Dodaj do ulubionych

Wioletta Galuba - szpital św Zofii-opinie

20.02.18, 18:37
Cześć, czy któraś z Was rodziła w Warszawie na Żelaznej z położną Wiolettą Galubą? Będę wdzięczna za wszelkie informacje i opinie smile Z góry dziękuję!
Obserwuj wątek
    • corrral Re: Wioletta Galuba - szpital św Zofii-opinie 28.02.18, 21:07
      Ja rodziłam! Jest świetna! Bardzo gorąco polecam, jest spokojna, ale pewna siebie. Ciepły miły głos. Byłam osobą z ulicy, nie była opłacona, a i tak była cudowna. Słyszałam od praktykantki, że zawsze się tak angażuje do każdego porodu. Bardzo mnie uspokoiła na Izbie Przyjęć przypomniała o oddychaniu i rozluźnianiu. Drugi poród chce opłacić, żeby znów z nią rodzić!
      • lokijuviv Re: Wioletta Galuba - szpital św Zofii-opinie 04.01.21, 00:31
        Rodzilam z Wioletta i to byl bardzo dobry porod. Chcialam chronic krocze i to sie udalo, byl kontakt skora do skory 2h. Moglam przyjmowac dowolne pozycje, nie chcialam oksytocyny na zadnym etapie, zmienilam zdanie co do znieczulenia w trakcie porodu i je dostalam. Pani Wioletta byla bardzo spokojna i zrelaksowana, co dobrze dzialalo na moje emocje. Po porodzie przychodzila sprawdzic co u nas. Kontakt telefoniczny w pierwszej fazie, jeszcze w domu naprawde mi pomogl. Na drugi porod, jesli bedzie silami sn, tez zapisuje sie do niej.
    • corrral Re: Wioletta Galuba - szpital św Zofii-opinie 28.02.18, 21:14
      Na pewno nie polecam Elizy Leoniuk... Niestety, bo jako osoba bardzo miła, ale jakoś bardzo nas olewała. Ciągle nie miała dla nas czasu. Nawet jak spadło tętno u dzidziusia po znieczuleniu to nic nie zauważyła, bo nie było jej przy monitorze, tylko moja osoba towarzysząca musiała jej szukać. A podobno po znieczuleniu powinno się bardziej zwracać uwagę na to...
    • listyzebrane Re: Wioletta Galuba - szpital św Zofii-opinie 07.05.18, 18:00
      Rodziłam z Panią Wiolą. W skrócie jestem bardzo zadowolona. Mój Mąż, który był obecny przy porodzie podziela moje zdanie.
      Pani Wiola jest bardzo profesjonalna, wyrozumiała i jednocześnie stanowcza. Co ważne również miła.
      Wody odeszły mi o 00:30 i o 4:00 nad ranem już byłyśmy razem w szpitalu. Cały czas odbierała moje telefony, doradzała co robić w domu. Dzięki Niej miałam pewność, że wszystko idzie dobrze i niczym nie musiałam się przejmować.
      To samo w szpitalu. Odkąd tam dojechałam - już z bardzo silnymi skurczami - wszystko działo się poza mną. Nie musiałam się niczym martwić. Byłam najzwyczajniej w świecie zaopiekowana. Przez cały poród nie miałam cienia wątpliwości, że jestem w dobrych rękach. Nawet w trudnych jego momentach nie wpadałam w panikę bo wiedziałam, że mam obok siebie osobę, która się po prostu na tym zna. Pani Wiola nie traciła zimnej krwi i mnie to bardzo uspokajało.
      I to było dla mnie najważniejsze. Idąc rodzić nie szłam szukać sobie koleżanek, tylko liczyłam na fachową, profesjonalną pomoc. I to dostałam. Jednocześnie Pani Wiola traktuje rodzącą z szacunkiem i dba o to żeby rodzić z godnością. Mówię tu nie tylko o traktowaniu, ale chociażby o "myciu" podczas porodu.

Piszę to bo wiem, że podczas poszukiwań położnych szuka się opinii. W Internecie krążą historie o położnych, które w momencie porodu nie odbierały telefonu, które były niemiłe, nieprofesjonalne, które źle traktowały rodzącą. Nic takiego nie miało tutaj miejsca. Mam nadzieję że w swojej rekomendacji położyłam nacisk na odpowiednie rzeczy. Polecam!
      *zamieszczę tą samą opinię pewnie jeszcze w kilku innych miejscach.
    • mamdzaq Re: Wioletta Galuba - szpital św Zofii-opinie 04.08.19, 17:07
      Rodziłam z Panią Wiolą w kwietniu tego roku (opłaciłam opiekę położnicza by mieć pewność, że właśnie ona odbierze mój poród). Nie mogłabym prosić o lepszą opiekę. Mój poród był długi i dosyć trudny, tym bardziej cieszę się, że była z nami Pani Wiolą, która jest bardzo profesjonalną, ale też niezwykle ciepłą i życzliwą położną. Była ze mną przez cały czas - zarówno w fazie skurczów jak i już samego parcia i właściwej akcji porodowej, cały czas wspierając i dając instrukcje, które umożliwily jak najlepsze "rozwiązanie". Zarówno ja i mój partner czuliśmy się w jej towarzystwie bardzo komfortowo, Dodatkowo, z uwagi na podpisana umowę, Pani Wiola była również dostępna na 4 tygodnie przed wyznaczonym terminem i 6 tygodni po, dzięki czemu mogliśmy konsultować z nią wszelkie wątpliwości, sama również się ze mną kontaktowała i wykazywała duże zainteresowanie zarówno wynikami różnych badań na końcu ciąży jak i rozwojem corki, ale też co wazne, moja kondycją w połogu. Bardzo bardzo polecam!
      Podobnie jak osoba pisząca wcześniejszą opinię, ja również swoją zamieszczę w innych miejscach, bo uważam, że warto sobie polecać dalej dobrych specjalistów smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka