Dodaj do ulubionych

Dobry ginekolog z LIM / Warszawa/

09.12.05, 23:56
Poszukuje informacji o dobrym ginekologu-położniku z Centrum Medycznego LIM w
Warszawie.smile
Obserwuj wątek
      • e5121 Re: Dobry ginekolog z LIM / Warszawa/ 02.01.06, 14:29
        Bardzo polecam dr Barcz, do której trudno się dostać i dra Dworniaka. Nie
        polecam: dra Niksińskiego (daje zwolnienia, nie umie robic pomiarów na usg!!!),
        dra Szymczaka (nie umie leczyć stanów zapalnych), dra Kuźlika( ma poglądy na
        temat karmienia piersią z epoki kamienia łupanego-jest tak samo dobry jak
        oddział Pozłożnictwa Szpiatala Bródnowskiego, na którym pracuje).
      • sylwik_25 Re: Dobry ginekolog z LIM / Warszawa/ 16.01.06, 16:31
        Oj, niestety nie moge sie zgodzic z Twoim zdaniemsad Dr Kuzlik stwierdzil u mnie
        ciaze i juz na samym poczatku popelnil kilka dosc powaznych bledow, np.
        pozwolil mi na kontynuowanie brania jakis lekow, a po pewnym czasie zdziwiony
        zapytal mnie "kto pani pozwolil brac te leki-przeciez one sa zabronione w
        ciazy"; poza tym przez wszystkie moje wizyty (bylo ich 3) nie zwazyl mnie, a
        nawet nie skierowal na badania grupy krwi - czemu pozniej sam sie dziwil.
        Moze sam mial jakies inne problemy na glowie, ale tak czy inaczej uwazam, ze
        choc to mily czlowiek nie moge go nikomu polecic.
        Obecnie moja ciaza jest prowadzona przez dr Dobek-Jakubczyk. Nie wiem, czy to
        najlepszy wybor, ale wydaje mi sie znacznie lepszy od dr Kuzlika.

Pozdrawiam serdecznie,

s.
    • alcarin Re: Dobry ginekolog z LIM / Warszawa/ 03.01.06, 08:32
      Nie wiem kogo polecic z LIMu, ale na 100% nie polecam dr Kuzlika!! Ktoras z Was
      dobrze go podsumowala - dobry jak caly oddzial poloznictwa na Brodnie. Przez
      niego przezylam tydzien leku - zrobil mi usg (na izbie przyjec w Brodnowskim) i
      stwierdzil, ze mam bardzo malo wod i wedlug niego powinnam byc hospitalizowana
      celem obserwacji, ale poniewaz w tym szpitalu mialam lekarz prowadzaca, to
      odeslal mnie do niej, zeby ona podjela decyzje. Oczywiscie na moment, w ktorym
      telefonowal do mojej lekarki wyprosil mnie z gabinetu, zebym przypadkiem niczego
      na swoj temat nie slyszala i zebym mogla sie swobodnie denerwowac snujac
      rozmaite domysly. Ona uznala, ze hospitalizacja nie jest konieczna i mam sie
      zglosic w razie czegos (czego? - odejscia wod w 24tc??)Nie wiem, czy odeslala
      mnie z powodu olewactwa, czy dlatego, ze wie co nieco o umiejetnosciach Kuzlika,
      ale przez nich najadlam sie sporo strachu. Oczywiscie od razu znalazlam sobie
      inna lekarke - zrobilam wywiad wsrod znajomych lekarzy i polecili mi doktor z
      Bielanskiego, ktora zlecila mi kolejne usg. Wykonywal je doktor Kretowicz z
      Bielanskiego (wiem, ze przyjmuje m.in. na Finlandzkiej) i zapytal kto mi takich
      glupot nagadal. Dodam, ze tydzien po zdarzeniu na izbie Brodnowskiego znowu
      bylam tam na usg - z polecenia lekarki prowadzacej - doktor, ktora je wykonywala
      przez przyzwoitosc uniosla tylko lekko brew slyszac o diagnozie dr Kuzlika smile
    • strzalcia Re: Dobry ginekolog z LIM / Warszawa/ 04.01.06, 09:19
      Ja pisalam na forum o dr Chlabiczu....Na początku - pozytywnie(chodzilam do
      niego przed ciążą), potem negatywnie(pierwsza wizyta w ciąży), a teraz jak nic
      wypada mi znowu napisac pozytywnie wink USG, bADANIE PIERSI NA KAZDEJ WIZYCIE
      (tzn. jesli chodzi o usg - raz na miesiac czy 2,3 miesiace normalne, z opisami,
      bardzo długie i dokladne, a na kazdej wizycie pomiedzy, poprostu "podgląda"
      dzieciaczka czy oddycha, czy wszytsko jest ok. Poniewaz tym razem sie nie
      spoznilam, bym bardzo mily, usmiechniety...itp. Ktos pisal (ja tez wink ) ze
      niechetny jest do dawania zwolnien - owszem, ale ju 2 razy dostalam (poczatek 3
      miesiaca) po 7 dni....
      • jolla80 Dr Korolczuk jest OK 16.01.06, 18:38
        Zdecydowanie nie zgadzam sie z kolezanką, która pisze z daleka od dr Korolczuk.
        Jestem jej pacjentką i bardzo ja sobie chwalę, sama wychodzi z inicjatywą żeby
        dać zwolnienie jeśli jest coś nie tak, jest bardzo miła, cierpliwie tłumaczy
        wszelkie niejasności. Dba o pacjentkę, kieruje na podstawowe badania, sama robi
        USG. Jest naprawdę Ok!Polecam
        • zolza78 Re: Dr Korolczuk jest OK 23.01.06, 10:05
          nie, kochana, ta kobieta nie jest OK. Może nie byłaś u innych lekarzy i dlatego
          tak mówisz, ale ja mam porównianie, dlatego stwierdzam, że i ona, i niejaka
          pani Reutt-Jaworowicz minęły się zupełnie z powałaniem.
          Pani Jaworowicz na którejś z wizyt (jeszcze nie byłam w ciąży), zrobiła mi 15-
          minutowy na temat moich majtek (stringi), dość głośny zresztą. Wyszłam ze łzami
          w oczach.
          A jak poszłam ostatnio do pani Korolczuk w 26 tc. z miesiączkowym bólem brzucha
          i niemalże w kucki, stwierdziła: "O, pani to się pewnie nie chce pracować, co?
          Niech pani nie przesadza, ciąża to nie choroba." Na USG bardziej skupiała się
          na tym, jak mój syn ma na imię, że będzie przystojny i wysoki i takie inne
          pierdoły. Sama musiałam się zapytać, czy z małym jest wszystko OK i czy jest
          ZDROWY, a nie czy ładny.

Spróbuj iść do innego lekarza.
          --
          Mikołajek
          • maggnolia Re: Dr Korolczuk jest OK 23.01.06, 14:53
            zastanawiam sie droga Zolzo78 jak P.Jaworowicz mogła zrobic Ci wykład na temat
            stringów jeśli w każdym gabinecie w LIM jest odzielny pokoik do rozebrania się
            oraz przebrania w "spódniczkę" z fizeliny i żaden jeszcze lekarz nie widział
            mojej bielizny???
            nie byłam jeszcze i nie jestem w ciązy ale z moich doświadczeń z ginekologami z
            LIMu na plus jest doktor Skórska, doktor Szałkowski oraz Sobiczewski. Tylko
            doktor Sobiczewski chyba nie chce prowadzic ciąz - on sie raczej specjalizuje w
            onkologicznych historiach do P. Skórskiej zapisac sie jest bardzo ciezko.
            Słyszałam dobre opinie o doktorze Polkowskim. Dziewczyny ! zgadzam sie w
            zupełności co do P.Chwalibogowskiej. JA nie polecam doktora Maja - ale pełne
            uzasadnienie tego osądu jeśli ktoś chce na priv.
            • zolza78 Re: Dr Korolczuk jest OK 24.01.06, 09:14
              Panią Jaworowicz omijam w LIMie z daleka, bo miałam z nią wątpliwą przyjemność
              spotkać się w przychodni studenckiej na Mochnackiego. Tam nie było osobnych
              pokoików do przebrania się. O, tak właśnie pani Jaworowicz zobaczyła moje
              stringi.
              --
              Mikołajek
              • maggnolia Re: Dr Korolczuk jest OK 24.01.06, 13:39
                no tak . to wyjaśnia sprawę. niestety cięzko jest znależć naprawdę dobrego
                ginekologa - ja kiedyś uważałam ze LIM to świetna przychodnia i wszyscy sa tam
                profesjonalistami smile no cóż życie zweryfikowało mój pogląd .
                pozdrawiam
                • zolza78 Re: Dr Korolczuk jest OK 24.01.06, 15:07
                  i ja tak myślałam smile skończyło się tak, że w LIMie robię sobie tylko badania,
                  bo opiekę tam opłaca mi zakład pracy. Ale moją ciążę prowadzi lekarka Żelaznej
                  i tak na dobrą sprawę, to wizyta kosztuje mniej więcej tyle samo, co w LIMie,
                  gdybym chciała zapłacić tam np. za wizytę u jakiegoś specjalisty ze stopniem dr
                  hab. lub prof. przed nazwiskiem, a jakość jest nieporównywalna.
                  Pozdrawiam Cię smile
                  --
                  Mikołajek
    • vialle Re: Dobry ginekolog z LIM / Warszawa/ 18.01.06, 11:22
      absolutnie Ewa Barcz!!! Jest doskonalym specjalista plus rozumie, ze baba w
      ciazy to nie tylko prowadzenie medyczne i diagnozowanie, ale tez dbanie o stan
      psychiczny kobiety, wyjasnianie, uspokajanie etc.

Z DALEKA od Dominiki Herlenius. W pierwszej ciazy trafilam do niej w 7 tc z
      silnym plamieniem, dowiedzialam sie ze "to co z tego ze test pokazal dwie
      kreski" - jest za wczesnie zeby w 7 tc nawet w USG sprawdzac czy naprawde
      jestem w ciazy (!!!) a poza tym plamienia na poczatku ciazy to standard (!!!).
      To bylo ok 16:00, o 6:00 rano nastepnego dnia bylam na izbie przyjec z
      krwotokiem, krwiak pod kosmowka, lezalam plackiem ponad miesiac i w zasadzie
      cudem dr Barcz uratowala moje dziecko i doprowadzila ciaze do konca, mimo
      zatrucia ciazowego, cukrzycy ciazowej etc atrakcji.
          • greta18 Re: Dobry ginekolog z LIM / Warszawa/ 18.01.06, 14:44
            D: maria70
            Właśnie zależy mi na opinii o Szymczaku od "ciężarówki", bo ja trafiłam
            niedawno do niego przez przypadek (nie wiem jeszcze czy nie jestem w ciązy) i
            tylko na interpretację wyników. Byłam b.b.b zadowolona - przemiły, uczynny i
            ciepliwy. Taki wiecie - z duszą. Nie to, co dr Frydel, czy dr Chwalibogowska...

Ale głównie ciekawa jestem jego kompetencji, więc bedę wdzięczna za opinię.
            • maria70 Re: Dobry ginekolog z LIM / Warszawa/ 18.01.06, 15:14
              nie ma problemu ide do niego z wynikami - mam podwyższony cukier i chce
              skierowania na badania tak aby do swojego doktora juz iść z badaniami
              zrobionymismile a w jakim wieku jest ten pan?
              jak cos to przypomnij się na moja pocztę gazetową to napisze jak byłosmile
              • greta18 Re: Dobry ginekolog z LIM / Warszawa/ 18.01.06, 16:47
                40 - 45 lat. Mówi delikatnym, ale zdecydwanym głosem, tłumacząc Ci na spokojnie
                co i jak. Naprawdę mnie uspokoił, a na odchodnym życzył mi owocnych prób
                (poszłam do niego z badaniami przed-ciążowymi - toksoplazmozą i cytomegalią) i
                zaprosił do siebie powtrnie.
                Niby nic, ale jednak takie drobnostki niesamowicie wpływają na atmosferę
                badania.
                • maria70 Re: Dobry ginekolog z LIM / Warszawa/ 19.01.06, 08:46
                  to podobny jest dr Maj, chyba dizeki jego "dodanej odwagi" jestem w ciązy, bo
                  stresowałam sie po poronieniu, ze nie zachodze , w czerwcu byłam u niego z
                  prosba o pomoc, że może coś nie tak, dał 2 miesiace na wakacje , zeby odpocząć
                  a od wrzesnia mielismy zacząć cała procedure badań i całej reszty a w lipcu sie
                  udałosmile
                  • melisa12 Re: Dobry ginekolog z LIM / Warszawa/ 19.01.06, 13:12
                    Zgadzam się, Maj jest bardzo ok. Troskliwy i zrównoważony, co bardzo się
                    przydaje histeryzującym ciężarówkomwink Mam marne doświadczenia z doktorem
                    Ślusarskim, który w ciągu jednego usg postawił dwie błędne diagnozy i był
                    zdegustowany, że nikt dotąd nie zauważył mojej wady macicy (a nie zauważył, bo
                    jej nie było) i na świeżo: trzymajcie się z daleka od dr Zachwiej. Brutalna,
                    przemądrzała baba, która zbadała mnie tak, że z bólu świeczki mi w oczach
                    stanęły i zaczęłam jej krwawić na fotelu. Minęły dwa dni, a ja ciągle plamię i
                    napina mi się macica (25 tydzień ciąży), chociaż przed wizytą był spokój. Wiem,
                    że w ciąży wszystko jest silnie ukrwione i łatwiej o krwawienia, ale Maj
                    niedawno pobierał mi cytologię i nawet nie poczułam, chociaż właśnie wtedy
                    szyjka miała prawo plamić.
                    • ania355 Re: Dobry ginekolog z LIM / Warszawa/ 29.03.06, 16:04
                      Zgadzam się, omijajcie dr Zachwiej potrafi być miła tylko prywatnie, w
                      przychodni przyszpitalnej nie ma dla ciebie czasu.Ostatnio jak u niej byłam to
                      zakładała kartę już następnej pacjentce (jakiejś znajomej)a dla mnie miała
                      wypisać receptę i oczywiście zapomniała. Jest bardzo niesympatyczna, nie daje
                      skierowań na badania. W ciągu sześciu miesięcy ciąży miałam dwa razy wykonane
                      badania, a mam bardzo opuchnięte nogi. Kartę ciąży założyła mi w 7 miesiącu
                      ciąży. Nie umie robić usg a nawet ma problemy z wysłuchaniem tętna płodu.
                      Szczerze nie polecam!!!
    • enna Re: Dobry ginekolog z LIM / Warszawa/ 19.01.06, 17:23
      Absolutnie NIE KURKOWSKA-ILCZUK.
      To jeden z tyh lekarzy, którzy powie Ci wprost, że do końca 3 miesiaca
      własciwie nie ma co mówic o ciąży i w każdej chwili mozesz poronić. Wyszłam od
      niej roztrzęsiona, a to była moja druga ciąża po poronieniu....

Prowadzę ciążę u PIETRASZEWSKIEJ. Jest dobrym lekarzem, pracuje na Karowej,
      zleca wszystkie potrzebne badania, choć nie należy do rozmownych i
      rozczulających się.

W miarę w porzadku byli też Maj i Janik, u których byłam na zastępstwie i
      Korolczuk.
      • barbara.g Re: dr Niksinski 24.01.06, 11:39
        W 37 tyg ciazy na usg zmierzyl mojemu dziecku dlugosc przedramienia uwazajac to
        za kosc udowa i na tej podstawie stwierdzil niedorozwoj plodu, opoznienie w
        rozwoju w stosunku do daty spodziewanego porodu o ponad 2 tygodnie. Nie musze
        mowic co przezylam wtedy, weryfikacja diagnozy w IMiDZ i okazalo sie, ze
        wszystko oczywiscie jest ok, porod byl o czasie, dziecko zdrowe. Prowadzil moja
        ciaze az do tamtego dnia. Omijam szerokim lukiem od tamtego czasu.
    • ninka301 Re: Dobry ginekolog z LIM / Warszawa/ 25.01.06, 16:12
      Również polcam dr Maj- rewelacyjny lekarz- bardzo miły, bardzo ciepły, odpowiada
      spokojnie na wszystkie pytania i reaguje bardzo spokojnie. W każdej chwili mozna
      do Niego zadzwonić i poprosić o radę. Co najważniejsze zupelnie nie naciaga na
      żadne wymyslne badania- które nie wiadomo ile kosztuja. Bardzo gorąco polecam
      tego lekarza.
      • mamakarola1 Re: Dobry ginekolog z LIM / Warszawa/ 25.01.06, 23:52
        Zgadzam się ze wszystkimi opiniami na temat dr. Maja. Chodze do niego od
        jakichś pięciu lat. prowadził moja ciążę. Przede wszysatkim on uwielbia kobiety
        w ciąży i bardzo lubi dowiadywać się, że będzie dzidziuś. Jak mu powiedziłam,
        że chyba jestem w ciąży, powiedział, że bardzo się cieszy. Zajmował się mną
        bardzo troskliwie,na poczatku miałam problemy i brałam Duphaston do końca
        trzeciego miesiąca. Nie było zadnych zbędnych badań, zadnych zbędnych leków.
        Jedynie w ostatnim miesiącu zapraszał mnie do sibie na wizytę raz w tygodniu,m
        ale to jak sam powiedział z troski o mnie i dzidziusia. Super facet i wcale nie
        uważam, że jest małomówny. Moze dlatego, że jestem gadułą i jak tylko wejdę do
        gabinetu wciągam go w rozmowę. A wiecie co jest w tym wszystkim najfajniejsze,
        że on pamięta kazdą swoją pacjentkę i nie traktuje jej przedmiotowo. Polecam Go
        z czystym sumieniem.

Życzę wszystkim mamom i przyszłym mamom wszystkiego naj.

Jola
        • maggnolia Re: Dobry ginekolog z LIM / Warszawa/ 26.01.06, 16:38
          jejku. czytam i czytam i nie mogę sie nadziwic na teamt super opinii o d. Maju.
          Sama nie wiem może on inaczej traktuje kobiety w ciązy???doktor ten dobrał mi
          koszmarne pigułki po których czułam sie fatalnie oraz przez ponad pół roku
          szpikował mnie lekami precwigrzybicznymi nie robiac szczegółowych badań. Na
          moja WYRAŹNE żadanie (prawie sie z nim pokłóciłam o to)wydał mi skierowanie na
          próby wątrobowe. Napiszę jedno - inny lekarz patrzac na moja historię choroby
          od razu dał mi skierowanie na badanie w kierunku grzybicy oraz natychmiast
          kazał odtstawic pigłulki - widząc moje złe wyniki prób wątrobowych. Dodam na
          koniec że oczywiscie okazało sie że leki przeciwgrzybiczne były przepisywane
          bez sensu.Summa Summarum nie mogę brac teraz żadnych pigułek a po odstawieniu
          leków przeciwgrzyb, wszystko jest ok (dodam ze tym wsyzstkim zajeła sie doktor
          Skórska). Nie wiem moze doktor Maj poważnie traktuje tylko pacjentki w ciązy.
          Przepraszam za przydługi post ale po prostu musiałam sie wyzalic bo jestem w
          szoku ze ten lekarz moze miec dobre opinie
          p.s. trzeba przyznac ze bada bardzo delikatnie to jedyny plus
          czytałam gdzies na tym forum ze zazadał tez niezłej kasy za poród na inflanckiej
    • kaczorkowa Re: Dobry ginekolog z LIM / Warszawa/ 26.01.06, 17:33
      Polecam Dr Krzysztofa Dynowskiego nalerzy do ekipy bogów robią rzeczy
      niewykonalne super fachowa opieka (ginekolog endokrynolog położnik|) aktualnie
      szpital Bielański Klinika kształcenia itd.
      Z całego serca mogę zapewnić przeprowadził moją pierwszą eksperymentalną ciążę
      (jestem poważnie chora na tarczycę serce i nerki) i do samego końca trzymał
      rękę na pulsie nie czekał na pieniądze nie oglądał się trzeba było ciąć
      natychmiast i zrobił to gdyby się ociągał mój mały by nie przeżył. Mówią o nim
      że ma dobrą rękę do cięcia bo goi się po nim doskonale(choć jest zwolennikiem
      naturalnych porodów) . Po za tym w pełni fachowa obsługa nawet jak ma jakiś
      wyjazd to informyje o tym i mówi z kim się kontaktować gdyby coś się działo.
      Nie naciąga nie robi niepotrzebnych badań i nie klepie przymilnie porączce.
      Teraz prowadzi moją druga ciążę i dziękiję bogu że go mam!
      Pozdrawiam
      Kaczorkowa
      • anirak.s Re: Dobry ginekolog z LIM / Warszawa/ 29.01.06, 14:52
        Dziękuję wszystkim za odpowiedź i namiary na ginekologów z LIM. Ja już wybrałam
        lekarza(poleconego przez koleżankę, której też prowadzi ciążę), który zajmuje
        się mną i maluszkiem. Póki co, mogę polecić doktora Michała Kunickiego. Z wyboru
        jestem bardzo zadowolona. Lekarz przeprowadził wnikliwy wywiad, zbadał, zlecił
        badania, a przy okazji odpowiada na masę moich pytań. Sam chętnie podpowiada i
        radzi. a przy tym jest cierpliwy, miły, ma poczucie humoru. Wizyta jest czystą
        przyjemnością. Pozdrawiam.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka