Gość edziecko: asia_t
IP: *.*
04.04.02, 17:57
Chciałam właśnie zagłosować na szpital, w którym nie tak dawno rodziłam moje bliźniaki. Ale: nie moge tego zrobić, gdyż ankieta nie jest adekwatna do sytuacji!!!! Odnosi się ona tylko do typowego, łatwo i lekko przebiegającego porodu, bez komplikacji, problemów zdrowotnych dzidziusia...Rodziłam w Instytucie Matki i Dziecka, miałam super opiekę, mąż był przy mnie cały czas, mogłabym wstawać, gdybym nie była podłączona na stałe do KTG (sztuk 2...). Skakałam na piłeczce, położne co chwila do mnie zaglądały, lekarz był po prostu świetny, dość w sumie trudny poród bliźniaczy wspominam jako najwspanialsze wydarzenie mojego życia.

I jak miałabym teraz zagłosować??? Nie wstawałam, bo aparatura. Dzieci położono mi na brzuchu na chwilkę, bo bbyły wcześniakami i zaraz zajęli się nimi lekarze, nie mogłam ich nakarmić od razu, bo trafili na oddział noworodków, Kamilek był w inkubatorku. Czy to dyskwalifikuje szpital????? Uważam, że świadczy tylko o profesjonalizmie personelu tam pracującego. Polecam ten szpital wszystkim! Gdy dzieciaczki były już silniejsze, dostałam je do pokoju, położne mi pomagały, nauczyły nas, jak karmić (dzieci nie miały jeszcze odruchu ssania), przewijać, kąpać, skakały koło mnie i dzieci.

Może warto rozważyć zmianę ankiety tak, aby można było na jej podstawie oceniać również trudniejsze porody? Można by było dodać pole UWAGI, gdzie wyjaśniałoby się, DLACZEGO nie można było np. wstać, lub nie dostało się dzieci tuż po porodzie...PozdrawiamAsiaT