Dodaj do ulubionych

CM LIM W-wa - czy macie tam swojego ginekologa?

26.07.06, 10:59
Poszukuję informacji na temat dobrego gin prowadzącego w CM LIM w W-wie. Będę
wdzięczna za informację.
Obserwuj wątek
    • spa76 Re: CM LIM W-wa - czy macie tam swojego ginekolog 26.07.06, 12:06
      obleciałam tam paru lekarzy w ciąży nie będąc. z czystym sumieniem poleciłabym
      dr. Skórską, resztę niekoniecznie (niksiński-zdecydowanie nie, maj, frydel-jako
      endo okazał sie w moim przypadku zwyczajnie niekompetentna, kamiński). Skórska
      ma tylko jedna wadę - jest dosłownie oblegana, na wizytę czekasz ponad miesiąc
      i uda sie w ogóle zapisać jak zadzwoniśz bladym świtem pierwszego dnia danego
      miesiąca. chyba, że masz tam złota kartę.
      słyszałam tez bardzo dobre opieni o dr. Barcz.
    • blueblejka Re: CM LIM W-wa - czy macie tam swojego ginekolog 27.07.06, 14:48
      Z pierwsza ciaza trafilam do dr Maja - bardzo szarmancki, elegancki i tyle. Jak zapytalam sie czy powinnam zrobic na nastepna wizyte badania to stwierdzil, ze w sumie tak i kazal zrobic morfologie i mocz ogolne. Przed wizyta zebralam info od kolezanek ciazujacych i mowily o przeciwcialach toksoplazmozy i i nnych oznacznikach, ktore robi sie na poczatku ciazy - wiec idac za ich tropem zapytalam sie czy powinnam zrobic ktores z nich (mam w domu dwa koty - wiec z toksoplazmoza moglam miec kontakt jak najbardziej) - otrzymalam odpowiedz, ze w sumie tak, moge zrobic.
      Na drugiej wizycie zapytalam sie o karte ciazy (byl to 10tc) - uslyszalam, ze to zalozymy ja nastepnym razem.
      Nastepnym razem na poczatku wizyty poprosil o karte ciazy - powiedzialam, ze miala byc wystawiona na tej wizycie - to sie zdziwil, ze nie wystawil.
      Kolejna wizyte odwolalam - moze jestem zbyt dociekliwa - ale to lekarz powinien prowadzic pacjentke (tym bnardziej w pierwszej ciazy!!!) a nie odwrotnie.
      Z innych lekarzy bylam kiedys u dr Barcz (ale jeszcze przed ciaza) - robila bardzo dobre wrazenie - odpowiadala tyle ile trzeba i trafiala z diagnozami.
      • kocio-kocio Re: CM LIM W-wa - czy macie tam swojego ginekolog 27.07.06, 14:52
        Bardzo się dziwię Twoim doświadczeniem z Majem.
        Ja jestem nim nieustannie zachwycona.
        Badania zapisuje bez pytania. Chociaż kartę ciąży faktycznie założył dopiero na
        drugiej wizycie ciążowej.
        Ma na mnie niesamowite działanie kojące: wszystko jest w stanie doskonale
        wyjaśnić i rozwiewa wszystkie wątpliwości.
        Może ma znaczenie to, że ja do niego chodzę od lat w tym rok bezskutecznych prób
        i trochę badań w tym kierunku?
          • margo_kozak Re: CM LIM W-wa - czy macie tam swojego ginekolog 27.07.06, 15:26
            a ja chodzę do dr Kamińskiego. na pierwszej wizycie zrobił na mnie średnie
            wrażenie, a zapisałam się do niego bo miał dobre opinie. na nastepnych wizytach
            było lepiej i musze przyznać, że jestem zadowolona. Dr Barcz ma bardzo dobre
            opinie, nigdy jej nawet nie widziałam, ale do Niej też się jest ciężko dostać.
            Nie polecam Chwalibogowskiej - okropna baba.
        • blueblejka Re: CM LIM W-wa - czy macie tam swojego ginekolog 27.07.06, 16:48
          Tez bylam zdziwiona - gdyz polecily mi go Panie z rejestracji - ze taki bardzo dobry.
          Na szczescie trafilam do jego znajomego (nie z LIMu) i teraz koncze przy nim druga ciaze - obie malo ksiazkowe.
          Szwagierka po tym poleceniu mi Maja zaczela do niego chodzic i teraz za dwa tygodnie a termin porodu - chodzi do niego od trzech lat - a ciaze prowadzi jej przyzwoicie - bez wzlotow i upadkow.
          Ja nie mialam do niego, po porostu, pelnego zaufania - a to jest bardzo wazne.
              • anna_stankiewicz Re: CM LIM W-wa - czy macie tam swojego ginekolog 27.07.06, 20:54
                busia5 napisała:

> Bardzo ODRADZAM dr Reutt-Jaworowicz. Niby miła, zwraca się do pacjentki per
                > "kochanie", "córeńko", ale tak na prawdę nie jestem pewna czy przez brak reakcj
                > i
                > z jej strony nie straciłam ciąży.
                > pozdrawiam

Prowadziłam u niej ciąże kilka lat temu. Pani miła, ale przez cała ciąże byłam
                zbadana wewnętrznie tylko 1 raz (na pierwszej wizycie). Ok 30 tyg. pojawil sie
                sluz podbarwiony krwia, pewnie czop sluzowy, ale ze mialam wizyte nastepnego
                dnia u pani Jaworowicz, a do tego zadnych innych dolegliwosci to nie pobieglam
                do szpitala tylko problem zglosilam na wizycie. Pani oswiadczyla ze nastepnym
                razem jak jakas krew to do szpitala - ale zeby "zajrzec do srodka", to nie
                zajrzala.

Jak poszłam kontrolnie na wizyte gdzie indziej w 37 tygodniu to natychmaist
                wyladowalam na patologii, bo: spore rozwarcie, saczace sie wody (a upały były
                ogromne wiec cieżko mi bylo stwierzdzic czy sie pocę czy coś ze mnie "kapie"),
                wielowodzie i jak powiedziła ta inna pani doktor - w każdej chwili pecherz moze
                peknac, dziecko jest niewstawione i jezeli przed dzieckiem wypadnie pepowina (co
                mozliwe przy takim nadmiarze wod), a ja bede na ulicy, to mnie pewnie zdaza
                uratowac, ale dziecka to juz niekoniecznie. Po dwoch dniach w szpitalu
                zdecydowali wywolac porod. Boje sie myslec co by sie stalo, gdybym byla do konca
                tylko pod opieka pani Jaworowicz.

Tak wiec zdecydowanie nie polecam.

Pozdrawiam,
    • doris991 Re: CM LIM W-wa - czy macie tam swojego ginekolog 28.07.06, 11:55
      witam
      od 4 lat prowadzi mnie prof. Kamiński- to już moja druga ciąża "z nim" smile i
      jestem bardzo zadowolona- fakt na pierwszej wizycie nie zrobił na mnie
      specjalnego wrażenia ale to jest bardzo konkretny facet, ja osobiście nie lubię
      jak lekarz za bardzo straszy , nie traktuje ciązy jak choroby ale jeśli
      potrzbuję zwolnienia bo chcę np odpocząć od pracy to nigdy nie robił
      problemów.Specjalista położnik i pracuje na Starynkiewicza. Do 1 sierpnia jest
      na urlopie więc kazał mi "ściskać" kolana bo ja jestem już na wylociewink))))
      • margo_kozak do DORIS 28.07.06, 12:18
        uważam tak samo jak ty. lubię gdy lekarz jest konkretny. a czy rodziłaś może z
        nim pierwsze dziecko?? Bo z tego co wiem to dr Kaminski pracuje na
        starynkiewicza i sie zastanawiam nad tym szpitalem??
        • doris991 do margo kozak 02.08.06, 08:26
          niestety nie, pierwsze dziecko rodziłam na Inflanckiej ale teraz nie ma głupich
          jadę na Starynkiewicza, no chyba że mnie odeślą z braku miejsc do jakiegoś
          pipidówka.Jutro mam wizytę- ciekawe co mi powie a tremin na 8 sierpnia
    • k.sg Re: CM LIM W-wa - czy macie tam swojego ginekolog 30.07.06, 20:36
      Polecam dr Kunickiego. Prowadzi od początku moją ciążę i jestem bardzo, bardzo
      zadowolona (pisałam już o tym na forum). Odradzam dr Szymczaka, zdawał się być
      mało zainteresowany ciążą, nie przeprowadził badania gin., nie zlecił morfologii
      i innych badań, tylko bad. moczu, twierdząc,że w poprzednim tyg. miałam dobre
      wyniki, więc nie trzeba robić kolejnej morfologii. Tętno maluszka ocenił "na
      oko". Zatem porównując go z dr Kunickim - Szymczak wypada słabiutko. A z
      Kunickiego jestem naprawdę zadowolona. Polecam. smile
      • joani1 Re: CM LIM W-wa - czy macie tam swojego ginekolog 01.08.06, 09:55
        Ja chodzę do Polkowskiego. Jest ok, ale nic więcej. Nie specjalnie rozmowny czy
        przejmujący się, że kolejne maleństwo będzie na świecie, ale jeżeli nie
        potrzebujesz przyjaciółki do pogadania, a lekarza - to jest w porządku. Poza tym
        często przyjmuje i nie ma tłoku, więc bez problemu i bez wpychania można się do
        niego często dostać, a to ważne. Nie robi USG, więc trzeba chodzić oddzielnie
        (polecam Mrozka), ale za każdym razem bada i trzeba mu przyznać, że z wielkim
        wyczuciem.
    • chmura-priv1 Re: CM LIM W-wa - czy macie tam swojego ginekolog 01.08.06, 16:49
      Witajcie,
      do tej pory (od ponad 4 lat) korzystałam z porad dr Herlenius, i przyznam, że
      byłam zadowolona (być może dlatego, że nie miałam nadmiernych wymagań). Sprawa
      uległa zmiaie gdy postanowiliśmy z partnerem "zajść w ciążę". Poszłam na wizytę
      kontrolną przed planowanym poczęciem z prośbą o skierowanie na potrzebne
      badania (krew po odstawieniu wieloletniej antykoncepcji, toksoplazmoza - mam
      dwa koty wychodzące). Usłyszałam, że skoro wrócił okres to nie ma sensu robić
      badań, a toksoplazmoze to ewentualnie podczas wizyty w trakcie ciąży. Teraz
      jestem w 5 tyg. za tydzień mam pierwszą wizytę i nie wiem co zrobić. Nie ufam
      jej już. Czy któraś z Was była prowadzona w ciąży przez dr Herlenius? A jeśli
      tak czy była zadowolona? Zastanawiam się nad zmianą lekarza dlatego Wasze
      opinie są dla mnie niezwykle ważne...

• monisia333 Re: CM LIM W-wa - czy macie tam swojego ginekolog 02.08.06, 07:22
        By lam u tej pani raz - na normalnej wizycie. Wydawała się być obojętna na
        zadawane pytania i kompletnie nie wzbudziła mojego zaufania. Dlatego teraz -
        jestem w 5 tyg - nie pójde do niej. Właśnie też wybieram lekarza. Narazie byłam
        na I wizycie u p. Reutt, ale... Teraz zapisałam się do dr Kunickiego.
        Zobaczymy. Niestety terminy są bardzo odległe na zapisy, ale chyba warto iść do
        kogos innego. Ja w okresie planowania byłam po skierowanie na badania u dr
        Sórskiej - baaaardzo oszczędna w wydawaniu skierowań, a potem u internisty
        (powiedziałam w jakim celu badania mi sa potrzebne i nie było problemu).
        • k.sg Re: CM LIM W-wa - czy macie tam swojego ginekolog 02.08.06, 10:34
          Jeśli bardzo zależy Ci na wcześniejszej wizycie u Kunickiego, bo jesteś w ciąży,
          to może spróbuj wpisać się na listę jako pacjentka dodatkowa.Trzeba zadzwonić do
          Limu, wyjaśnić recepcjonistce o co chodzi, ew. opowiedzieć o swoich obawach i
          wtedy ona kontaktuje się z lek.,a ten decyduje się czy może Cię przyjąć w taki
          sposób. Wówczas przychodzisz w umówionym terminie, ale nie na określoną godzinę,
          tylko w czasie dyżuru i na wizytę wchodzisz w trakcie tzw. "luzów". Długo się
          nie czeka, bo zazwyczaj jakaś pacjentka zrezygnuje, albo będzie krótko.
          A co do usg, to doktor nie wykonuje go, tylko daje skierowanie (wówczas
          najlepiej iść do dr Mrozka. Powodzenia
    • mikazz bardzo polecam doktor Barcz 02.08.06, 09:27
      druga ciążą prowadzona u niej - kompetentna, inteligentna, miła lekarka.

Bezbłędnie zareagowała na nadciśnienie, nie bagatelizuje i nie wyolbrzymia.
      Chętnie i wyczerpująco odpowiada na pytania.

MM
    • goska_anna Re: CM LIM W-wa - czy macie tam swojego ginekolog 02.08.06, 13:52
      ja byłam u paru ginekologów ale w końcu staneło na p.Małgorzacie Bieńkowskej
      Moszuk. Bardzo przyjemna pani doktor, było badanko i skierowanie na USG oraz
      badania krwi i moczu (chociaż miałam niedawno robione - uznała że już nie
      aktualne, mam nadzieję będzie tak dalej).

Czy ktoś prowadzi u tej pani ciążę i proszę o opinię?
    • teresska Re: CM LIM W-wa - czy macie tam swojego ginekolog 02.08.06, 14:08
      Chocilam przez kilka lat do doktor Chwalibogowskiej i o ile za porzadne
      wymrozenie nadzerki jestem jej bardzo wdzieczna to przy ciazy jakos specjalnie
      sie nie spisala. Od poczatku straszyla powiklaniami. Karte ciazy w 9 tygodniu
      wyprosilam a i tak nie zalozyla jej sama tylko odeslala do poloznych. Teraz
      chodze do lekarza prywatnie. Jak chcialam skierowanie na badania, zeby nie
      placic (w limie mam pakiet z zakladu pracy), znowu poszlam do pani doktor to sie
      na mnie wydarla, ze mam sie zdecydowac gdzie ciaze prowadze i skierowan nie
      dala, nawet na glupi mocz. Kij jej w oko! smile Jesli chodzi o usg to polecam
      doktora Mrozka, jest bardzo mily i szczegolowy. Tlumaczy wszystko dokladnie i
      mamie i tatusiowi. We wrzesniu znowu sie do niego wybieramysmile
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka