Dodaj do ulubionych

położne z Żelaznej

10.09.14, 15:43
Czy któraś ze świeżo upieczonych mam mogłaby mi polecić położną z Żelaznej? Chciałabym kogoś, kto będzie miał do mnie indywidualne podejście, ale chodzi mi o osobę nie narzucającą się, doświadczoną. Będę wdzięczna za uwagi!
Obserwuj wątek
  • sabina211 Re: położne z Żelaznej 11.09.14, 14:01
   Pod koniec lipca rodziłam na Żelaznej synka z położną Elizą Leoniuk i praktykantka Małgorzatą Rokicką. O obu mogę powiedzieć tylko to, co najlepsze. Tylko dzięki nim urodziłam naturalnie, kompetencja i kultura na najwyższym poziomie. Nie miałam wykupionych usług położnej, a te "z dyżuru" wg mnie dały z siebie, co najlepsze. Był to mój trzeci poród (pierwszy na Żelaznej) więc jakieś porównanie mam.
   • goscinnie_ino Re: położne z Żelaznej 06.11.14, 16:16
    tydzień temu rodziłam na Żelaznej z panią Dorotą Podlach. Anioł nie kobieta smile dzięki niej urodziłam w godzinę kloca 4310 smile bez znieczulenia, bez nacinania i bez większej traumy.
    podobnie jak u "Przedmówczyni" był to mój trzeci poród, pierwszy na Żelaznej i bardzo żałuję, że wcześniejsze dzieci rodziłam gdzie indziej.
    Pani Dorota trafiła mi się "z dyżuru". mimo to czułam się z nią pewnie i bezpiecznie. gorąco ją polecam.
  • paul_ina Re: położne z Żelaznej 18.11.14, 23:36
   Ja rodziłam w czerwcu z Beatą Lubańską. Mateusz urodził się w szelkach i pasku z pępowiny, jako noworodek często podkładał piąstki pod bródkę - tak musiało się dziać i w życiu płodowym, zamotał się w pępowinę dokładnie. Dzięki kompetencjom pani Beaty poród przebiegł bajkowo, bez zakłóceń. Polecam z całego serca.
   • boozias Re: położne z Żelaznej 19.11.14, 10:50
    Ja z panią Beatą Lubańską rodziłam w październiku 2013, również z całego serca polecam, jest bardzo kompetentną i miłą położną, przy niej czułam się bezpiecznie i komfortowo dzięki czemu poród wspominam bardzo dobrze!
   • xdczs Re: położne z Żelaznej 01.08.19, 15:36
    Ja zaś odradzam serdecznie Beatę Lubańską. Miałam pecha z nią rodzić. Nie życzliwa, dołuje rodzącą, brak wsparcia, nie chce poświecić czasu, nie zainteresowana planem porodu. Daję same minusy!
    • kfffiatek Re: położne z Żelaznej 19.04.20, 00:39
     Ja podobnie miałam tego pecha. Z Panią Lubańską rodziłam pierwsze dziecko w 2012, wspominam bardzo nieprzyjemnie, jako osobę niemiłą i nieżyczliwą. Pytała o imię dla dziecka, po czym komentowała że się jej nie podoba. Nie polecam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka