Komentarze pod artykułem "Piotr Uszok uważa..."

IP: *.stk.vectranet.pl 14.01.12, 16:55
Czyżby przerwa techniczna? Ale komentarze pod innymi artykułami działają, tylko pod tym znikły. Wprawdzie w komentarzach coraz odważniej pojawiały się głosy nie po linii artykułu, ale przecież gazeta "której nie jest wszystko jedno" nie stosowałaby tak prymitywnej cenzury, nieprawdaż?
    • bartoszcze Re: Komentarze pod artykułem "Piotr Uszok uważa.. 14.01.12, 17:28
      A jaka jest linia artykułu?
      • Gość: LaGuardia Re: Komentarze pod artykułem "Piotr Uszok uważa.. IP: *.stk.vectranet.pl 14.01.12, 17:36
        Ano taka, że z rzeczy banalnej i mało istotnej, jak nagrody Prezydenta Miasta - rzecz całkiem powszechna - robi się niemal zabójstwo Kennedy'ego. Są dziesiątki bardziej istotnych problemów w Katowicach, niźli domniemywanie, w czyim imieniu wręczane są nagrody, co zostało celnie wypunktowane w kilku komentarzach, których niestety nie mogę przytoczyć, z racji ich skasowania.
        • bartoszcze Re: Komentarze pod artykułem "Piotr Uszok uważa.. 14.01.12, 19:35
          A, to nie zgadłem myśli.
          Przy czym sądziłem, że komentarze zrobiły się, hmm, zbyt napastliwe dla PU i dlatego zostały odcięte (na forum tak robią przy niektórych tematach, nie tylko na katowickim).
          • Gość: LaGuardia Re: Komentarze pod artykułem "Piotr Uszok uważa.. IP: *.stk.vectranet.pl 14.01.12, 20:05
            Właśnie o dziwo napastliwości było mniej niż można by się spodziewać, w pewnym momencie dyskusja poszła raczej w kierunku wyśmiewania się z artykułów na zamówienie. To, plus przewijające się nazwisko Pana Godlewskiego chyba przepełniło czarę goryczy :)
          • Gość: ~~~~ he, he,he IP: *.c201.msk.pl 15.01.12, 01:44
            www.profarm.com.pl/images/data/pics/6_355_0_wazelina.jpg
Inne wątki na temat:
Pełna wersja