Dodaj do ulubionych

forum Samorządowe Uszoka NIE !

IP: 62.233.240.* 18.11.10, 12:42
Na jego liście jest Lesław Gajda ,były przewodniczący Rady Nadzorczej SM im.Paderewskiego ,który należał do mafii spółdzielczej .Wiedział że prezes Zadróż niszczy ludzi .Wykończyła Panią Redaktor Puczek ,po stalinowsku obchodziła się z kobietą ,która wytykała jej przestępstwa ,a teraz wykorzystuje nikczemnych oszustów z Giszowca ,(robi im reklamę w swej tubie ) i bezpodstawnie od czterech lat ta kobieta siedzi na ławie oskarżonych .Pan Gajda to tolerował . I teraz chce byc radnym.
Pan Uszok zna zapewne te działania Pana Gajdy i nie sprzeciwia sie obecności jego na swojej liście .
Zresztą pana Uszoka nie obchodzi los mieszkańców Paderewskiego .Wie ,że Spółdzielną rządzi
mafia na ktorej czele stoi nietykalna prezes Zadróż ,która skorumpowała prokuraturę i Sądy Rejonowy w Katowicach .
Dlatego powinniśmy podziękować Panu Uszokowi za sprawowanie rządów w mieście .
Obserwuj wątek
  • Gość: obcy464 Re: forum Samorządowe Uszoka NIE ! IP: 62.233.240.* 18.11.10, 13:15
   w wielu miastach (np.Krakowie )spółdzielcy mają zalatwioną sprawę gruntów na ktorych stoją budynki na własność .I to wcale nie kosztowało tak drogo ,około 200zł spłacane przez rok w czynszu .Natomiast Pan Uszok nie widziróżnicy w gruncie na własnośc społdzielców a w dzierżawie wieczystej .I straszy ,że ta ziemia możebardzo dużo kosztować nas .Tym samym sankcjonuje mafijny układ spóldzielczy .W tej chwili SM Paderewskiego jest zadlużona na 10 milionów złotych + drugie tyle będą stanowić odsetki a na ostatnim nieprawomocnym zebraniu ,uchwalili ,że weźmie prezes Zadróż następne 5 milionów złotych to znaczy 10 milionóww do spłacania . Wyłudzila nasze podpisy to znaczy ,że się zgadzamy z braniem tego kredytu .
   Jak nie zablokujemy tego kredytu przez zgloszenie tego przestępstwa do sądu i prokuratury i nie wywrzemy nacisku abyśmy my spóldzielcy mieli wykupiona na własnośc ziemię pod naszymi mieszkaniami to znajdziemy się za sprawą tej mafii na bruku .
   I co Pan Uszok nie wie w jakiej znajdują sie sytuacji mieszkańcy osiedla Paderewskiego ?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka