Dodaj do ulubionych

Kuratorium pyta, czy uczniowie używają dopalaczy

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.10.10, 14:40
A czy ten wariat wie że większość dopalaczy nie zostawia śladów?? Skąd to mają wiedzieć nauczyciele?

Może kuratorek-muratorek sam zacznie sprawdzać?? I tak psinco się dowie... Zaś robi tylko szum medialny który nie przyniesie realnych efektów... ehhh... biedna oświata pod takim kuratoreczkiem...
Obserwuj wątek
  • Gość: misza Re: Kuratorium pyta, czy uczniowie używają dopala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.10, 16:34
   Po pierwsze to już lepiej dać ankietę do wypełnienia uczniom i rodzicom. Anonimowo. Bzdury też by się tam znalazły, to pewne, ale więcej p. kurator by się dowiedział. Po drugie edukować. Tak samo przeciwdziałać jak alkoholizmowi i papierosom. Po trzecie, ci, którzy nie wiedzieli, że takie substancje istnieją, już o tym wiedzą. Darmowa reklama w telewizji. Mam syna w I klasie gimnazjum i on mnie pytał co to takiego te dopalacze. Naprawdę nie wszystkie dzieci interesują się takimi świństwami.
  • one.obserwator Kuratorium pyta, czy uczniowie używają dopalaczy 06.10.10, 20:14
   Czego chce się dowiedzieć Kurator: czy używający dopalaczy uczniowie mają wsparcie dyrektora i nauczycieli? Czy mogą swobodnie wyrażać swoją osobowość? Czy nie jest im ograniczana wolność w wyborze dopalacza? Czy mają zapewnione godne warunki w zażywaniu? Strzeżcie się dyrektorzy, biada wam jeśli przyjedzie wizytator Maciek Osuch i stwierdzi, że prawa ucznia w/w temacie są łamane. Wolność dziecka ponad wszystko!!!
   • Gość: misza Re: Kuratorium pyta, czy uczniowie używają dopala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.10, 15:36
    Ja działam. Wychowawczo. Moje dziecko nie wie co to dopalacz i tak chyba powinno być. Chyba, ze się mylę? Starszy syn w I klasie ogólniaka zaczął zażywać tabakę, bo koledzy też zażywali. No cóż, różne środowiska, różni koledzy. Ale poszedł po rozum do głowy i przestał. Nie pali i nie pije, chociaż jest już pełnoletni, to mógłby. A co, kto mu zabroni? Pewnie byłabym to ja, ale gdybym nie wychowywała wcześniej, nic by sobie z tego mojego zabraniania nie robił. Ankiety to tylko pozorne działania. Z tego nic dobrego nie będzie. Dopalacze od tego nie znikną.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka