Przemysłowy symbol miasta obraca się w ruinę [Z...

28.08.12, 23:05
[*]
Szkoda.
Obawiam się że nie powstanie tam nic lepszego - może jakieś blaszaki firmy Ziutek i Spółka :(
    • Gość: Timmy Re: Przemysłowy symbol miasta obraca się w ruinę IP: *.static.sitel.net.pl 28.08.12, 23:16
      Wstrząsające. Patrze na pierwszy filmik i tylko myślę o tym, że całe szczęście druga budowla - to jest mój przyszły dom jak już zostanę miliarderem ocaleje - patrzę na drugi film i oniemiałem.
      Nie mam po co zostawać osobą której firmy mogły by wytworzyć krajowe PKB bo nie będę miał gdzie wtedy mieszkać. Niestety, kraj wybrał za mnie bezrobocie i rentę.
      • Gość: tom to samo mam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.08.12, 08:54
        szkoda miejsca, pozostały mi jedynie fotografie budynku ze "schodami do nieba" ktry runoł na drugim filmie. na kościuszko bywałem może z 20 razy - było to magiczne miejsce.
        • jazg1 Śląsk się wyludnia 29.08.12, 10:02
          Jedną z przyczyn wyludnienia Śląska jest przekonanie o jego przemysłowym charakterze, szczególnie chodzi o przemysł ciężki: huty i kopalnie.

          Po co trzymać ruiny dawnego przemysłu i blokować teren, na którym można zbudować coś przydatnego dla ludzi?

          Należy wyburzać niepotrzebne rzeczy i budować nowe budowle, potrzebne dzisiaj, bo widać, że niektórzy chcą zrobić ze Śląska skansen przemysłu ciężkiego i górnictwa.
          • Gość: mk Re: Śląsk się wyludnia IP: *.psary.eu 29.08.12, 12:14
            mało masz miejsca żeby budować na śląsku? Zburzyli już wystarczająco dużo i miejsca po tych wyburzeniach w dużej mierze stoją do dziś puste. Po co jeszcze burzyć zabytki przypominające o tym z czym śląsk się zawsze kojarzył? To takie same bzdury jak burzenie Pałacu Kultury w Warszawie bo się kojarzy z ruskimi i PRL.
          • Gość: br wiecej hipermarketów i dyskontów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.08.12, 08:21
            oto polityka dzisiajeszych wladz
    • Gość: Maciej Re: Przemysłowy symbol miasta obraca się w ruinę IP: *.centertel.pl 09.10.12, 18:35
      Dobrze, że to wyburzyli, przynajmniej nie będzie szpecić miasta.
Inne wątki na temat:
Pełna wersja