Ząbki przedszkole godne polecenia

16.04.13, 17:21
Witam, jestem mamą 4-latka. Jestem na etapie szukania przedszkola. Chodzimy do dziennej opieki (Chatka Kubusia Puchatka), która niestety na 4-latkach się kończy. Do publicznego oczywiście się nie dostaliśmy. Czy możecie mi polecić przedszkole, w który maluch będzie dobrze się czuł, a ja będę miała świadomość że nic niefajnego go nie spotyka?
    • monpre Re: Ząbki przedszkole godne polecenia 18.04.13, 00:36
      Witaj,
      jestem mamą trzylatki. My również nie dostaliśmy się do przedszkoli państwowych.
      Z wcześniejszego doświadczenia mogę polecić Naszą Lokomotywę przy ul. Wyzwolenia. Tam nasza Córcia chodziła kiedyś do grupy żłobkowej przez bardzo krótki czas (niestety nie ułożyło mi się z pracą i musiałam wtedy zrezygnować). Bardzo życzliwe Panie prowadzące przedszkole oraz opiekujące się poszczególnymi grupami. Czterolatek odnajdzie się tam bez trudu. Dużo przestrzeni, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz (duży plac zabaw dla starszych dzieci). Świetnie wyposażone sale. Ciekawy program edukacyjny. Profesjonalnie, bezpiecznie, schludnie i miło. Przedszkole godne polecenia. Jedyny powód, dla którego nie mogę tam teraz oddać mojej Córci to brak dobrej komunikacji autobusowej, przedszkole jest nieco oddalone od ścisłego centrum Ząbek.
      Obecnie, po zapoznaniu się z wynikami naboru do przedszkoli publicznych w zeszły piątek, mając na uwadze ilość trzylatków, która się nie dostała, postanowiliśmy szybko poszukać miejsca w lokalnych przedszkolach prywatnych. Z uwagi na to, że mieszkam przy Powstańców, zdecydowaliśmy się na przedszkole "Bezpieczny Przedszkolak", przy ul. Krasickiego. Zdecydował profesjonalizm kadry zarządzającej, ciepłe wnętrze i bogaty proponowany program edukacji i rozwoju dziecka. Jak będzie w praktyce, czas pokaże.
      Proponuję jednak przejść się po wszystkich przedszkolach, które są w zasięgu i samemu porozmawiać z dyrektorem, a może też spotka się przy okazji jakiegoś rodzica, co się wypowie na bieżąco... Życzę powodzenia w tej trudnej decyzji.
      • hugo43 Re: Ząbki przedszkole godne polecenia 18.04.13, 10:47
        nasz syn chodzi od dwoch lat do krasnala na szwolezerow.my jestesmy zadowoleni.oczywiscie po raz drugi nie dostal sie do publicznego przedszkolasad
        • 2jacki2placki Re: Ząbki przedszkole godne polecenia 18.04.13, 17:10
          Dzięki bardzo. A coś na temat Jagódki albo Bajki na Saperów? Mieszkam blisko przedszkola na Westerplatte i są mi one najbliższe.
          • hugo43 Re: Ząbki przedszkole godne polecenia 18.04.13, 22:40
            jagodke mam po sasiedzku i zadne z dzieci z mojego bloku tam nie chodzismileto chyba wystarczajace rekomendacjasmile
Inne wątki na temat:
Pełna wersja