Dodaj do ulubionych

Gdzie na masaż?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.09, 10:31
Cześć.

Polećcie jakiś gabinet masażu niedaleko Katowickiego Janowa(tak do 5m).

Tylko prywatne...

Pozdrowienia

Irka
Obserwuj wątek
    • Gość: Renia Też szukam IP: 81.219.121.* 22.11.09, 17:45
      Myślę ,że może prędzej coś w Mysłowicach się znajdzie. Na Zawodziu za 60min
      kasują 100zł i żadnych promocji...
      • Gość: Elżbieta Re: Też szukam IP: *.3s.pl 20.09.11, 21:40
        Solidny masażysta z dojazdem do klienta telefon 512241667 Polecam
    • Gość: Adam Myslowitz Na ul.Astrów w Mysłowicach widziałem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.09, 15:37
      Gabinet Masażu Leczniczego to chyba niedaleko od Katowickiego Janowa?
      • Gość: masażysta Re: Na ul.Astrów w Mysłowicach widziałem IP: *.chello.pl 18.01.10, 15:24
        Witam jestem masażystą i mogę dojecha do klijenta (za masaż pleców
        wezmę 30zł w domu klijenta, ale bez kozetki). Jak by ktoś był
        zainteresowany to jest mój mail cryspoo@o2.pl Zapraszam
    • Gość: Jolka Re: Gdzie na masaż? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.01.10, 12:54
      Polecam masaż na Żelaznej w Katowicach. Może nieco dalej od Ciebie ale tam jest
      gabinet na 3 piętrze. Babka super masuje a do tego zajmuje się akupresurą, można
      się podleczyć.
      • Gość: Jolka Re: Gdzie na masaż? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.01.10, 12:55
        aha, np masaż pleców 40 złotych, masuje ciepłymi kamieniami ale odlot.. nie dość
        że przyjemnie to bóle znikają
        • Gość: Mickey Re: Gdzie na masaż? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.10, 11:17
          a moglabys podac jakis kontakt na te Zelazną? Pozdrowienia
          prwsk@wp.pl
      • emidepp Re: Gdzie na masaż? 05.09.10, 11:43
        Jestem wykwalifikowaną masażystką. Wykonuję masaż Ma-uri oraz masaż gorącymi
        kamieniami wulkanicznymi. Posiadam ukończone kursy masażu klasycznego I, II i
        III stopnia. Kontakt 501-348-970 - Katowice.
        • majsterpit Re: Gdzie na masaż? 20.01.12, 23:24
          Ja bardzo polecam Pana Sebastiana, przyjmuje w Dąbrowie i Katowicach i notorycznie mi pomaga moje bolączki typu rwa kulszowa i bóle w okolicy karku. Jestem zawodowym kierowcą, na okrągło jeżdże. jak mnie chwyta, to do niego lecę. tylko trzeba wcześniej się umawiać, bo ma kolejki.
          macie tu nr tel.: 608 727 834
          www.manualna-terapia.pl/Maniek
          • majsterpit Re: Gdzie na masaż? 20.01.12, 23:26
            Ja bardzo polecam Pana Sebastiana, przyjmuje w Dąbrowie i Katowicach i notorycznie mi pomaga moje bolączki typu rwa kulszowa i bóle w okolicy karku. Jestem zawodowym kierowcą, na okrągło jeżdże. jak mnie chwyta, to do niego lecę. tylko trzeba wcześniej się umawiać, bo ma kolejki.
            macie tu nr tel.: 608 727 834
            www.manualna-terapia.pl
      • Gość: Tomek Re: Gdzie na masaż? IP: *.play-internet.pl 12.05.11, 12:25
        Polecam gabinet masażu relaksacyjnego na ul.Sandomierskiej4 w Katowicach.Cisza i spokój :).
      • 1anita_09 Re: Gdzie na masaż? 28.08.12, 18:29
        Jak na masaż to do mojego ulubionego gabinetu na rolnej 30 to jest stara Ligota . SPA ATURI. Dzewczyny są doświadczone i po kursach. Poza tym pomieszczenie jest klimatyzowane jest prysznic i przede wszystkim bardzo czysto oraz klimatycznie. Ceny w porządku.
      • migasiorowski Re: Gdzie na masaż? 24.10.12, 14:26
        Zapraszam do korzystania z moich usług - MedMas Michał Gąsiorowski

a href="www.masaze-medmas.pl/">masaże Katowice masaż z dojazdem do klienta</a>
      • masaz.kce Re: Gdzie na masaż? 16.01.13, 09:51
        Zapraszam skorzystania z masażu oferowanego przez MedMas Michał Gąsiorowski. Oferuję masaż klasyczny, relaksacyjny, antycellulitowy, drenaż limfatyczny, masaż segmentarny, bańki chińskie, terapia światłem Bioptron. Masaż wykonywany w gabinecie lub z dojazdem do Klienta na terenie miasta Katowice i innych miejscowości w okolicy. Tel. 512-241-667
        masaż Katowice, gabinet masażu, z dojazdem, masaż kręgosłupa
    • Gość: masażysta Re: Gdzie na masaż? IP: *.chello.pl 18.01.10, 15:36
      Masaż na terenie Katowic w domu klijenta 30zł za grzbiet (plecy)
      dojazd gratis mail: crysppo@o2.pl
      • Gość: hm Re: Gdzie na masaż? IP: *.cable.smsnet.pl 18.01.10, 16:14
        Oddam słownig ienzyka polzkiego nieórzywany w dobre rence!
        • naomi19 Re: Gdzie na masaż? 26.05.11, 23:48
          oddam podręcznik savoir-vivre'u
      • Gość: andrzej Re: Gdzie na masaż? IP: *.welnowiec.net 21.05.11, 01:37
        masaż relaksacyjny wszechstronny -cena 40 zl dojazd do klienta gratis
        empirkat1@onet.pl
    • Gość: gość Re: Gdzie na masaż? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.11, 12:59
      polecam gabinet masażu w Katowicach (Bogucice) przy przychodni Polimed. tanio i profesjonalnie. zdaje sie ze maja strone internetowa wiec mozna poszukac
    • Gość: Git Re: Gdzie na masaż? IP: *.tktelekom.pl 18.01.11, 18:53
      Zobacz na www.roksa.pl - tam znajdziesz coś blisko Janowa
      • Gość: Magggsa Re: Gdzie na masaż? IP: *.mmj.pl 30.05.11, 02:06
        Hmmm z tego co mi wiadomo fajne miejsca jeśli chodzi o masaż,spa ,,etc
        znajdują się na Kostuchnie ( dzielnica Katowic).
        Nie wiem jednak na 100 procent..
        W razie czego polecam dooda ( www.dood.pl)
        • majsterpit Re: Gdzie na masaż? 20.01.12, 23:30
          Gość portalu: Magggsa napisał(a):

> Hmmm z tego co mi wiadomo fajne miejsca jeśli chodzi o masaż,spa ,,etc
          > znajdują się na Kostuchnie ( dzielnica Katowic).
          > Nie wiem jednak na 100 procent..
          > W razie czego polecam dooda ( www.dood.pl)
          Właśnie tam przyjmuje Pan Sebastian Kurbiel - na Kostuchnie i chyba w Dąbrowie, tel. 608 727 834
          www.manualna-terapia.pl/
    • Gość: masazysta Re: Gdzie na masaż? IP: *.stk.vectranet.pl 04.06.11, 09:48
      ja jestem masazysta nie drogim/1 masaz calkow kregoslupa 12zl .u ciebie w domu/tel 607753954lub email wordex@onet.eu
      katowice chorzow swietochlowice
    • Gość: Elżbieta Re: Gdzie na masaż? IP: *.3s.pl 20.09.11, 21:38
      Bardzo dobry i solidny masaż ul. Zamkowa 53/7 Katowice Janów Polecam
    • medmas Re: Gdzie na masaż? 04.09.12, 14:23
      Zapraszam na masaż. Poniżej link:
      Tekst linka
    • migasiorowski Re: Gdzie na masaż? 29.10.12, 10:44
      Polecam swoje usługi - masaże lecznicze (klasyczne), relaksacyjne, antycellulitowe i inne. MedMas Michał Gąsiorowski zapraszam na swoją stronę:

a href="www.masaze-medmas.pl/">masaż leczniczy Katowice gabinet masażu z dojazdem do klienta</a>
    • 17marko Re: Gdzie na masaż? 06.11.12, 20:52
      Nowo powstały w Katowicach Gabinet masażu Od 12.11.2012r. ożywi Twoje ciało poprzez masaż; -Klasyczny z zastosowaniem własnych technik -Relaksacyjny z technikami sztuki masażu wschodniego Lomi-lomi nui, shiatsu -Wyszczuplający -Refleksyjny -Gorącymi kamieniami oraz indywidualna siłownia.
      Masaże wykonuje dyplomowany masażysta oraz masażystka. KONTAKT TEL. 662360862 BEZPOŚREDNIE ZGŁOSZENIA Do końca XII 2012 r. wszystkie rodzaje masażu wykonujemy w cenach promocyjnych z zniżka od 30-50% Zapraszamy.

• eterter Re: Gdzie na masaż? 17.11.12, 18:14
      Zapraszam wszystkie Panie na profesjonalny masaż ciała[ w pełnym tego słowa znaczeniu]. Dojeżdżam do domu , lub przyjmuje w bardzo dobrze wyposażonym gabinecie w centrum Katowic.
      Pełny relaks przy muzyce , blasku świec i całą gamą aromatów.
      Oprócz całej palety masaży proponuje zajęcia na indywidualnej siłowni , która stanowi preludium do seansu , który pomoże Co powrócić do równowagi fizycznej i psychicznej.
      tel.536252071.
      Pamiętajcie , że masaż wspomaga nie leczy....a wszystko tkwi w waszej psychice, więc oprócz koncertu rąk oferuję symfonię porad.
    • bettyblue821 Re: Gdzie na masaż? 27.11.12, 16:13
      polecam rehabilitantke pania Anie bardzo mila i profesjonalna,dojezdza do domu pacjenta,723930550,
    • 17marko Re: Gdzie na masaż? 27.11.12, 20:41
      Zapraszam do gabinetu prywatnego w Katowicach. Serwujemy super atmosferę oraz masaż z klasą.zadzwoń i umów się tel. 662360862. Od przyszłego poniedzialku promocja świąteczna i karnet rabatowy od 30-50%.
    • migasiorowski Re: Gdzie na masaż?MedMas Michał Gąsiorowski 04.12.12, 14:12
      Dzień dobry!
      Zapraszam do skorzystania z mojej oferty - wykonuję masaże lecznicze (klasyczne), relaksacyjne, masaż bańkami chińskimi oraz terapie światłem Bioptron.
      tel. 512-241-667
      www.rachunkowosc-katowice.pl
    • masaz.kce Re: Gdzie na masaż? 11.12.12, 13:56
      Polecam masaż w opcji z dojazdem do klienta lub w gabinecie wykonywany przez wykwalifikowanego masażystę w Katowicach i miastach ościennych.
      Tel. 512-241-667
      www.masaze-medmas.pl
    • ewastudiovisual1 Re: Gdzie na masaż? 14.01.16, 18:31
      studio Visual Katowice zawodzie zaprasza na masaże lecznicze relaksacyjne :))zapraszam Serdewcznie Ewa
    • ewastudiovisual1 Re: Gdzie na masaż? 14.01.16, 18:33
      w ofercie masaże min.lomi lomi,tajski,tao,sportowy,na cztery rece,zapraszamy serdecznie :)) tel.502486600
    • jaskolska.ewa Re: Gdzie na masaż? 27.04.16, 14:50
      Witaj, polecam Ci salon masażu Saboro Premium Massage. Znajdziesz ich na ul. Dyrekcyjnej 4/2 w centrum Katowic. Genialny masaż i ceny dość konkurencyjne. Na ich stronie internetowej ( masaz-katowice-saboro.pl/ ) znajdziesz cennik i pełen zakres usług.
    • karol.joziak Re: Gdzie na masaż? 04.05.16, 15:07
      Jest świetny salon masażu na DYrekcyjnej 4/2 w Katowicach. Nazywa się Saboro Premium Massage. Podam Wam linka do ich strony, polecam gorąco!
      masaz-katowice-saboro.pl/
    • artur_sobieraj Re: Gdzie na masaż? 12.05.16, 16:09
      Polecam Salon Saboro Premium Massage, ul. Dyrekcyjna 4/2 Katowice- Śródmieście.
    • klaudiajarzabek17 Re: Gdzie na masaż? 16.05.16, 11:11
      A próbował ktoś z was masażu w Salonie Saboro Premium Massage. Znajduje się w Śródmieściu przy ul. Dyrekcyjnej 4/2.
      To ich strona internetowa: masaz-katowice-saboro.pl/
      Polecam.
    • julia.pokopek Re: Gdzie na masaż? 23.05.16, 16:19
      Polecam nowo otwarty salon masażu Saboro Premium Massage.
    • migasio-rowski Re: Gdzie na masaż? 29.09.17, 13:39
      Proponuję rozważyć masaż z dojazdem do Klienta. Bardzo wygodna, komfortowa forma korzystania z usług masażysty. Jestem właścicielem takiej firmy - zapraszam do kontaktu - MedMas Michał Gąsiorowski tel. 512-241-667, www.masaz-katowice-dojazd.pl
      Oferuję dojazd na terenie Katowic i miast ościennych.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka