Dodaj do ulubionych

Uratowane z rzeźni zwierzęta potrzebują pomocy ...

IP: *.adsl.inetia.pl 09.11.10, 14:42
Na ratowanie życia biednych zwierzat nie ma pieniędzy ale na pomniki,manifestacje,prezerwatywy dla trzymających władze zawsze się znajdą,jest jedne pocieszenie że każdy kiedyś zdechnie tak jak te biedne zwierzęta odtrącone
Obserwuj wątek
     • Gość: Ursynow Re: Do rzeźni z nimi ! IP: 78.8.107.* 09.11.10, 22:31
      Co mięska nie jadasz. Może w hipermarkecie tego nie widać, idziesz i kupujesz mięsko. Ale jakby ci przyszło samemu zabić zwięrzę. Dla nie których jest to coś normalnego. Nie pójdą do hipermarketu i nie kupią. Człowiek od początku swego istnienia zabijał i spożywał zwierzeta.
      • Gość: Pawel Re: Do rzeźni z nimi ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.10, 10:00
       To już tak jest z tymi oszołomami. Jak "uratowali" te zwierzęta to stali się za nie odpowiedzialnymi. Jeśli nie byli im w stanie zapewnić warunków to działali nieracjonalnie a czyjejś głupoty nie należy popierać bo każdy ma dość swojej. Ktoś stworzył sztuczny porblem a terasz chce innych obarczać kosztami. W taki sposób właśnie "powstała" dziura ozonowa i globalne ocieplenie. Tak samo działa Greenpeace najpierw hałasuje a potem zbiera pieniądze. Nawet na etat "ratowacza" puszczy zbieracza talarów można się u nich przyjąć nawet trochę z tego odpalają. infopraca.pl/praca/dlugi-weekend-greenpeace-nie-spi-pracuj-z-nami/warszawa/3014742 Proszę bardzo latem bronimy Bałtyku Jesienią puszczy... czemu nie na odwrót ? bo nie chodzi o ochronę tylko o zbieranie kasy, forsę lepiej się z zbiera w lecie na Bałtyk niż na puszcze w Koziej Wólce. A jesienią jak już na Bałtyk się nie da to chociaż na puszcze się trochę wyszarpie jak się kilku do drzewa przywiąże i telewizja pokaże.
  • Gość: HH O kasie na utrzymanie tych koni, trzeba było... IP: *.silesiamultimedia.com.pl 09.11.10, 19:51
   ... myśleć zanim się je "ratowało" przed wysłaniem do rzeźni. Ale "zieloni" to takie półgłówki, że o kosztach nigdy nie myślą i dzięki nim tylko mamy już prawie najdroższy prąd, a będzie jeszcze droższy i będziemy go kupować od Czechów - skoro protestowało się przeciwko elektrowniom atomowym. Te pajace ("zieloni"), doprowadzili już nawet do tego, że te mniej ekologiczne świetlówki są "obowiązkowe", bo te pożerające dużo prądu, ale dające lepsze światło i łatwo podlegające recyklingowi stare żarówki zostały zabronione do sprzedaży (na razie pow. 75W, ale za niedługo nie będzie żadnych.). Kolejnym debilizmem wprowadzonych przez wymuszenia "zielonych" to wprowadzenie do samochodów filtrów cząstek stałych, których koszt i tak będą musieli sami zapłacić, za droższy transport.
   Ale to zawsze była prawda, że "zielone głupich przyciąga".
  • Gość: goveg Uratowane z rzeźni zwierzęta potrzebują pomocy ... IP: 46.113.193.* 10.11.10, 10:25
   Co usprawiedliwia masowe morderstwa zwierząt, które czują tak samo jak my? Pełny kałdun? Smak? Smak trupa?Ciekawe kto tak chętnie zajadałby sie zwłokami, gdyby najpierw sam miał zwierzę zamordować i oprawić. Zobaczcie film "Glass walls" www.meat.org/ może ktoś po obejrzeniu tego filmu dokona świadomego wyboru: jak żyć nie krzywdząc innych.
   Kocham zwierzęta dlatego ich NIE JEM!
   • smurrfff Od razu widać, że w szkołach wolne 11.11.10, 14:48
    Gówniarzeria z gimnazjum, po porannym kościółku z mamusiami i tatusiami, po obiadku i wizycie u babci - do kompów radośnie zasiadła i głupotą się popisuje.
    Nie zapominajmy, że troska o z zwierzęta to jeden z wyznaczników stopnia rozwoju cywilizacyjnego. Z tego co tu widzę nasuwa się smutny wniosek, że Polska to dziki kraj, ze zdziczałą hołotą obrażającą nieliczną grupę normalnych ludzi, usiłujących walczyć z zalewem barbarzyństwa i prymitywnych obyczajów i tępego okrucieństwa. To swoją drogą nie powino dziwić - zabory, okupacja, komuna - wyniszczyły elity społeczne. Efekty widać.
  • jatera Uratowane z rzeźni zwierzęta potrzebują pomocy ... 11.11.10, 14:49
   Człowiek nie szanuje, człowiek zużyje, zje lub wyrzuci. Nikt oprócz człowieka tak naprawdę nie ma praw, wszystko jest do czegoś, dla człowieka. A myśląc o swojej wyjątkowości , człowiek pluje też na tych, którym los zwierząt nie jest obojętny, bo tak najłatwiej usprawiedliwić swój egoizm. Ktoś, kto innym nie pomaga, z chęcią decydowałby o tym, komu pozostali mają pomagać i na co mają przeznaczyć pieniądze. Niech się zajmie swoim podwórkiem, swoją działalnością i pomaganiem tym, którym pomagać według niego warto. Może wtedy poczuje się lepiej i nie będzie musiał pluć na innych.
   Bardzo szanuje ludzi z Przystani za to, co robią, za to, że choćby pojedynczym zwierzętom dają możliwość godnego życia i śmierci. To daje wiarę w ludzi, w dobro. I choćby takich osób było kilka, świat nie jest taki zły. I oczywiście będę starała się pomóc, choćby tym 1%.
   • po.prostu.ona Re: Uratowane z rzeźni zwierzęta potrzebują pomoc 11.11.10, 15:06
    Ludzie bez godności i sumienia krytykują ciężką pracę innych. Nie rozumiem, dlaczego pomoc zwierzętom budzi tyle niezdrowych emocji. Dlaczego tak uwiera. Nie przeszkadzają ekscesy celebrytów wydających pieniądze na idiotyczne zachcianki. Ale gdy człowiek chce pomóc innym, zwłaszcza bestialsko krzywdzonym zwierzętom - staje się wrogiem. A już szczególnie gdy to zło ukazuje, prosi o pomoc w jego zwalczaniu.
    Gdzie polski system edukacji popełnia błąd? O czym zapomina kościół, rodzice? Ta patologia rozlewa się potem na całe społeczeństwo ludzie obojętnieją na zło, a nawet przyklaskują mu. A system prawny pozostaje głuchy i ślepy. To bardzo smutne.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka