam 53 a
                    testowałam jakieś 9 dni po owulacji (13.7), dopiero w pon. 16.7 wyszedł
                    pierwszy poz. test z bladą kreseczką. 17.7 powinna być @ i nie ma do tej pory.
                    Mój pryw. gin. też po moim telefonie powiedział że przy tej becie ciąza nie
                    koniecznie, ale bad. gin. potwierdziło rozpulchnioną macice. Także się nie
                    martw. Dobrz jest a będzie jeszcze lepiej jak Ci wyjndzie test w dniu @
                    Pozdrawiam
                    • grochalcia Re: grochalcia 19.07.07, 20:09
                      no..ja juz powiedzialam mezowi o ciazy, wiec musi bycwink) jak po becie kupialm
                      pre-test i zrobilam go o 17-tej to druga kreseczka wyszla juz prawie tak samo
                      mocna jak kontrolna. Nie ma sily...ale ze zostaly mi jeszcze w zapasie dwa testy
                      to powtorze i jutro i pojutrze...
                      czuje sie jak ciężarna))))

niestety od jutra znikam z forum na 2 tygodnie....

jakbyscie chcialy sie podzielic ze mna ktorej sie udalo, to bede wqdzieczna za
                      jakiegos smsika 665236070

bo mi strasznie bedzie was brakowac((((((

ps.w lodowce chlodzi sie szmpan...
                      bo testy z allegro moga sie mylic, beta moze byc niska, bo owu mialam poltorej
                      tyg temu, ale prawie dwie silne kreski na pre-tescie to juz nie blad!!!!

Kasia
                      • marynamaj Re: grochalcia 19.07.07, 21:09
                        Gratuluję - chyba teraz nie wątpisz. Testuj - a za 2 tyg. ustal wizytę u gin.

Grochalcia - będę czekała na wieści od Ciebie. Mam zamiar też udzielać się na
                        Marcówkach 2008, Marcówki 2008 intymnie (to forum ukryte - mozna pogadać o
                        sprawach niedostępnych na ogólnym forum)
                        M.
                      • emfj Re: grochalcia 20.07.07, 09:51
                        Grochalcia - gratuluję i ... zazdroszczę sad
                        U mnie wielka d... tzn. zrobiłam test i nawet cienia kreski.
                        Przy okazji oznaczania hormonów tarczycy, zrobiłam też rano betę, ale nie mam
                        żadnych nadziei.
                        No nic pozostaje się cieszyć, że za miesiąc kolejna szansa oraz ze już mam 1
                        Dziecko smile))))))))))))
                        • pola_lola Re: staramy się w LIPCU 20.07.07, 10:28
                          emfj - nie trać nadziejismile A może beta coś wykaże - kiedy odbierasz wyniki?
                          Ja wczoraj przy okazji że byłam w Warszawie (mieszkam pod) nie mogłam sie opanować i też zrobiłam
                          bete - weszłam na pewniaka bo zawsze robie w tym laboratorium badania i wyniki sa tego samego dnia
                          - a tu kicha - już po pobraniu krwi okazało się że wyniki dopiero ok 14 w...poniedziałek - jakbym
                          wiedziała to wogóle bym nie robiłasad. No i zrobiłam dzisiaj test no i oczywiście jedna krechasadAle to był
                          test gdzie są dwie krechy albo jedna i nie ma opcji "blada kreska". A zresztą do okresu to jescze mam
                          w sumie min. 4 dni więc właściwie to głupio z mojej strony że zrobiłam test.
                          Chciałam powiedzieć że juź 3 dzień mam 24h na dobe mdłości - rano, popołudniu i wieczorem a także
                          w nocy.Nie chce mi się wymiotować tylko non stop mnie mdli.Napewno niczym sie nie zatrułam bo nie
                          mam żadnych innych sensacji ze strony układu trawiennego.Nic mi za bardzo nie smakuje - ot i tyle.
                          Jeszcze kilka razy dziennie mam takie uczucie w brzuchu jakby mini malutki bólik na okres ale to jest
                          takie pojedyńcze i rozpływa się szybko - dziwnie to opisałamsmileDzisiaj piersi jakby trochę pełniejsze i
                          cięższe- chociaż u mnie takie małe "pryszcze" że w sumie trudno powiedziećsmile Wszystko się zaczeło
                          tydzień po owulacjismile Więc śmiem powiedzieć : mam malutką nadzieję.....smile
                          Jeśli okaże się że te mdłości to urojenia to zgałaszam się do psychiatry - bo jeśli człowiek może
                          odczuwać coś tak realnego przez tyle czasu non stop i nie jest to oznaką ciąży tzn. że jest z nim coś
                          nie tak....
                          Pozdrowionkasmile
                          • marynamaj Re: staramy się w LIPCU 20.07.07, 10:33
                            pola_lola - na test jest rzeczywiście za wcześnie, szkoda że beta dopiero w
                            pon. - a tak w ogóle to bardzo dł. masz czekat na ten wynik zwykle jest na 2
                            dzień. Ja mam mdłości okropne już od 13.7 (czyli kilka dni po owu) tak więc
                            jest duza szansa. Życzę pozytywnego testu. M
                          • emfj Re: staramy się w LIPCU 20.07.07, 10:34
                            Betę odbieram po 17.
                            Mnie się tez wydawało chwilami, ze mnie mdli; wczoraj będąc u Siostry złapałam
                            się jednak, ze gdy się zapomnę i w ogóle o tym nie myslę, to czuję się zupełnie
                            normalnie sad
                            Ja chyba muszę do psychiatry sad
                            A za Ciebie trzymam kciuki i ... myślę, ze ci się udało!
                          • grochalcia Re: staramy się w LIPCU 20.07.07, 10:36
                            hi, hi..ale sie usmialam z Twojego postu!!!!
                            4 dni do okresu to duzo, zeby robic test, zwlaszcza bez dodatkowej Opcji-BLADA
                            KRESKAwink))
                            jutro zrob sobie raniutko paskowy PRE_TEST. polecam go

i trzymam kciuki

emfj-daj znac jak beta, dobrze???
                            • pola_lola Re: staramy się w LIPCU 20.07.07, 11:06
                              Dziewczyny będe twarda i zrobię test dopiero rano w poniedziałek!
                              Mi niestety nie udaje się nie myśleć o tych mdłościach tzn. nie myślę o nich a one i tak sąsmile Nawet po
                              zjedzeniu czegoś jest ok przez 2 minuty a potem dalej - bo najpierw myślałam że to może z głodu
                              więc coś ciągle przegryzałam, ale wczoraj były dalej no i dziś mdłości nadal przy mnie trwają ku memu
                              coraz większemu zdziwieniusmile
                              Oj.... jeśli to urojenia to się na siebie naprawdę zdenerwuje!!!!!!!
                              Pre test faktycznie jest najlepszy tylko wczoraj w aptece był tylko jakiś bobo plan czy coś takiego ale
                              zaraz lecę z córeczka na zakupy w realu a tam na dziale kosmetycznym sprzedją pretesty (ostatnio
                              przyuważyłam) a zresztą mam do nich sentyment bo dzięki nim dowiedziałam sie o pierwszej ciąży i
                              mam je schowane na pamiątke - i ostatnio je oglądałam i już przez ponad 2 lata nadal są tłuste 2
                              kreski!!!! Też trzymacie testy z pierwszych ciąż na pamiątke czy to tylko ja jestem takim
                              sentymentalnym zbieraczem?smile
                              • grochalcia Re: staramy się w LIPCU 20.07.07, 11:18
                                w pierwszej ciazy tez uzylam pre-testu)))tylko wywalilam go i teraz szczerze
                                zaluje. tym razem testy z kilkju ostatnich dni wkleilam juz do specjalnego
                                albumu...wiec witaj w klubie sentymentalnych kobitek)))
                                • marynamaj Re: staramy się w LIPCU 20.07.07, 11:29
                                  Ja też mam 1 znak od synka, że jest. 2 testy schowane dla potomności. Bieżące 2
                                  też schowane - mąż mówi że jestem niepoprawnym zbieraczem wink
                                  • grochalcia pa, pa!!! 20.07.07, 12:07
                                    jade dziewczynki))))
                                    do zobaczenia za 2 tygodnie!!!!
                                    Kasia
                                  • asik_24 Re: staramy się w LIPCU 20.07.07, 12:24
                                    Po pierwsze - Grochalciu gratulacje!!!
                                    Mam nadzieję dołączyć, ale dalej nic nie wiem. @ nie ma, tempka pnie się w
                                    górę (to już 17dpo), za to jakieś małe plamienia są, brzuch boli dalej.
                                    Test rano zrobiony, baaardzo blada kreska, ale po długim czasie, i trochę
                                    intensywniejsza kreska testowa (łudzę się, że kijowy jakiś, bo pierwszy tej
                                    samej firmy nawet testowej kreski nie pokazał).
                                    A teściki w liczbie 3 sztuk (2xblade kreseczki i jeden z dwiema grubaśnym)
                                    trzymam po moim listopadowym Aniołku.
                                    Teściku mojego synka niestety nie zachowałam, ale chyba mniej romantyczna byłam.
                                    • kobieta741 Re: staramy się w LIPCU 20.07.07, 21:56
                                      Hej dziewczyny smile
                                      Wskakuje i ja do Waszego wątku smile Troche pozno, ale licze ze i mnie
                                      przygarniecie smile Nasze starania trwaja w najlepsze, a odzywam sie dopiero teraz,
                                      bo własnie wróciłam z urlopu i w koncu mam dostęp do sieci smile
                                      Testuje pod koniec miesiaca.

Gratuluje wszystkim zaciązonym!
                                      • pola_lola Re: :((((((((( 23.07.07, 08:38
                                        Buuuu....Jest mi tak przykro - na teście wyszła tylko jedna kreskasad Dzisiaj 28 dc. Mdłości mam prawie
                                        non stop od środy a tu nic? Czyżby to moja psychika płatała mi takie figle?Aź trudno mi w to
                                        uwierzyć...Byłam na 99% pewna że wyjdą dwie kreseczkisad W pierwszej ciąży robiłam test dopiero 32 dc
                                        przy 28dc więc może to dlatego? Dzisiaj odbieram wyniki bety ok 14 więc chociaż tyle...sad Czuję się
                                        oszukana przez swój organizm tzn. przez sygnały jakie mi wysyłasad Póki nie mam wyników bety to tli się
                                        we mnie jeszcze nadzieja...Jak okaźe się że nie jestem w ciąży to biegnę do lekarza i na badania bo takie
                                        mdłości nie pojawiaja sie ot tak sobiesad
                                        Pozdrawiam
                                        • marynamaj Re: :((((((((( 23.07.07, 08:43
                                          pola - czekam niecierpliwie na wyniki bety, napisz jak już dostaniesz wynik
                                          Może na test jeszcze za wcześnie?

Kobietko - witam, ja co prawda już spr. wyjaśniłam ale dopinguję wszystkie
                                          dziewczyny starające się w Lipcu. Wszystkiego dobrego i owocnych staranek
                                          M.
                                          • pola_lola Re: :((((((((( 23.07.07, 08:54
                                            Oczywiście napiszę. Zobaczymy.Czuję się w tej chwili jak potencjalny pacjent szpitala psychiatrycznego -
                                            aż się siebie zaczne bać a raczej swoich urojeń jeśli się okaże że nic nie wyszło.Nie mogę wyjść ze
                                            zdumienia skąd te mdłość a test nie wychodzi...Mariola a tobie w którym dniu cyklu wyszedł test
                                            pozytywny? (nie chce mi się grzebać w wątku choć wiem że już 5 razy o tym pisałaśsmile
                                        • asik_24 Re: :((((((((( 23.07.07, 08:49
                                          Pola, nie załamuj się. Dopiero 28 dc, jeszcze masz czas. Ja też już nie mam
                                          siły. Robiłam testy (2) w piątek, na 1 nic nie pokazało, na 2 blada kreseczka.
                                          A @ nie ma tempka do dzisiaj wysoka (20 dpo0, mdłości żadnych, ale za to sutki
                                          strasznie wrażliwe i takie inne się zrobiły. Poszłam więc dzisiaj wyjaśnić
                                          wszystko i zrobiłam betę.
                                          Tak więc będziemy wiedziały ok 14 wszystko. Czemu jesteśmy takie niecierpliwe!
                                          Trzymam kciuku, żeby Ci się udało, i mi również.
                                          • iwonka_81 Re: :((((((((( 23.07.07, 08:56
                                            Dziewczyny trzymam kciuki by Wam sie udalosmile I czekam na info po 14 o wynikach
                                            bety...
                                            • asik_24 Re: :((((((((( 23.07.07, 08:59
                                              Dziewczynki, ja jedno pytanie mam.
                                              Czy jeśli trochę "brudzę", tzn na wkładce mam takie delikatne ślady, czy to
                                              jest coś niepokojącego? Pojawiaja się raz na jakiś czas.Lekarz dopiero w
                                              sobotę. Mogę poczekać? Czy gonić do innego? Jeśli oczywiście okaże się, że to
                                              ciąża?
                                              Pozdrawiam
                                              • agnesik190 Re: :((((((((( 23.07.07, 12:07
                                                Asik ja takie plamienia miałam przy pierwszej ciąży. Nie wiedziałam jeszcze
                                                wtedy, że jestem w ciąży i pomyślałam, że okres sie zaczyna. Na drugi dzień
                                                zrobiłam teścik i dwie kreseczki sie ukazały.
                                                Moim zdaniem możesz spokojnie poczekać, tak czasami jest na początku ciąży.
                                          • pola_lola Re: :((((((((( 23.07.07, 09:02
                                            Widzisz asik - ty chociaż miałaś bladą drugą kreseczkę więc możesz się właściwie cieszyć a ja nic - nawet
                                            cienia kreseczki.Najgorzse jest to że właściwie to byłam pewna że test wyjdzie a tu taka
                                            "niespodzianka"...Takie mdłości miałam w pierwszej ciąży (później co prawda sie pojawiły) i tylko wtedy
                                            więc trudno je z czymś innym pomylić...W dodatku piersi trochę powiększone no i odpadam przed
                                            22....Dobra nie ma co się rozpisywać- odzywam się jak będe miała wyniki - odbieram telefonicznie więc
                                            szybko dam znać - asik trzymam za ciebie kciuki.
                                            Pozdrawiamsmile
                                        • krooowka pola_lola... 23.07.07, 08:58
                                          nie zalamuj sie kobietko, jeszcze czas na robienie testow. mnie tez wyszla dzis
                                          jedna kreska, choc @spoznia sie juz 3 dni (myslalam ze wytrwam i zrobie dopiero
                                          za tydzien, ale nie moglam tyle czekac wink objawowo zero, nawet tych na
                                          miesiaczke.
                                          a nudnosci - owszem moga sie pojawic bez wiekszego powodu - stres, nadkwasota,
                                          uwierz mi - wiem cos o tym. wiec nawet jesli 2 kreseczki sie w tym miesiacu nie
                                          pojawia, nie panikuj z powodu mdlosci. i uszy do gory - w koncu musi sie udac
                                          (nam wszystkim!!)
                                          • pola_lola Re: kroowka 23.07.07, 09:11
                                            Masz rację - nadkwasoty nie miewamsmile no ale może mam te mdłości z powodu "wewnętrznego" stresu bo
                                            tak naprawdę sie nie stresowałam. Pewnie źe kiedyś się uda każdej z nassmile)))) Tylko czemu organizm
                                            płata takie figle? 14 sierpnia na 3 tygodnie jadę z córeczką w odwiedziny do rodziny w Kanadzie więc
                                            będzie to po owu ale nie będe miała czasu na późniejsze myślenie i dopatrywanie się objawów - bo to
                                            jest w staraniu się o dzidziusia najgorsze...
                                            Pozdrawiam serdecznie
                                            • marynamaj Re: kroowka 23.07.07, 10:14
                                              pola - mi test wyszedł w przeddzień @- b.bledziudki (29 dc), w dniu @ był już
                                              dobrze czytelny ale ja mam cykl 30-31 dni. Będzie dobrze
                                        • agnesik190 Re: :((((((((( 23.07.07, 12:08
                                          Dziewczyny trzymam kciuki za Was, oby się udało i czekam do 14, dajcie
                                          koniecznie znać!
                                          • pola_lola niestety.... 23.07.07, 12:46
                                            Niestety:brak ciąży.Jest mi tak strasznie przykro....Pierwszy raz płaczę z tego powodu....staram się tak
                                            żeby moja malutka córeczka nie zauważyła,ale ona czuje że mi smutno i siedzi przytulona do mnie.nie
                                            wiedziałam że aż tak można się nakręcić, tak realnie odczuwać - naprawdę czuje się jak idiotka.Ja
                                            naprawdę byłam bardzo sceptycznie nastawiona do wyników tego cyklu ale kiedy w srode zaczełam
                                            mieć mdłości to poczułam że może jednak się udało.Więc mam zmarnowanych 5 dni nadzieji
                                            powiedziałabym nawet że w pewnym momencie pewności że to ciąża...Zadzwoniłam do laboratorium
                                            wcześniej bo już nie mogłam wytrzymać i jedyne co usłyszałam to brak ciąży jeszcze pani coś mówiła
                                            ale już nawet nie usłyszałam co.Robiłam 9 dni po owu.Jeszcze przez to głupie laboratorium musiałam
                                            od czwartku czekać na wynik....Naprawdę paskudnie się czuje i jestem na siebie wściekłasadCóż
                                            pozostało mi czekać na okres-pewnie przylezie dziś wieczorem lub jutro.Odechciało mi się już tych
                                            starań o dziecko - naprawdę.Pozdrawiam dziewczyny i trzymam kciuki za wszystkie które będą dopiero
                                            testwaćsmile
                                            • marynamaj Re: niestety.... 23.07.07, 13:06
                                              pola- tak mi przykro. Mocno Cię przytulam i pocieszam, na pewno się uda
                                              następnym razem. Przytul mocno swoją córeczkę i przygotuj się na następne
                                              staranka. Niech będą spontaniczne i radosne - a na pewno wszystko się ułoży.
                                              Ściskam mocno.
                                            • asik_24 Re: niestety.... 23.07.07, 13:11
                                              Czy ja dobrze rozumiem? Robiłaś betę w 9 dpo? Nie możesz się załamywać, to moim
                                              zdaniem za wcześnie. Dalej nie wiem, co ze mną, bo wynik za jakieś pół
                                              godziny,Pani z labka nie chciała mi podać telefonicznie, ale jak robiłam betę w
                                              10 dpo (wyższej temki, wyznaczone owu przez FF), w każdym razie 11 dni
                                              od "roboty" to wyszła 0,76 (brak ciąży <pon. 3).
                                              Nie wszystko jeszcze stracone, a nawet jeżeli nie teraz, to przecież mamy
                                              jeszcze czas (dobrze się pisze, a sama z tego wszystkiego mokra jestem). Będzie
                                              dobrze. Masz córunię, która cię kocha.Nie smuć się, bo jej też będzie smutno.
                                              A który to Twój dzień cyklu był i jak długie masz cykle?
                                              • krooowka pola! 23.07.07, 13:19
                                                no co ty dziewczyno!
                                                po pierwsze to chyba w 9 dniu po o. to troche za wczesnie na miarodajny
                                                wynik????
                                                a po drugie - czemu ten placz? ukochaj swoja corunie, pomysl, o tych co to
                                                nawet w pierwsza ciaze zajsc nie moga (np. jasad( i pociesz sie, ze nawet jesli
                                                faktycznie brak ciazy w tym miesiacu okaze sie faktem, to przynajmniej za
                                                miesiac bedziesz sie aktywnie starac a nie cierpiec z powodu mdlosci! smile

ja to bym juz chciala przynajmniej @ dostac zeby moc odliczac dni do nastepnej
                                                o...
                                                • asik_24 Moje wyniki 23.07.07, 13:39
                                                  Już mam - beta 79,89mIU
                                                  I juz nic nie wiem, to ciąża, ale czy ta beta nie za niska. Jeju, ja chyba nie
                                                  zaznam spokoju.
                                                  Robiłam też progesteron - 17,32, tylko nie mam jednostek, mąż nie podał. Co
                                                  sądzicie?
                                                  • pola_lola Re: dziękuje dziewczyny:) 23.07.07, 14:15
                                                    Dziękuje wam dziewczyny za pocieszenie - już mi lepiej smileFaktycznie mam już cudowną 21 mies.
                                                    córeczkę więc nie ma co histeryzować.
                                                    Asik!!!!! Gratulacje - może jednak owu miałaś póżniej niż na to wskazywała tempka - pamiętasz były
                                                    straszne upały - stąd niska beta - i może w 11 dpo nic ci nie wyszło bo wtedy dopiero zagnieżdżał się
                                                    zarodek? Jak sądzisz? Który to twój dzień cyklu przy jakiej średniej dł. cyklów? Mogę tylko
                                                    podpowiedzieć że w ciąży z córeczką w 35 dc przy cyklach 28-29 dniowych moja beta HCG=4972.96
                                                    mIU/ml.(trzymam wszystkie wyniki i papiórki z poprzedniej ciąży na pamiątke i dla porównania w
                                                    przyszłoścismileAle każda kobieta jest inna i każda ciążą jest inna - więc nie ma co porównywać.Wg.
                                                    tabelki wklejonej przez grochalcie z tego co pamiętam to z tobą wszystko jest oksmile)))) Więc się cieszsmile
                                                    Mariola i krooowka dziękuje wam za ciepłe słowa - aż łezka mi się zakręciła.Może faktycznie za
                                                    wcześnie zrobiłam bete ale i tak już sie nie nakręcam tylko czekam na @ a potem zaczynam staranka i
                                                    wyjeżdżam - już się nie mogę doczekać!
                                                  • pola_lola do asik_24 23.07.07, 14:22
                                                    Zerknełam jeszcze na tą wklejoną tabelkę i róźnice norm dla poszczególnych tygodni ciąży są ogromne -
                                                    od kilkudziesięciu jednostek do kilku tysięcy dla jednego tygodnia.
                                                  • agnesik190 Re: Moje wyniki 23.07.07, 14:25
                                                    moje gratulacje!!
                                                  • marynamaj Re: Moje wyniki 23.07.07, 14:42
                                                    asik - moje gratulacje. Zrób jeszcze test w okolicach @ i będzesz miała 100%
                                                    pewności. Beta niska bo ciąża malutka jest. Pozdrawiam
                                                  • asik_24 Re: Moje wyniki 23.07.07, 14:43
                                                    Właśnie o to chodzi, że jutro minie 3 tyg. od owu
                                                  • kobieta741 Re: asik - gratuluje :) 23.07.07, 18:44
                                                    Moje gratulacje asik smile

Pola - podpisuje sie pod tym co juz wczesniej napisały dziewczyny. Nie zalamuj
                                                    sie, glowa do góry. Córeczke juz masz. Wyluzjuj się, i przyjdzie czas na drugie
                                                    maleństwo smile
                                                  • asik_24 Dziękuję Wam 23.07.07, 20:18
                                                    Dziękuję wam bardzo, ale do jutra jeszcze trochę się podenerwuję.
                                                    Trafiłam do lekarza (praktycznie pierwszego, który odebrał ode mnie telefon),
                                                    no i niestety nie miał w gabinecie USG. Umówiona więc jestem na jutro rano. A
                                                    dzisiaj zapisał mi duphaston. Mam wziąć dzisiaj i jutro, a potem zobaczymy.
                                                    Trochę mnie też postraszył (taka pewnie standardowa gadka), że dopóki nie
                                                    zobaczy, nie uwierzy. Bo wynik bety może też świadczyć o ciąży pozamacicznej.
                                                    Ale już jutro chyba w końcu będę wiedziała.
                                                    Pozdrawiam gorąco
                                                  • pola_lola Re: Dziękuję Wam 23.07.07, 20:34
                                                    Asik wszystko będzie ok - nie martw się.Trzymam za ciebie kciukismile
                                                • agnesik190 Re: pola! 23.07.07, 14:29
                                                  Pola, trzymam dalej mocno kciuki! Może tak jak mówią dziewczyny to za wcześnie
                                                  na testowanie, a jak się okaże to prawdą to trzymam aby w następnym miesiącu się
                                                  udało.
                                                  Głowa do góry i uśmiech smile)
                                                  • pola_lola Re: agnesik 23.07.07, 14:39
                                                    dziękuje kochana tobie również za miłe słowa- ja tam już sobie nie robię już żadnych nadzieji.Po okresie
                                                    zrobię sobie morfologie i mocz bo skądś te mdłości i zmęczenie jest - może mam jakąś anemię albo coś.
                                                    Pozdrawiam i trzymam kciuki za ciebiesmile
                          • annjaw Re: staramy się w LIPCU 31.07.07, 09:29
                            witam,pola_lola, mam podobne objawy do ciebie, piersi, brzuch, mdli mnie i
                            wszystko w tydzień po (być może owulacji), mam bardzo nieregularne @ (co 45 dni,
                            60 dni więc trudno cokolwiek powiedzieć) moj gin twierdzi, że jestem częściowo
                            bezpłodna, ze względu na rzadkie owulacjie itd. To moj pierszy miesiąc starań i
                            skoro częściowo niemożliwe to co to za objawy? Testu nie robiłam bo się boje,
                            chyba wolę się jeszcze połudzić. Mam już 3 letnią córeczkę i w sumie udalo się w
                            2 cyklu, a moj gin powiedział "cud"- czyżby cud po raz drugi? pozdrawiam
    • keyti77 Re: staramy się w LIPCU 23.07.07, 22:37
      Hej, hej... lipiec się jeszcze nie skończył smile))
      Dla nas dziś to pierwszy dzień starań smile
      • pati288 keyti- my też :) 25.07.07, 14:02
        Też się staramy od 23 lipcawink może się uda! Trzymam kciuki za Ciebie i siebie.
        Ja mam termin @ na 6 sierpnia - pewnie dopiero wtedy przetestujęsmile
    • natajaa Re: staramy się w LIPCU 23.07.07, 22:57
      Witam i ja.Starania rozpoczęte w czerwcu, ale jak widać jestem w wątku
      lipcowym.Już się tak nie nakręcam jak w poprzednim miesiącu,ale lubię tu
      zaglądać smileJesteśmy z mężem po staraniach(dziś 16dc)ale tak myślę,że jeszcze
      jutro poprawimy, chociaż owulacja ewidentnie dziś, bo boli jak diabli.Hmm
      ciekawe, czy na ten miesiąc mają plany,żeby mi wysłać aniołka z góry smile
      Pozdrawiam wszystkie mamuśki obecne i przyszłe.
    • jotka151 Dziewczyny - nie wierzę własnym oczom!! 24.07.07, 09:39
      Robiłam test tydzień temu - gdzieś wyżej o tym pisałam i nic. Nawet byłam na
      usg żeby sprawdzić czy miałam owu bo moje teściku jakieś trefne i niby widać
      jakieś ciałko było. Powtórzyłam test ciążowy dzisiaj, tak bardziej dla zabawy
      bo jutro termin @ i objawy jak najbardziej są (niestety) - ból brzucha,
      wydęcie, nawet mnie trochę wypryszczyło, ...a tu DWIE GRUBAŚNE KRECHY!! Nie
      wierzę własnym oczom! Nie chcę się na razie nakręcać, bo jakoś mi się nie chce
      wierzyć, żeby tak za pierwszym razem. Poza tym na teście pisze, że to może być
      ciąża pozamaciczna itp. I boję się że jednak jutro dostanę okres i wszystko się
      ulotni sad Planuję zrobić betę za jakiś tydzień (o ile wytrzymam) no chyba że
      jednak dostanę @...
      • krooowka jotka! 24.07.07, 09:50
        to wspaniale!!!!! pamietaj, ze jesli test jest negatywny to moze jestes a moze
        nie jestes w ciazy. ale jesli jest pozytywny to na pewno jestes!!!! oczywiscie
        pozamaciczna sie zdarza, ale dlaczego akurat tobie mialaby sie przytrafic? nie
        martw sie i idz na bete za pare dni. mam nadzieje, ze nic sie nie 'ulotni' smile
        • pola_lola Re: jotka! 24.07.07, 10:08
          Kochana gratuluje!!!!Zamiast się cieszyć to od razu jakieś czarne scenariusze!!!!!!Udało Ci się! Brawo!!!
          • jotka151 Re: jotka! 24.07.07, 10:17
            Dzięki dziewczyny - ja tak niestety mam, będę się cieszyć jak @ nie przyjdzie,
            ale na razie wszystko wskazuje na to że będzie sad A poza tym nie chce mi się
            zbytnio wierzyć, w te moje testy. Co prawda są bardzo czułe, bo 10 czegoś tam,
            ale kupione na allegro za podejrzanie niską cenę...
            • kobieta741 Re: jotka! 24.07.07, 20:33
              Jotka - gratulacje! Ciesz sie dziewczyno ze sie udało smile I nie doszukuj sie
              negatywnych rzeczy smile
      • martulka79 nam sie nie udalo:( 24.07.07, 10:53
        czyli starania przekladamy na sierpien, szkoda!!!!!!!!
        Powiedzcie mi, ktore testy owulacyjne na allegro sa najlepsze?
        I czy wogole ma sens je kupowac?
    • ann2 Gratuluje!!! 24.07.07, 10:13
      Dziewczyny! Grztuluje wszystkim, ktorym sie udalo! Ja jeszcze czekam. 27dc przy
      cyklach 26-30dniowych. Ale brzuch boli jak na @. Wiec przestje sie ludzicsad

pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie!
      • jotka151 Ann2 25.07.07, 09:52
        Oj możesz mieć jeszcze nadzieję. U mnie również ból brzucha jak na okres -
        innych objawów typowo ciążowych brak... A jednak teścik pokazuje drugą krechę.
        Poczekam jeszcze kilka dni i zrobię betę. Bo to testowanie przed @ chyba wcale
        nie miarodajne jest.
        • ann2 jotka151 26.07.07, 08:41
          Dzieki bardzo zaslowa pocieszenia, ale nie tym razemsad Czuje ze @ przybedzie
          laa moment, albo sie spozni. Brzuch juz mnie bardzo boli! Przepisze sie na
          siepiensmile
          A Tobie jeszcze raz gratuuje!
          I wszystkim ktore zobaczyly dwie kreseczki!

Trzymam kciui za nas wzystkie!

pozdrawiam!
    • pola_lola Re: staramy się w LIPCU 24.07.07, 10:57
      Dziewczyny smutno mi że nie udało mi sie w lipcu (nadal czekam na @) dlatego założyłam siostrzany
      wątek "staramy się w SIERPNIU". Mam nadzieję że jak najmniej dziewczyn z tego wątku będzie starać się
      razem ze mną w sierpniusmile))))) Nadal was będe dopingować i tzrymać kciuki!!!!
      Pozdrawiam cieplutkosmile
      • asik_24 Wszystko się może zdarzyć 24.07.07, 11:57
        Pola, przecież @ nie masz. W każdym razie powodzenia!
        Jotka gratulacje - bóle brzucha do dzisiaj mam (nie wiem, czy to dobrze).
        A ja dalej nie wiem, co będzie -na USG niby widać, że wszystko przygotowuje się
        do @(plamienia są)ale widać 2 pęcherzyki, z których jeden albo 2 mogą być
        ciążowe. Lekarz stwierdził, że jest b. wcześnie,nie może powiedzieć, czy
        rozmiary pęcherzyka ok,kazał brać duphaston, dał zwolnienie na 3 tyg. i kazał
        leżeć, nie ruszać się. I tak to właśnie rozpoczyna się moja upragniona ciąża.
        Pozdrawiam Was wszystkie gorąco. Zyczę spokojniejszych ciąż jak moja i zdrowych
        dzidziusiów, a nie zaciążonym miłej pracy i więcej cierpliwości.
    • agnesik190 Re: staramy się w LIPCU 24.07.07, 16:17
      jotka gratuluję!

Ja czekam na koniec lipca, a może nawet początek sierpnia, wtedy będę testować.
      Ktoś jeszcze czeka???????????????
      • natajaa Re: staramy się w LIPCU 24.07.07, 17:50
        Ja będę testować ok 5 sierpnia.Straaaasznie daleko do tego terminu.Jestem po
        owulacji i tak jak w zeszłym miesiącu czuję bóle w dole brzucha.Ale teraz sobie
        nic nie wmawiam i nie nakręcam się,więc co to za ból?Za wcześnie na gdybanie.
        • keyti77 Re: staramy się w LIPCU 24.07.07, 19:21
          Bedę testować w okolicach 10 sierpnia więc się dopisuję. Oczywiście jeśli
          wcześniej nie przyjdzie @ ...
          Zaczęliśmy tak bardzo luźno bo to nasz pierwszy cykl starań i na nic sie nie
          nastawiamy smile)) ale jak się zdarzy będziemy przeszczęsliwi
          • kobieta741 Re: staramy się w LIPCU 24.07.07, 20:42
            Ja tez jeszcze czekam na testowanie - testuje 29 lipca, wiec jeszcze pare dni.
            Tak na dobrą sprawe to nie mam zadnych objawów ciązowych, czuje sie normalnie.
            Zobaczymy co będzie smile
            Pozdrawiam wszystkie dziewczyny odliczające dni do testowania smile
            • eliza765 Re: staramy się w LIPCU 25.07.07, 07:06
              ja niestety nie wiem kiedy powinnam testowac bo cykle od kiedy zaczeliśmy się
              starać tak mi się rozregulowały ze nic nie mozna przewidzieć.Zazwyczaj miałam
              32 dniowe ale ostatnio miałam 38dni.sądząc po tempkach to znowu będzie dłuższy
              niz zazwyczaj i bardzo się z tego cieszę bo M wraca w czwartek i moze się
              jeszcze załapiemy na owulke.tak więc prawdopodobnie ok 6 sierpnia będę testowac
              a do tego czasu osiwiejęsmilepozdrawiam no i gratulacje dla zafasolkowanch
              • pola_lola Re: staramy się w LIPCU 25.07.07, 09:33
                Dziewczyny - nadal trzymam kciuki i mocno wam dopinguje - oby jak najwięcej lipcowych
                dzieciaczkówsmile)))
                Pozdrawiam cieplutkosmile
                • fk4i4 Re: staramy się w LIPCU 25.07.07, 19:04
                  A u mnie niby disiaj okres, a testy nic nie pokazują. Jak przyjdzie @ to zbadam
                  sobie prolaktynę.., tak na wszelki wypadek.
                  • fk4i4 Re: staramy się w LIPCU 26.07.07, 07:58
                    No i ..małpa.. smile przyszła, przeskakuję na sierpień...
                  • aniaa14 Re: staramy się w LIPCU 26.07.07, 08:01
                    U mnie dziś 25dc; miesiączki miewam z reguły w 26/27dc. Wczoraj wieczorem
                    pobolewał mnie trochę brzuch, zupełnie tak, jak przed @. Testować miałam
                    dopiero w 28 dc, ale przypomniało mi się, że mam w domu zapas testów
                    zakupionych na Allegro z datą wazności do 09.2007. Dziś rano zrobiłam więc test
                    i... jest druga blada kreseczka! Blada, bo blada, ale jest!!! W poprzednim
                    cyklu nie było nawet cienia drugiej kreseczki. Męzowi powiem dopiero, jak będą
                    dwie grube krechysmileTo był nasz drugi cykl starań.

Najzabawniejsze jest to, że z takim utęsknieniem czekamy na te dwie kreseczki
                    na teście, a jak już się pojawią to jakoś trudno uwierzyć, że się jednak udałosmile
                    • agnesik190 Re: staramy się w LIPCU 26.07.07, 08:40
                      Gratuluję!!!
                      • keyti77 Re: staramy się w LIPCU 26.07.07, 12:13
                        Gratuluję i ja smile smile smile!
                        Dobre wieści !!!
                        • natajaa Re: staramy się w LIPCU 27.07.07, 10:46
                          U mnie 20 dc, oj jak się dłuży.Niby pobolewał mnie brzuch, teraz już nie.A co
                          ma być to będzie,albo już jest.Kiedy można najwcześniej robić betę?
                          • jotka151 Re: staramy się w LIPCU 27.07.07, 10:55
                            Ja dziś zrobiłam betę - to mój 31 dc (przy cyklach 27-29). Już dwa razy teścik
                            pokazał 2 grubiutkie kreseczki, a @ nie przychodzi smile))
                            • natajaa Re: staramy się w LIPCU 27.07.07, 15:37
                              jotka, gratulacje!!!A przed testem warto robić betę? Czyli przed @.
                              • jotka151 Re: staramy się w LIPCU 27.07.07, 16:19
                                Aż tak się nie znam, zeby wiedzieć czy jet sens tak wcześnie. Mni chyba ni
                                episane jest poznanie moich wynikówsad Właśnie byłam w przychodni i okazało sie
                                że muszę powtórzyć badanie, bo "próbka była wadliwa"... cokolwiek to nie
                                znaczy...
                                • agnesik190 Re: staramy się w LIPCU 27.07.07, 16:45
                                  Jotka ale chyba Ty nie masz żadnych wątpliwości że to ciąża. Dwa razy dwie grube
                                  krechy chyba mówią same za siebie.

Pozdrowionka
                                  • jotka151 Re: staramy się w LIPCU 27.07.07, 16:56
                                    No tak nie do końca dowierzam... Robiłam testami z allegro. A ponieważ testy
                                    owu w ogóle mi nie wyszły, to wolę sprawdzić jak jest z tymi smile
                                    Mam się dowiedzieć wieczorem o wynik, jak tym razem znowu coś będzie nie tak to
                                    się zdenerwuję.
                                    • aniaa14 Re: staramy się w LIPCU 31.07.07, 08:14
                                      Dziewczyny, dziś ostatni dzień lipca. Komu się jeszcze udało?
                                      Jotka, czy beta rozwiała Twoje wątpliwości?
                                      • agnesik190 Re: staramy się w LIPCU 31.07.07, 09:14
                                        Ja jestem jeszcze ze starań lipcowych, ale testować będę w sierpniu.
                                        Przez dwa dni bolały mnie jajniki, teraz bolą piersi i sama już nie wiem.
                                        Pewnie gdybym zrobiła betę, moje wątpliwości by się rozwiały.

Jotka odezwij się, co u Ciebie?
                                        • jotka151 Hej dziewczyny :) 31.07.07, 09:34
                                          No ja się nieśmiało przeniosłam na wątek "marcowo-kwietniowe mamy" smile))) Beta w
                                          31 dc wyszła 3373! Nie wiem, który to dokładnie tydzień i czy wszystko jest ok,
                                          ale mam nadzieję, że nie będzie przykrych niespodzianek. Mnie lipcowe starania
                                          przyniosły szczęście - czego i Wam życzę i rozsyłam duużo fluidków!!
                                          • zuemu Re: Hej dziewczyny :) 31.07.07, 10:44
                                            Wow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                            GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                            Cieszę się bardzo!!!! no to tak jak mowilam, razem pochodzimy jako ciężarowki!!!
                                            Jak się czujesz???
                                            ps. rozumiem ze to tajemnica wiec ciiiiiiiiismile)))))))))))))))))))
                                            • jotka151 Re: Hej dziewczyny :) 31.07.07, 11:59
                                              Ach Ty babo - znalazłąś mnie tongue_out
                                              No na razie jeszcze wcześnie i wiem tylko M.
                                              • zuemu Re: Hej dziewczyny :) 31.07.07, 12:03
                                                Hi Hi...,nie trudne...mówiłam Ci, że tu zagladam, w końcu też oczekuje smile))
                                                Bardzo sie cieszę!!!!!!!!!!!
                                                S u p e r o w o smile))))
                                                Bedziesz chodziła do naszej p dr???
                                                Ja idę 9, może sie spotakmy w poczekalni, tak sie spotykałam z Grażyną ale one
                                                urodziła...( ona potem idzie na urlop!)
                                                Jak się czujesz?
                                                Buziakismile
                                                • jotka151 Re: Hej dziewczyny :) 31.07.07, 12:15
                                                  No ale miałaś jeszcze być na wakacjach tongue_out
                                                  Byłam wczoraj w Medei, zęby się dowiedzieć kiedy powinnam przyjść na pierwszą
                                                  wizytę i powiedziała że na początku września - chyba się nie doczekam.... A Ty
                                                  w którym tc byłaś pierwszy raz?
                                                  • zuemu Re: Hej dziewczyny :) 31.07.07, 12:21
                                                    ja poszłam do M. w 6tc, to dosyc wcześnie...ale chciałam sie upewnić...
                                                    Ona polecała iśc potem na usg w 13 tc ale ja jeszcze poszłam około 6-7 tydz, bo
                                                    chciała sprawdzic czy jest ok i czy nie ma przypadkiem bliżniaków, jako, że u
                                                    mnie to moga byćsmile
                                                    Nie polecam jednak usg w Medei bo maja bardzo kiepski aparat i nic nie widać, w
                                                    razie co to polecę Ci super gabinet gdie byłam na połówkowym - cudnym!!!
                                                    płakałam przez pół badania ze szczęścia...
                                                    Na kiesy masz termin??
                                                  • jotka151 Re: Hej dziewczyny :) 31.07.07, 12:37
                                                    No ja jeszcze nic nie wiem - chyba jakiś przłom marca/kwietnia. Nawet tego mi
                                                    nie powiedziała. A sama nie wiem jak liczyć, bo przez te dziwne testy owu nie
                                                    wiem kiedy mogłam zaskoczyć. Pewnie dopiero ze mną pogada na pierwszej wizycie -
                                                    tylko nie wiem czy doczekam. Usg kazała w 12 tc, ale to szmat czasu.
                                                  • zuemu Re: Hej dziewczyny :) 31.07.07, 12:47
                                                    hej,
                                                    Możesz sobie policzyć termin wg kalkulatora w necie, np:
                                                    www.byckobieta.pl/jak-ustalic-termin-porodu-dziecka.html
                                                    Ważna jest data ostatniej miesiączki, możesz poszukać innyh kalulatorów
                                                    oczywiście...
                                                    masz jakies objawy?
                                                  • agacia1976 Udało się:) 31.07.07, 13:16
                                                    Rany 2 tygodnie mnie nie bylo a tu juz pare stron zapisałyściesmileDziewczyny
                                                    wróciliśmy znad morza we czwórke. Wreszcie się udało, za 4 razem. Zmiana
                                                    klimatu pomogła zagnieżdzeniu.Test zrobiłam2 dni po spodziewanej @, blada
                                                    kreska, za 2 dni to samo a wczoraj czyli już tydzien po spodziew. @ kreska
                                                    prawie mocna, ale się cieszesmile. Czuje się ciązowo, oby tylko wszystko było
                                                    dobrze.To był dla mnie szczęśliwy wątek, szkoda tylko że nie mogłam pisać dzień
                                                    po dniu przed testowaniem, ale za to plażowałam, kąpałam się i....piłam piwo
                                                    nieswiadoma że się udało, mam nadzieje że nic ziaranku się nie stało od tego,
                                                    pozdrawiam Was i zyczę każdej tej radości, tego wyjątkowego uczucia jakie mnie
                                                    nie opuszcza od tygodniasmile
                                                  • marynamaj Re: Udało się:) 31.07.07, 14:30
                                                    Agacia - gratulacje, b. się cieszę - ja zaszłam zaraz po powrocie z nad morza.
                                                    Coś w tym musi być wink
                                                    Na kiedy wypada Ci termin porodu? Może dołączysz do marcówek 2008. Pozdrawiam
                                                  • agacia1976 Re: Udało się:) 31.07.07, 14:42
                                                    Dzięki wielkie za gratulacje smile z kalkulatora tutaj wychodzi że termin będzie
                                                    na 2 kwietnia, czekam na potwierdzenie lekarza i wtedy pomyśle o wpisach
                                                    regularnych , na razie jestem w szokusmileBuziaczki.
                                                  • agnesik190 Re: Udało się:) 31.07.07, 15:32
                                                    Gratuluję !!
                                                  • jotka151 Re: Hej dziewczyny :) 31.07.07, 14:15
                                                    Hi z kalkulatora wychodzi 18 marca - fajna data, ale zobaczymy smile
                                                    Mnie w tygoniu kiedy powinnam dostać @ bolał brzuch - dokładnie tak jak na @
                                                    więc w ogóle sie nei spodziewałąm, że może nie przyjść. A i od miesiąca mam
                                                    odrzut do wina (ja??!!). Poza tym trochę mdłości, nabrzmiały brzuch i szybciej
                                                    się męczę.
                                                  • zuemu Re: Hej dziewczyny :) 31.07.07, 14:25
                                                    Superowosmile
                                                    ja z I. miałam termin na 21 marca ale urodziłam 9 marca wiec troche sie chłopak
                                                    pospieszyłsmileEwcia też z marcasmile)
                                                    No no gites!!!
                                                    Buziaki
                                                  • jotka151 Re: Hej dziewczyny :) 31.07.07, 14:27
                                                    No inny kalkulator pokazuje mi już 4 kwietnia - więc duża rozpiętość...
                                                  • zuemu Re: Hej dziewczyny :) 31.07.07, 14:33
                                                    no to rzeczywiście!! duuża róznica!
                                                    Ja na poczatku jak tylko się dowiedziałam, że moge być to oczywiscie przestałam
                                                    sie odchodzać i zaczełam jeść jeść i jeść...
                                                    Straszny miałam apetyt!!!!! ojjj- zwłaszcza na słodkie! no i sie sparwdza że
                                                    słodkie na dziewczynkę smile
                                                    Ciekawe kto u Ciebie bedzie
                                                    trzymam kciuki za powodzenie!

• jotka151 Re: Hej dziewczyny :) 31.07.07, 14:37
                                                    No ja przestałam brać wszelkie alergiczne. I tez niestety sporo jem. Jestem
                                                    ciekawa co powie dr na wizycie, ale to jeszcze tyle czasu. Nie wiem czy czekać
                                                    cier[pliwie (co jest bardzo trudne), czy iść do innego lekarza?
                                                  • marynamaj Re: Hej dziewczyny :) 31.07.07, 14:41
                                                    Gratuluję wszystkim którym udało się zajść w ciążę. Wielkie buziaki.
                                                  • zuemu Re: Hej dziewczyny :) 31.07.07, 14:47
                                                    No w zasadzie to lekarz na początku nie jest w stanie sprawdzić czy wszystko
                                                    gra. M.mówi, że za wcześnie... Trzeba zrobić usg, żeby ptwierdzić że jest ok.
                                                    No oczywiście w 12 tc już lekarz więcej może stwierdzić.
                                                    ja to jestem niecierliwa...
                          • natajaa Re: staramy się w LIPCU 05.08.07, 10:18
                            ja nie wytrzymałam i zrobiłam test w 27 dc przy 29 dniowym cyklu.Wyszedł jakby
                            to powiedzieć cień kreski.Czy ktoś też tak miał? Jutro mam mieć @.
                            • grochalcia Re: staramy się w LIPCU 06.08.07, 13:25
                              ja tez najpierw 2 dni przed okresem mialam cien kreski, dzien po juz 2 kreseczki))))

witam po powrocie!!!!

gratuluje asik, jotce i agaci!!!!!
                              widzisz jotka!!!! a sie zalamalas po tesie pierwszym))))

ja szukam jakiegos lekarza z usg, ktory by nie byl na urlopie, ale chyba
                              takowego w ostrowcu dziadowskim nie ma..chce isc na usg i nie mam gdzie do
                              cholery!!!!

agnieszko190, wcazoraj przejezdzalam przez twoje miasto, nadal rozkopane, jak
                              nie w jednym miejscu t w drugim..ale piekne jak zawsze. machalam Ci lapka jak
                              mijalam twoje bloki. co u Ciebie???

a ja piore, sprzatam i wracam do rzeczywistosci...

trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny, ktore ostatnio dolaczyly!!!

Kasia
                              • agnesik190 Re: staramy się w LIPCU 06.08.07, 14:20
                                Hej Kasiu!

Tak, tak Wrocław nadal rozkopany, teraz nie ma korków bo wakacje, ale wcześniej
                                oj trzeba było sie nastać.
                                Ja dalej nic nie wiem, mam tysiące objawów ciążowych, ale dzisiejszy test
                                wykazał jedną kreską. Jednak okresu nie ma więc nadzieja jeszcze jest.
                                Kasiu a ty na kiedy masz termin?
                                • grochalcia Re: staramy się w LIPCU 06.08.07, 14:59
                                  wedlug om na 29 marca..dokladnie taki sam mialam z szymkiem.... umowilam sie w
                                  koncu na usg, mam madzieje, ze juz cos bedzie widac, w koncu to 7 tydzien....

kiedy powinnas Agusia dostac okres???
                                  polecam test pre-test...

smaze kotlety, robie sos i gotuje rosol...buuu, chce do mamy spowrotem!!!!
                                  • agnesik190 Re: staramy się w LIPCU 06.08.07, 15:37
                                    Okres powinnam dostać w środę, jak nie dostanę to poczekam do soboty i w sobotę
                                    zrobię test.
                                    Jeżeli okaże się, że się udało to termin będę miała już na kwiecień. Widziałam,
                                    że dziewczyny założyły wątek przyszłe mamy marcowo-kwietniowe, jesteś już na nim?
                                    A Tobie fajnie się udało, w tym samym terminie dwójka dzieci. Ciekawe czy tak
                                    też urodzisz? smile)
                              • jotka151 Re: staramy się w LIPCU 06.08.07, 16:07
                                Witaj Grocholcia!
                                No udało się!! Sama nie wiem jakim cudem tak za pierwszym razem i z popsutymi
                                testami owu, ale się udało smile))
                                A ten test na tydzień przed @ to faktycznie nie był dobry pomysł, ale zmyliła
                                mnie ulotka, któa twierdziła, że ten test wykrywa już 4-dniową ciążę... I jak
                                tu nie zwariować?!
                                Wskakuj na wątek marcowo-kwietniowe mamy!
                                • marynamaj Re: staramy się w LIPCU 07.08.07, 08:50
                                  Grochalcia wróciła!!
                                  Zaczełam Cię szukać na Marcepannach.
                                  Cieszę się bardzo, że wypoczełaś i wróciłaś na forum.
                                  Ja Cię zapraszam na Rówieśników 2008 - Marcowe Mamy-2008
                                  U mnie termin na 24.03.08 (z Maćkiem był na 25.03), wczoraj na USG
                                  zobaczyłam bijące serducho mojej fasolki. Samopoczucie mam paskudne,
                                  nie mogę jeść mięsa i wędlin - gotowanie scedowałam na teściową. Ja
                                  jem tylko "korzonki" i biały serek. Mdli mnie dokładnie cały dzień.
                                  Serdecznie podrawiam Mariola
                                  • grochalcia Re: staramy się w LIPCU 07.08.07, 09:04
                                    Mariola, tez witam))))

bylam wczoraj na usg, ale widac tylko pecherzyk ciążowy, zarodka jeszcze nie
                                    widac..szkoda..mam przyjsc za 2-3 tygodnie. przy pierwszej ciazy juz o tej porze
                                    bylo widac zarodek. lekarka mowi, ze kazda ciaza inna, u jednej juz widac
                                    wszystko, u innej jeszcze nic. no to czekam.
                                    na razie mam malo czasu na forum, bo po 2 tygodniowej nieobecnosci doprowadzam
                                    mieszkanie do porzadku a idzie mi to opornie.mnie na razie mdli tylko po
                                    przebudzeniu, jak zjem sniadanko to przestaje. ale piersi nadal ciężkie i bolące
                                    i drażliwa jestem.

milego dnia dziewczynki.

Aga 190, i jak na razie???? okresu mam nadzieje, ze brak???
                                    • emfj Re: staramy się w LIPCU 07.08.07, 09:42
                                      Cześć Dziewczyny smile
                                      Załozyłam osobny wątek z moją sytuacją - moze czytałyście.
                                      Ja po tym jak Wam napisałam ze beta u mnie negatywna, to wdale tu
                                      nie zaglądałam, bo stwierdziłam ze przez forum schizuję... Czekałam
                                      spokojnie na @ a ona aż do dziś nie przyszła (46 dc) więc zrobiłam
                                      rano test. Druga tłusta krecha pojawiła się dosłownie w 1 sek (jak
                                      tylko mocz dotarł do płytki) i teraż nie wiem. Boję się ze coś z tą
                                      ciążą nie tak skoro dzień przed terminem @ beta była <1. Słyszłyście
                                      może o takiej sytuacji, ze beta dzień przed @ negat a pózniej
                                      prawidłowa ciąza?
                                      Pozdrawiam
                                      • agnesik190 Re: staramy się w LIPCU 07.08.07, 10:50
                                        U mnie sytuacja się wyjaśniła i dzisiaj okres przyszedł.
                                        Przenoszę się w takim razie na starania sierpniowe.

Smutno mi.
                                        • grochalcia Re: staramy się w LIPCU 07.08.07, 11:08
                                          Agniesia, szkoda..mialam nadzieje, ze i tym razem bedziemy rodzily razem((((

emfj, gratuluje!!! masz podobnie do mnie, u mnie w dzin miesiaczki beta byla
                                          tylko 46 i moj lekarz powiedzial, ze to raczej nie ciąża.... wczoraj na usg
                                          pecherzyk jest, zarodka jeszcze nie widac, lekarka mowi, ze widac owulacja byla
                                          pozniej i pozniej doszlo do zaplodnienia. no. glowa do gory, jak sa 2 krechy to
                                          sie ciesz BABO!!!!!
                                          • emfj Re: staramy się w LIPCU 07.08.07, 11:27
                                            Dzięki Grochalcia ale ... Nie chcę stresować Ciebie i siebie ale ja
                                            w I ciązy, też testowałam dopiero po terminie @ (gdyż wtedy nie
                                            planowałam staranek smile i I test nie wyszedł, po kilku dniach blada
                                            kreska, dopiero po następnych normalna i w końcu poroniłam. Gin mi
                                            powiedziała, że z tą ciążą od początku coś było nie tak i stad te
                                            testy.
                                            Ja na razie zachowuje anielski spokój; jutro idę na betę.
                                            • marynamaj Re: staramy się w LIPCU 07.08.07, 12:17
                                              emfi - gratuluję. Myślę, że mogła Ci się owulacja przesunąć.
                                              Myślę, że jeśli test wyszedł pozytywny to należy się cieszyć. Głowa
                                              do góry. Pozdrawiam.
                                        • natajaa Re: staramy się w LIPCU 08.08.07, 09:33
                                          I mi smutno.Nie wiem jakim cudem dostałam wczoraj @.Beczę,a naokoło
                                          jak na złość same ciężarne.Z ciężkim sercem i małym entuzjazmem idę
                                          do sierpniówek.Pa kwietniowe mamusie!
                                          • agnesik190 Re: staramy się w LIPCU 08.08.07, 09:40
                                            Natajaa nie smuć się w sierpniu nam się musi udać!!!!
                                            Wczoraj też było mi smutno, dzisiaj jest już dużo lepiej i tak sobie myślę, że
                                            maj też fajny miesiąc.
                                          • emfj Re: staramy się w LIPCU 08.08.07, 09:51
                                            Część Dziewczyny,
                                            a ja w cięzkim stresie. Byłam na becie, wyniki po 14 ale nie wiem
                                            czy będę mogła wyrwać się z pracy. Ogólnie to przewiduję, ze jestem
                                            w ciązy ale ona obumarła, nie rozwija się lub pozamaciczna.
                                            Pocieszające jest to, ze już niedługo się sprawa wyjaśni.
                                            Pozdrawiam.
                                            • grochalcia Re: staramy się w LIPCU 08.08.07, 17:05
                                              emfj, daj znac jak beta..i koniecznie idz na usg dopochwowe..nawet jesli zarodka
                                              nie bedzie jeszcze widac to juz pecherzyk powinien byc.
                                              • agacia1976 Re: staramy się w LIPCU 08.08.07, 17:33
                                                Cześć dziewczynki, byłam wczoraj na pierwszej wizycie i niby pani
                                                gin mówi że jest ok, ale jedno zdanie mnie zdołowało i się teraz
                                                martwię, nie wiem jak wytrzymam do 12 tc gdzie zobacze wszystkie
                                                paluszki, serduszko i cała resztę.Powiedziała że to 5 tc, a powinien
                                                być 6, nie widac zarodka i albo później była owu, albo ciąża się
                                                wolno rozwija.Mierzyłam tempke, robiłam testy owu i sądziłam że znam
                                                datę owu, pozatym ostni sex był 17 dc więc co to ma byc, potem mnie
                                                komar w locie zapylił?
                                                • grochalcia Re: staramy się w LIPCU 08.08.07, 21:14
                                                  agacia, u mnie wypisz, wymaluj tak samo.....ostatnia miesiaczka 22 czeriwc,
                                                  owulacja 6 lipiec, bylam na usg 6 tyd i 4 dnia i sie okazalo, ze jest widoczny
                                                  tylko pecherzyk, nie ma zarodka...ale, ze to niby normalne, ze nie zawsze
                                                  jeszcze widac zarodek......
                                                  m,am przyjsc za 2 tygodnie...strasznie sie denerwuje....

Kasia
                                                • grochalcia Re agacia 09.08.07, 09:21
                                                  agacia, a nie kazala Ci przyjsc na usg za 2 tygodnie, ze by bylo zarodek juz
                                                  widac???? masz czekac tyle tygodnie????Kasia
                                              • emfj Re: staramy się w LIPCU 09.08.07, 09:16
                                                Bete mam 18500 czyli za mało jak na 7dmy tydzień ciąży w którym teoretycznie
                                                jestem. Więc albo przesunęła mi sie total owulacja (ale niespecjalnie w to
                                                wierzę) albo po prostu od poczatku z tą ciążą jest nie tak i za chwilę poronię.
                                                Idę dziś na usg - pewnie w końcu się wszystko wyjaśni; jak nadal będą
                                                wątpliwości jutro znowu robię betę żeby zobaczyć jak przyrasta.
                                                • grochalcia Re: staramy się w LIPCU 09.08.07, 09:19
                                                  emfj, to daj znac jak po usg.u mnie tez wychodzi ciąża o tydzien mlodsza, ale ja
                                                  nie mam takich czarnych mysli jak Ty....przestan!!!!!im wiecej bedziesz robic
                                                  badan, tym bardziej sie bedziesz kobieto stresowac!!!!
                                                • agnesik190 Grochalcia 09.08.07, 09:23
                                                  Grochalcia oczywiście, że trzymam za Ciebie kciuki, wszystko będzie dobrze,
                                                  zobaczysz, za 2 tygodnie zobaczysz już serduszko swojego maleństwa.Teraz to nie
                                                  wiem gdzie Ciebie szukać, może tutaj będziesz pisała co u Ciebie, ja zaglądam i
                                                  na ten wątek i na starania sierpniowe.
                                                  Emfj trzymam mocno kciuki, aby cała sytuacja jak najszybciej się wyjaśniła.

Całuski!
                                                  • grochalcia Re: Agnieszko.... 09.08.07, 09:37
                                                    ja juz teraz jestem spokojna. pewnie, ze bedzie dobrze. szkoda czasu na nerwy.
                                                    bede sie denerwowac dopiero za 2 tygodnie. skoro 2 lekarzy powiedzialo, ze czeto
                                                    o tej porze jeszcze nic nie widac, to sie nie martwie.

w czasie kiedy ja bede szla na usg.,Ty bedziesz sie starac..wiec nam obu zycze
                                                    powodzeniawink)))
                                                  • kasiadamianka Re: Agnieszko.... 09.08.07, 10:25
                                                    Beta ma bardzo różne wartości i nie tyle jej wartość, co przyrost
                                                    świadczy o prawidłowym, bądź nie, rozwoju ciazy. Ja w 7 tygodniu
                                                    mialam nieco ponad 9 000. Teraz jestem w 21 tyg smile
                                                  • emfj Do Kasiadamianka 09.08.07, 10:29
                                                    Pocieszające to co napisałaś smile))
                                                  • agacia1976 Do Grocholci 09.08.07, 13:20
                                                    Cześc Kasiu. Nic mi ginka nie mówiła ze mam być za 2 tygodnie,
                                                    zapewniała mnie że na tym etepie ciąży jest ok, że czasem tak bywa
                                                    że w pierwszych tygodniach się wolniej r