Przedszkole267 Małcużyńskiego, pytanie o plan dnia

15.01.12, 00:17
Szukam przedszkola dla synka.na razie kieruję się przede wszystkim opiniami na tym forum. Mam pytanie do mam, których dzieci uczęszczają/ły do przedszkola na Małcużyńskiego na Ursynowie. Jakie jest Wasze zdanie o tym przedszkolu. Zastanowił mnie rozkład dnia, jaki znalazłam na ich stronie:
'Zapraszamy w godzinach 7.00-17.30
O godzinie 9.00 jemy śniadanie, o 12.00 - obiad, podwieczorek natomiast o 14.30.'

Nie spotkałam się jeszcze z przedszkolem, w którym byłyby tylko 3 posiłki... Nie ma drugiego śniadania ani podwieczorku. Wolałabym, żeby synek zjadł mniej a częściej. Posiłki opisane w jadłospisie są dość obfite, ale wydaje mi się, ze od 14.30 do 17.30 to trochę za długa przerwa. Poza tym chciałabym wiedzieć co jeszcze robia dzieci bo informacja ze strony jest bardzo uboga. z góry dziekuję za odpowiedź.
    • wrzesniowamama07 Re: Przedszkole267 Małcużyńskiego, pytanie o plan 15.01.12, 19:30
      3 posiłki to raczej norma, u nas (inne przedszkole), jest identycznie, nawet godziny te same.

      No i do 17.30 to mało dzieci raczej zostaje (też u nas)...
    • agita2001 Re: Przedszkole267 Małcużyńskiego, pytanie o plan 15.01.12, 22:02
      Witam, sama sobie zaprzeczasz - piszesz, że nie ma podwieczorku a wcześniej cytujesz informację ze strony internetowej przedszkola, że o 14.30 jest podwieczorek.
      Znam bardzo dobrze to przedszkole, bo chodziły tam moje dzieci. Jestem bardzo zadowolona. Fakt ilości posiłków nie świadczy o jakości pracy przedszkola. To, że przedszkole ma świetną stronę to plus - tygodniowe jadłospisy, aktualności itd. aktualizowane są na bieżąco. Co do jedzenia - dzieci około 16.30-17.00 dostawały kanapki, owoce, herbatniki - nie słyszałam, żeby ktoś narzekał na brak jedzenia, przeciwnie. Jednak szukając opinii o placówce bierz pod uwagę opinie innych, np. sąsiadów, znajomych. Przyjdź do przedszkola a otrzymasz niezbędne informacje, osobiście zobaczysz salę, szatnię itd. Pracownicy i Pani dyrektor to bardzo mili przyjaźni ludzie.
      • kasiazj31 Re: Przedszkole267 Małcużyńskiego, pytanie o plan 15.01.12, 23:14
        Dziękuję za odpowiedź. Przepraszam,faktycznie pomyliłam się z tym podwieczorkiem, chodziło mi raczej o przerwę od podwieczorku do 17.30. Zapytałam gdyż w przedszkolach, o które dowiadywałam się do tej pory były 4 posiłki. Nie wiem, o której będę mogła zabierać synka z przedszkola (jesli się w ogóle dostaniemy z 32 punktami).... Mam nadzieję, żu uda się około 16.00 więc nawet jakby był głodny to nie będie problemu. W kazdym razie jeszcze raz dziękuję za odpowiedź.
        • ancymon123 Re: Przedszkole267 Małcużyńskiego, pytanie o plan 16.01.12, 12:05
          W naszym przedszkolu też np. o drugim śniadaniu nie ma słowa na www. a jest- aczkolwiek są to owoce i są podawane dzieciom w ich salach. U nas podwieczorek jest ok. 15:00-15:30 i jest niewielki. Młody po powrocie do domu zjada kolejny obiad. Mnie to nie przeszkadza smile
          • hayet Re: Przedszkole267 Małcużyńskiego, pytanie o plan 17.01.12, 20:31
            na warchalowskiego bylo podobnie jesli chodzi o drugie sniadanie. z reszta czasem do obiadu tez bylo cos dodatkowego jeszcze plus podwieczorek.s zczerze mwoiac nei slyszlam chyba jeszczeo zadnym dziecku moich znajomyc, zbey glodne chodzilo po przedszkolu.
            • kasiazj31 Re: Przedszkole267 Małcużyńskiego, pytanie o plan 18.01.12, 23:11
              Dzięki za odpowiedzi smile
Inne wątki na temat:
Pełna wersja