Dodaj do ulubionych

Przedszkole Dzieciatka Jezus, ul.Sobieskiego W-wa

24.08.12, 09:14
Szukam opinii na temat przedszkola Dziciatka Jezus na Sobieskiego. Mam 1,5 roczną córkę zastanawiam sie na zapisaniem jej do tej placówki.
Obserwuj wątek
  • sabina_74 Re: Przedszkole Dzieciatka Jezus, ul.Sobieskiego 30.08.12, 16:04
   Nie polecam.
   Moje dziecko chodziło tam przez rok do najmłodszej grupy i z ogromną radością przeniosłam ją do przedszkola publicznego. W pierwszym miesiącu przez grupę maluchów przewinęły się 3 albo nawet 4 panie, przychodziły i zwalniały się. Nie wiem jak jest teraz ale kiedy ja oglądałam przedszkole pokazywano mi duże ładne sale, a potem dziecko wylądowało w salce 3 na 4 m. W większości i tak dzieci, czy małe czy duże lądują w jednej sali, bo tak jest optymalnie dla utrzymania jak najmniejszej liczby opiekunek. Większość zajęć za które się płaci nie odbywa się. Kompletnie nie widać troski o dzieci. Opiekunkom nie chciało się zadbać żeby dziecko było wyprowadzane wystarczająco często do toalety, w skutek czego miałam przez długi czas codziennie pościel do prania (a dziecko poszło odpieluchowane). Z grupy mojego dziecka nie wiem czy którekolwiek zostało w przedszkolu na kolejny rok, wszyscy byli na maxa rozczarowani.
  • mama20072011 Re: Przedszkole Dzieciatka Jezus, ul.Sobieskiego 25.04.14, 09:49
   Niestety wg mojej opinii od 2013 zarządzanie przedszkolem bardzo się pogorszyło wraz z przybyciem nowej Pani dyrektor. Opinie rodziców nie są w ogóle brane pod uwagę. Dzieci są zestresowane. Pani dyrektor nie ma czasu rozmawiać z rodzicami, dając do zrozumienia że marnujemy jej czas. Nauczycielki są bardzo fajne, świetnie zajmują się dziećmi i dla nich samych pozostaliśmy w placówce. Cała ta sytuacja jest bardzo przykra...
   • pracowitka666 Re: Przedszkole Dzieciatka Jezus, ul.Sobieskiego 19.06.14, 17:56
    do mamy20072011
    najwyraźniej jesteś bardzo rozżalona, bo w końcu ktoś zaczął trzymać to przedszkole gospodarską ręką jak na dyrektora z prawdziwego zdarzenia przystało zamiast jak to było do tej pory próbować przypodobać się to jednym to drugim rodzicom, w efekcie czego wychodziła jedna wielka wpadka. Co jak co ale zarządzanie jest na najwyższym poziomie- wiem co mówię, jestem z tej branży. Dawno nie było w tym przedszkolu tak sprawnej organizacji. Pani dyrektor ma wszystkie cechy dobrego przywódcy: jest ambitna, odważna, inteligentna, odpowiedzialna, komunikatywna, pracowita i wytrwała. Gratuluję Jej dwóch bardzo ważnych zmian:
    1. w końcu wyprowadziła dzieciaki z przedszkola - wyjścia do muzeów na zajęcia są po prostu SUPER
    2. zainspirowała, pociągnęła za sobą nauczycieli, a to potrafią tylko prawdziwi przywódcy, tacy przez duże ,,P"
    W przedszkolu zaczęło się dziać. A to zajęcia otwarte ( o 16 nie 0 9 jak do tej pory), a to różnego rodzaju dni, ostatnio dzień truskawki, ale był dzień marchewki, dzień wody, dzień zdrowia etc. No i super pomysł z cotygodniowymi ,,raportami". Teraz wiem na bieżąco o wszystkim co wydarzyło się w przedszkolu.
    Dzieci i przedszkole mają ogromne szczęście!!!
    Ci, którym się nie podoba zawsze mogą odejść!
  • agnieszkabonkowa Re: Przedszkole Dzieciatka Jezus, ul.Sobieskiego 27.01.20, 21:23
   Wybrałam z mężem to przedszkole dla naszego synka ze względu na bogatą ofertę zajęć dodatkowych i nauczanie dwóch języków (angielskiego i włoskiego). Na chwilę obecną jesteśmy bardzo zadowoleni, bo synek z przyjemnością tam chodzi. Zarówno cała kadra wychowawcza, jak i Pani dyrektor, to duży plus tej placówki. Dla nas ważne jest też to, że mają własną kuchnię i nie korzystają z zewnętrznych cateringów.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka