Dodaj do ulubionych

Przedszkole językowe Warszawa Ursynow/Mokotow

27.06.13, 15:20
Witam
Poszukuję dobrego przedszkola językowego najlepiej na Ursynowie. Które są godne polecania Jestem ciekawa opinii szczególnie na temat przedszkoli Echa Leśne, KOALA i Żyrafa. Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • triada10 Re: Przedszkole językowe Warszawa Ursynow/Mokotow 02.07.13, 18:54
      A co to takiego: przedszkole językowe? Trzylatki mają zwykle problem z mówieniem po polsku, mają mały zasób słów. Czy napewno dobrze dla nich wprowadzać nowy język równolegle (bo rozumiem, że takie ma być przedszkole językowe). Chyba że w językowym się po prostu mówi po polsku.. Myślę, ze zabawa z językiem angielskim (piosenki, krótkie scenki itp) to najlepsze rozwiązanie. Ale żeby aż "przedszkole językowe"..?
      • bj32 Re: Przedszkole językowe Warszawa Ursynow/Mokotow 06.07.13, 11:57
        No przecież nie wkuwają słówek i zasad gramatyki big_grin Tylko uczą się przez zabawę big_grin
        I zgadzam się, że czym wcześniej - tym lepiej. W przypadku zwykłych dzieci.
        Bi już pomysł MEN na wprowadzenie inglisza od 1 klasy podstawówki również dla dzieci z deficytem był poroniony i dzięki niemu moja słabosłysząca córka usiłuje sobie ułatwiać komunikację, używając "pink" zamiast różowy", czy "help" zamiast "pomóż mi" wink
        --
        To Agnieszka mówiła o studentach, nie ja.
        Napisz w tej sprawie na forum@gazeta.pl
    • soniawesol Re: Przedszkole językowe Warszawa Ursynow/Mokotow 17.07.13, 21:13
      Polecamy dwujęzyczne przedszkole Akademia USmiechu. Można tam wykupic zajecia hiszpańskiego.
      Moim zdaniem zajęcia są na bardzo wysokim poziomie, fajnie prowadzone
      poprzez zabawę także dziecko nie wie, że sie uczy smile Byłam na zajęciach
      otwartych i naprawdę byłam zdumiona efektywnością i tym czego mogą sie
      nauczyć małe dzieci. Szkoda, że nie było takich miejsc jak byłam mała...
      Maja tez szkołę dwujęzyczną, właśnie jestem umówiona z Panią Dyrektor na
      spotkanie. Ciekawe jak Szkola wyglada w wakacje bez dzieci...?
      Zobaczę dojazd.
    • aagg11 Re: Przedszkole językowe Warszawa Ursynow/Mokotow 27.03.14, 08:40
      któe przedzkole wybrałaś i jak wrażenia?
      mam ten sam problem
      szukam szukam i nic

albo się okazuje, ze dwujęzyczne przedszkole ma w ofercie dla trzylatków 7 godzin języka obcego na tydzień, albo że koszt takiego przedszkola to 4 tyś na co mnie niestety nie stać sad
      albo przedszkole jest w dalekiej lokalizacji - co też jest trochę problemem bo nie mam samochodu sad

mi najbardziej pasowałoby w okolicach Rakowca ale biorę pod uwagę także Mokotów, Ursynów albo coś na linii PKP Rakowiec- może ktoś może coś polecić...już się zniechęciłam szukaniem na www bo jak dzwonię do przedszkoli to sie okazuje że tego angielskiego czy innego języka obcego jest w programie bardzo mało a mi by zależało żeby dziecko co najmniej 4 godziny dziennie miało wszystko w języku obcym

będę wdzięczna za opinie i podpowiedź jakąś jak ewentualnie szukać lub które przedszkoa warto sprawdzić

• jej_zasmaczystosc Re: Przedszkole językowe Warszawa Ursynow/Mokotow 06.05.14, 10:20
      moj Syn wlasnie konczy Echa Lesne...chodzil tam przez 3 lata, jestem bardzo zadowolona, chodzil do grupy Easy English, gdzie angielski jest przez 5 h dziennie, tzn. ciocia rozmawia z Dziecmi w tym jezyku...Ciocia Kasia jest mloda, przesympatyczna osoba, ma swietna podejscie do dzieci, moj Maly jest w niej "zakochany", szczerze polecamsmilesamo przedszkole bardzo ok, wlasciciele fajni, Ciocie super, jakbym miala wybierac raz jeszcze to padloby wlasnie na Echa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka