Pokój przesłuchań wygląda prawie jak przedszkole

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.04.11, 01:59
ale dno
    • Gość: cypis Re: Pokój przesłuchań wygląda prawie jak przedszk IP: *.unknown.vectranet.pl 29.04.11, 09:28
      4 osoby kupiły meble w Ikei i to się nazywa dyplom???
      KPINA!
      • Gość: cypis Re: Pokój przesłuchań wygląda prawie jak przedszk IP: *.unknown.vectranet.pl 29.04.11, 09:42
        idea szczytna, ale do cholery, ludzie! macie po 20 lat a "projektujecie " jak stare pierdy! Jedyna wasz pomysł na wnętrze to żywe kolory? "sami pomalowali stolik, oprawili obrazki" K***A
        ręce mi opadły. Kupna maleńka tablica zamiast świetnej farby, która można namalować dowolny kształt tablicy w dowolnym miejscu!
        U mnie macie pałę. Cztery pały. Policjanci zrobiliby to lepiej, bo przynajmniej z rozmachem ignoranta. Żenujące.
        • Gość: Kama Re: Pokój przesłuchań wygląda prawie jak przedszk IP: *.netland.3s.pl 29.04.11, 17:49
          By negatywne ocenianie pracy młodzieży było trafne warto by zobaczyć w realu ten pokój. Zapraszam także do zapoznania się z cała pracą, którą absolwenci wykonali:) Ocenianie ich dyplomu przez perspektywę kilku zdjęć w tym samym miejscu i krótkim opisie jest infantylne;)
    • Gość: J.S. Pokój przesłuchań wygląda prawie jak przedszkole IP: *.netland.3s.pl 29.04.11, 18:17
      Polacy potrafią tylko krytykować, jednak niewiele jest osób, które poświęcają swój czas, aby zrobić coś dobrego dla innych... Przykre i niestety... prawdziwe. Na szczęście dzieci będą mogły w trudnych dla siebie chwilach przebywać w milszym otoczeniu niż "standardowe" pokoje przesłuchań. Wspaniałe, że młodzi ludzie wykorzystują możliwość praktycznego wykorzystania swojej pracy dyplomowej. Gratuluję ciekawego pomysłu i życzę powodzenia:)
Pełna wersja