Nastolatek kopniakiem powalił 28-latkę. Kobieta...

05.09.12, 10:04
co to takiego: filmowy kopniak kung-fu'?? Na pewno nie karate?
    • piechol Re: Nastolatek kopniakiem powalił 28-latkę. Kobie 05.09.12, 10:56
      Kartoteka grubsza niż książka telefoniczna... Dobre. Oznacza to, że w wieku 32 lat jest wielokrotnym recydywistą i żadna resocjalizacja tu nie pomoże. A może to byli zwykli kibole panie Pietraszewski??
      • Gość: Jar Re: Nastolatek kopniakiem powalił 28-latkę. Kobie IP: *.dynamic.chello.pl 05.09.12, 11:05
        Skoro jeden miał kartotekę grubą jak książka telefoniczna to wytłumaczcie mi co to coś jeszcze robiło na wolności? Czemu to coś w ogóle jeszcze egzystowało?
        • Gość: sendzia Re: Nastolatek kopniakiem powalił 28-latkę. Kobie IP: *.play-internet.pl 05.09.12, 11:46
          ambero bancek zakłada....szukając metodą akumulacji pierwotnej kapitału założycielskiego
        • Gość: qwerty Re: Nastolatek kopniakiem powalił 28-latkę. Kobie IP: *.adsl.inetia.pl 05.09.12, 12:40
          Zbudować im stadion, na gieksie się odstresują, borajstwa...
      • Gość: sceptyk znaczy sędziowie w Katowicach są tak samo durni IP: *.ip.netia.com.pl 05.09.12, 21:23
        jak na Pomorzu?
        Marcin P. miał 9 wyroków i nie siedział.
        • neostrada72 Re: znaczy sędziowie w Katowicach są tak samo dur 04.10.12, 12:26
          Nie mieszaj spraw niemających nic wspólnego z tematem artykułu.Jest to dziwna sprawa,ale tu,jak mówil były v-ce szef ABW wina jest po stronie sądow i organów ścigania,oraz prawdopodobnie mafii,ale nie takiejjak rozumie przeciętny Polak,tylko na wyższym szczeblu-właśnie prawniczym.Żyję dość długo na tym świecie i nie widziałem w czasach słusznie minionych tak rozwydrzonej młodzieży,bandytów w szkołach i na ulicach.To się rozpoczęło w latach 80-ych,kiedy zaczęły si e strajki i demontaż panstwa,trwający do dziś.Pracowałem w różnych rejonach kraju i takiego bandytyzmu nie pamiętam,bo go nie było na taką skalę.W 1975r zafascynowany morzem,szedłem przez całą Gdynię zobaczyć wschód słońca nad morzem.Szedłem pieszo z Grabówka pod Kamienną Górędo plaży.Dzisiaj bym się nie odważył.Twierdzę,że w PRL było bezpieczniej,a milicja była widoczna i w nocy.
    • tracer2010 Panie Pytel, pytam gdzie jest Prewencja ? 05.09.12, 15:39
      Brak widocznych patroli, a powinny być. Brak prewencji, a jedynie reagowanie na zgłoszenia.
      • neostrada72 Re: Panie Pytel, pytam gdzie jest Prewencja ? 04.10.12, 12:10
        Z prewencją zawsze byly problemy,bo policji nie chce się interweniować.Ale dzieci wychowywane są w domu przez rodziców.Mieszkam w miejscu blisko gimnazjum i widzę uczniów wracających ze szkoły.Zachowanie ich jest skandaliczne,a na zwróconą uwagę reagują rechotem i grożbami.Już się do nich nie odzywam,bo zagrozilii mi,że wytłuką mi oknajak nie przestanę zwracać im uwagi.Nazwisk nie znam,a policji ani straży miejskiej nie widać.Winne są gimnazja,tam jest wylęgarnia przyszłych bandytów.Powinny być zlikwidowany ten bezmyślny system p.Handtke,któremu przyśniły się gimnazja z II RP,tylko nie zauważył różnicy między tamtymi,a obecnymi,a ona jest kolosalna.
    • stracoonka Nastolatek kopniakiem powalił 28-latkę. Kobieta... 05.09.12, 20:42
      Myślałam już, że mu oddała, a tu taki zawód...
    • neostrada72 Re: Nastolatek kopniakiem powalił 28-latkę. Kobie 04.10.12, 11:59
      Czy to ważne jakim sposobem ją powalił?Takich gnolków zapudłować na tyle,ile przewiduje kodeks karny.Nie do 10 lat,ale 10 lat i niech siedzą do ostatniego dnia.Żadnego przedterminowego zwolnienia.Nie rozumiem,jak można wychować takiego bandziora.Winę ponoszą rodzice hodujący takiego synalka.
Inne wątki na temat:
Pełna wersja