Dodaj do ulubionych

Arkadiusz Kijewski - dobry specjalista?

17.04.07, 12:44
Obserwuj wątek
    • malenkie7 Re: Arkadiusz Kijewski - dobry specjalista? 17.04.07, 15:43
      Zalezy, jakie kryteria przyjmujesz do oceny.
      Ja trafilam do tego lekarza z polecenia zony kolegi z pracy. Poza tym dr
      Kijewski przyjmuje w TP Medzie gdzie wszystkie wizyty oplaca moj pracodawca, co
      jest wygodne z punktu ekonomicznego, a takze odpowiada mi organizacja wizyt w
      tej przychodni. Przed wizyta u dr Kijewskiego mialam przykre doswiadczenia z
      lekarzem z Inflanckiej, ktory powiedzial mi na koniec pierwszej wizyty, ze
      trzyma kciuki abym w ogole te ciaze donosila...(w efekcie ryczalam przez kilka
      dni...)
      Po pierwszej wizycie u dr Kijewskiego wiedzialam, ze to odpowiedni lekarz, bo:
      - nawiazal ze mna odpowiedni dialog (to wazne, bo jestem panikarą)
      - poza tym nie straszy (jak wyzej)
      - cierpliwie odpowiada na wszystkie moje pytania
      - zawsze podaje mi reke podczas schodzeniu z fotela ginekologicznego czy przy
      podnoszeniu sie z kozetki

Kazda wizyta u niego trwa, w moim przypadku, 40 minut, a czasami i wiecej.
      Odbiera telefony o kazdej porze, oferuje obserwacje na oddziale przy przychodni
      w Wyszkowie,gdzie pracuje. Ja lezalam tam juz dwa razy,a raz nawet bylam tam o
      22ej - bez mrugniecia okiem przyjal, zbadal, zrobil usg, dlugo rozmawial.
      Czy to dobry specjalista? Jak dla mnie odpowiedni, ale skutecnosc jego opieki
      bede mogla ocenic po tym, jak moje Malenstwo przyjdzie na swiatsmile

Polecam, jednak zaznaczam, ze ten lekarz nie pracuje w zadnym warszawskim
      szpitalu, co poniektorym moze przeszkadzac. Mi nie przeszkadza - mieszkam
      dokladnie miedzy Warszawa a Wyszkowem.

• a.sobczak Re: Arkadiusz Kijewski - dobry specjalista? 23.04.07, 10:04
          potwierdzam wcześniejszą wypowiedź.
          do dra Kijewskiego chodzę od początku ciąży, i jestem zadowolona. wyczerpująco
          odpowiada na pytania, nie spieszy się, jest miły, ma poczucie humoru (co się
          często przydajesmile) po żadnej wizycie nie czułam rozczarownia, niedosytu...
          • hyris Re: Arkadiusz Kijewski - dobry specjalista? 23.04.07, 10:17
            Dziewczyny, czytam te posty i zastanawiam się czy piszecie o psychoterapeucie
            czy o ginekologu?
            przeciez nie chodzi o to, aby lekarz był miły, pocieszał, konwersował.... choć
            to dodatkowe plusy oczywiście...
            ma być specjalistą!!!!! w swojej dziedzine
            wiem, że trudno to sprawdzić nam laikom, ale sa pewne kryteria...
            • malenkie7 Re: Arkadiusz Kijewski - dobry specjalista? 09.05.07, 18:18
              hyris napisała:

> Dziewczyny, czytam te posty i zastanawiam się czy piszecie o psychoterapeucie
              > czy o ginekologu?

W przypadku prawidlowo przebiegajacej ciazy moze i niepotrzebny jest ginekolog
              z umiejetnosciami psychoterapeuty, jednak w przypadku takim jak moj (problemy,
              panika) - takie umiejetnosci sa jak najbardziej wskazane

> przeciez nie chodzi o to, aby lekarz był miły, pocieszał, konwersował....
              choć
              > to dodatkowe plusy oczywiście...
              > ma być specjalistą!!!!! w swojej dziedzine
              > wiem, że trudno to sprawdzić nam laikom, ale sa pewne kryteria...

wg moich kryteriow jest dobrym ginekologiem prowadzacym, natomiast skutecznosc
              jego diagnoz i calosc opieki moge ocenic za kilka tygodni, gdy urodze dziecko.
        • a.sobczak Re: Do malenkie 7 24.04.07, 11:37
          Ja chodzę do przychodni GIN MED - tam przyjmuje dr Kijewski (być może gdzieś
          jeszcze, ale gdzie? - niestety, nie wiem). Przychodnia ta znajduje się przy
          ulicy Sowińskiego 57.
          Sama jestem jezcze przed porodem, i zasięgam opinii koleżanek, które tam
          rodziły. Jak na razie słyszałam tylko dobre opinie (z malutkimi minusikami, ale
          gdzie jest idealnie? smile)
          Gin Med dostał też punkty w akcji "Rodzić Po Ludzku", więc to też chyba coś
          znaczy...
          A może wiecie coś na temat wyszkowskiego szpitala? Jak tam jest?
      • emi006 Re: Arkadiusz Kijewski - dobry specjalista? 03.05.07, 19:59
        Witam
        Od bardzo dawna czekam na jakieś informacje na temat Dr. Kijewskiego i ogólnych
        informacji na temat porodów w Wyszkowskich placówkach. Ciesze się że wkońcu
        pojawiły się opinie i to dość pozytywne. Bardzo mi są potrzebne takie informacje
        ponieważ mieszkam od nie dawna w Wyszkowie i plauje ciąże, a nie mam tu
        zaprzyjaźnionych osób które mogłyby mi coś doradzić. Więc dziękuję za tą
        namiastkę i proszę o więcej info. smile
        • a.sobczak Re: Arkadiusz Kijewski - dobry specjalista? 04.05.07, 08:21
          W GIN MEDZIE poleciłabym jeszcze dr Ziętarę, dr Pietruskiego, dr Walczak też
          może być. W szpitalu - dr Sawicką (ale to tylko na podstawie opinii, nie
          własnego doświadczenia). Poza tym nie wiem, kto jeszcze przyjmuje w szpitalu...
          A co jeszcze chciałabyś widzieć?...
          pozdr
        • malenkie7 Re: Arkadiusz Kijewski - dobry specjalista? 09.05.07, 22:19
          Z tego co rozmawialam z polozna z Gin-Medu, to w Wyszkowie dr Kijewski nie
          prowadzi praktyki prywatnej. W Gin-Medzie przyjmuje w poniedzialki i czwartki,
          natomiast w Warszawie w TP Medzie we wtorki i piątki. TP Med jest
          przychodnią "obslugujacą" pracowników grupy kapitalowej TP (czyli tepsa,
          Orange...), ale mozna tam oczywiscie zapisac sie na prywatną wizyte
          www.tepemed.pl/ocentrum.php
          Co do szkoly rodzenia w gin-medzie - to nic mi nie wiadomo, ja chodze do
          Kobylki, bo tam mam po prostu blizej (szkola prowadzona przez polozne ze
          szpitala w Wolominie)
          • ania-s4 Re: dr Arkadiusz Kijewski - dobry specjalista? 05.07.07, 15:19
            ja juz nie mogę pwiedzieć o dr Kijewskim dobrego słowa. Byłam u niego na
            wizycie prywatnie w TP Medzie w poczatkach ciąży, nie zlecił mi zadnych badań,
            zreszta nie przebadał dobrze bo tam nie ma usg, nie umiał nawet stwierdzić
            który to tydzień ciąży i jedyne co, to dał skierowanie na odział patologiczny
            do szpitala a to tylko dlatego, że miewałam wymioty a oczywiście nie działy sie
            żadne inne sensacje. Jeszcze dodał, że on ma ręce związane i już wiecej nic nie
            moze dla mnie zrobić. Przerażona i zapłakana poodjechałam do prywatnej kliniki
            i tam lekarze zbadali mnie, bez problemu ustalili tydzień ciąży a ze
            skierowania na patologię wszyscy bardzo sie smiali bo ani mi ani dziecku nic
            nie było. Nie dziwie sie, ze lekarz ten nie ma praktyki w szpitalu bo nie ma do
            tego odpowiednich kwalifikacji i potrzebnej wiedzy. Co to za lekarz, który
            bezsensownie odsyła do szpitala i to na patologie ciąży zamiast porzadnie
            zbadać i zając się pacjentem. Przez to stał sie pośmiewiskiem wśród innych
            lekarzy a u mnie wywołał ogromne przerazenie i strach.
            Dodam, ze wcześniej przez ok 2 lata chodziłam na wizyty do lekarza i miałam
            całkiem dobre wrażenie ale wtedy nie byłam w ciązy i nic złego nie działo się.
            Po tym co mnie spotkało na pewno nigdy więcej do niego nie wybiore sie bo
            szkoda mi czasu, zdrowia i pieniedzy!!!!!!!
            ania
              • ania-s4 Re: dr Arkadiusz Kijewski - dobry specjalista? 11.07.07, 15:20
                do lawendella
                jak ktoś dostaje skierowanie na patologię ciąży to jest to powód do przerażenia
                bo wiadomo ze związane jest to z problemami. Ale gdy doktor robi to bez badania
                po czym okazuje się, że wszystko jest w porządku to świadczy to tylko o jego
                braku doswidczenia i znajomości. Ty widać na tyle jesteś durna, że bład lekarza
                nie zrobiłby na tobie żadnego wrażenia ale ja nie mam zamiaru stresować się
                wizytą u lekarza, który o prowadzeniu ciązy ma widac marne pojęcie. Ale widać,
                że rózne są pacjentki......
    • grazynat2 Re: Arkadiusz Kijewski - dobry specjalista? 07.05.07, 15:27
      bardzo polecam
      prowadził mi ciążę, bardzo miły, sympatyczny, cierpliwy, odpowiada na wszystkie
      pytania, tłumaczy,
      żartuje, ale nie tak, żeby kogoś urazić
      badania przeprowadza delikatnie
      na zwolnienie sam mnie wysłał, bo za często się przeziębiałam
      na ostatniej wizycie przed porodem zwolnienie mi wystawił na 2 tygodnie po
      terminie porodu - na wszelki wypadek, jakbym przenosiła - żebym nie musiała
      jeszcze do niego latać po zwolnienie
      na poród zapraszał do siebie do wyszkowa, ale ja wybrałam bliższy bielański
    • malenkie7 do lawendella 09.05.07, 18:00
      Jak dla mnie oddzial przy Gin-Medzie byl milym zaskoczeniem w porownaniu z
      oddzialem patologii na Inflanckiej - ze wzgledu na mila, kameralna atmosfere, a
      sczegolnie na stosunek personelu do pacjentek. Samo to ze w trakcie dnia
      pielegniarki i polozne podchodza i pytaja sie o samopoczucie juz bylo dla mnie
      niespodzianka.
      Na oddziale jest czysto, schludnie,"duch Gierka" nie szaleje po kątachwink
      Nie wiem, jakie sa standardy na oddzialach innych szpitali, ale tutaj pacjentka
      ma do dyspozycji szafke, stolik do posilkow i lampke nocną - i jak dla mnie, na
      szczescie w salach nie ma telewizorow. No i odnioslam wrazenie, ze jestem pod
      dobra opieka.
      Nie moge powiedziec nic na temat porodu w Gin-Medzie, bo to jeszcze przede mna.
      Rodzila tam zona kolegi i oboje byli zadowoleni.
      Jedyne co mnie niepokoi to co w sytuacji gdy noworodek potrzebuje szybkiej
      pomocy i przewiezienia do specjalistycznego szpitala - nie wiem, czy wzywana
      jest pomoc ze szpitala w Wyszkowie, czy Gin-Med dysponuje karetką... Ale o tym
      bede rozmawiac na nastepnej kontrolnej wizycie.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka