Dodaj do ulubionych

Uczeń z Rudy Śląskiej chce zbudować krematorium

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.06.04, 23:35
Gratuluję pomysłu i determinacji! Ja też chcę być po śmierci skremowana - po
co mają mnie jeść robaki?
Obserwuj wątek
    • Gość: jeszcze żywy z Tys POMYSŁ MAKABRYCZNY - ALE TO KOPALNIA ZŁOTA! IP: 62.233.241.* 29.06.04, 22:23
      TOMUŚ, żeby zrobić duży szmal na spalaniu trupów, trzeba iść na masówę!
      Jest w Katowicach gigantyczne osiedle, największe na Śląsku i jedne z
      największych w Polsce i nosi pretensjonalne imię Tysiąclecia Państwa Polskiego,
      choć potocznie nazywane jest osiedlem Tysiąclecia, a nawet "Tauzenem".
      Jest ono (to osiedle), haniebnym reliktem minionej epoki, zwanej socrealizmem i
      zarazem wielkim betonowym blokowiskiem. Obok niego zlokalizowana jest
      największa w Polsce oczyszczalnia ścieków "Klimzowiec", zbudowana na rzece
      Rawie, zamienionej w ściek i wraz z tą oczyszczalnią podtruwającą mieszkańców
      tego gęsto zaludnionego osiedla (11.000 mieszkańców/km kw. przy średniej w
      Katowicach około 2.500 mieszk./km kw.). Dane są pewne!!!
      TE DZIESIĄTKI TYSIĘCY MIESZKAŃCÓW KATOWICKIEGO TYSIĄCLECIA POWINNI SIĘ STAĆ
      KLIENTAMI TWOJEGO, TOMKU, KREMATORIUM!!!

Sprawa jest bardzo prosta a okazja wyjątkowa!
      Otóż os.Tysiąclecia od trującej oczyszczalni ścieków oddziela tzw. strefa
      ochronna, gęsto zadrzewiona a jej zieleń parkowa pełni rolę takiego jakby
      biofiltra neutralizyjącego wyziewy i chorobotwórcze bakterie emitowane przez tą
      oczyszczalnię.
      Szansa jest w tym, że władze miejscowe podjęły decyzję o likwidacji tej strefy
      ochronnej, a tereny zieleni parkowej chcą przeznaczyć pod inwestycje
      komercyjne, w tym właśnie.. pod CMENTARZ(!!!).
      Mieszkańcy protestują - ale uchwały Rady Miejskiej zapadają i proboszcz już się
      cieszy i zaciera ręce, że będzie miał ten cmentarzyk. Szkopuł jest w tym, że
      osiedle jest ogromne a cmentarz ma być mały.
      Jak byś się, Tomuś, dobrae zakręcił koło sprawy i dogadał z proboszczem oraz
      władzami samorządowymi Katowic, to niezły biznes moglibyście razem wykroić.
      OSIEDLE TYSIĄCLECIA TO POTENCJALNE ZAGŁĘBIE POCHÓWKOWE I TYSIĄCE PRZYSZŁYCH
      CHOĆ NIECO SZTYWNYCH KLIENTÓW TWOJEGO, TOMUŚ, WYMARZONEGO I WYŚNIONEGO K R E
      M A T O R I U M !!!

Pomyśl o tym, to jest cudowna i niepowtrzalna SZANSA NA SUKCES.

Trochę dymu z krematorium zmieszanego ze smrodem z oczyszczalni ścieków nie
      zaszkodzi, a nawet może pomóc wybitnie w rozkręceniu intratnego interesu z
      nieboszczykami! LOLA MA RACJĘ - NAWET ROBAKI JEJ SIĘ NIE CHWYCĄ!

PECUNIA NON OLET! - jak mawiali starożytni ekonomiści i biznesmeni. Pieniądze
      nie śmierdzą!!!
    • Gość: mizia Re: Uczeń z Rudy Śląskiej chce zbudować krematori IP: 212.244.246.* 30.06.04, 20:46
      uważam że chłopak ma swietny pomysł!!bardzo mnie rozczarowało nasze żałosne
      społeczeństwo,które każdy pomysł sprowadza do niepowodzenia.Przypomina mi to
      konserwatywny lud który chyba już dawno wymarł,a jednak okazuje się iz jest
      inaczej że Polska nadal jest zamknięta dla ludzi z własnymi pomysłami i
      ambicjami!!Jestem tylko ciekawa czy zasłużymy kiedyś na miano XXI wieku??!!MIZIA
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka