Dodaj do ulubionych

Wypożyczalnia samochodów Katowice

25.03.13, 23:43
Witam!
Niestety bede zmuszona wypozyczyc samochod w Katowicach i chcialabym sie Was zapytac czy ktos z Was wypozyczal samochod w Katowicach?Ktora wypozyczalnie byscie polecili zarówno pod wzgledem ceny jak i pelnego profesjonalizmu firmy wynajmujacej.
Moze ktos korzystal z car net?
Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam :)
Obserwuj wątek
      • kris629 Re: Wypożyczalnia samochodów Katowice 08.01.14, 23:09
        Ostatnio korzystałem z rentcar.katowice.pl - można się z nimi nieźle targować i mają nowe auta. Korzystałem z wielu i zawsze na koniec okazywało się że do ceny doliczają jakieś extra opłaty, a w tej wypożyczalni bez zbędnych formalności, zajeżdżasz podpisujesz papiery i wyjeżdżasz autkiem. I co najważniejsze w Katowicach i na Śląsku podstawiają nawet pod dom!
    • irekwie Re: Wypożyczalnia samochodów Katowice 11.04.14, 11:58
      Jeśli chodzi o Katowice to warto też rozważyć Europcar. Fachowa wypożyczalnia z dobrymi autami. Mają ciekawe programy lojalnościowe, jeśli ktoś często wypożycza lub zarządza w ten sposób flotą w swojej firmie - www.europcar.com.pl/privilege
    • cynamonowymuffin Re: Wypożyczalnia samochodów Katowice 27.08.14, 13:01
      Jeżeli chodzi o Śląsk to tylko raz wykorzystałam z wypożyczalni samochodów, dokładnie z oferty www.poltrans24h.com.pl/zakres-uslug/ Absolutnie się nie zawiodłam i mój portfel też na tym wynajmie nie ucierpiał :) wiem też, że nawet istnieje możliwość wypożyczenia auta razem z kierowcą (według mnie to jest super opcja dla niepewnych osób za kółkiem). Mam nadzieję, że ci pomogłam :)
    • wondered Re: Wypożyczalnia samochodów Katowice 11.01.15, 05:01
      W Katowicach ma odział firma SPEED Sp. z o.o.. Ja wypożyczam samochody u nich i naprawdę jestem zadowolony. Ceny zaczynają się od już od 49 zł. Ja ostatnio wypożyczałem u nich Suzuki Swift za jakieś 80 zł za dzień. Porównywałem z konkurencją i mają najlepsze ceny.

Tutaj wrzucam Ci szczegółowe dane do nich i adres www do oferty :)
      SPEED Sp. z o.o.
      ul. Obywatelska 133
      94-104 Łódź
      tel. 500 286 300
      tel. 501 030 033
      tel. 042 681 03 44
      Adres www

Pozdrawiam :)
    • estera1538 Re: Wypożyczalnia samochodów Katowice 11.12.15, 20:44
      Tak, wypożyczałam samochód w Katowicach. Samolot lądował w Pyrzowicach późnym wieczorem, a musiałam się dostać do Krakowa. Zależało mi na takiej wypożyczalni, aby można było odstawić auto w Krakowie i ta wypożyczalnia samochodów w Katowicach www.carminesrent.pl/wynajem-samochodow-katowice-lotnisko daje taką możliwość.
    • kat.rs Re: Wypożyczalnia samochodów Katowice 24.11.16, 07:03
      olivia565 napisał(a):

> Witam!
      > Niestety bede zmuszona wypozyczyc samochod w Katowicach i chcialabym sie Was za
      > pytac czy ktos z Was wypozyczal samochod w Katowicach?Ktora wypozyczalnie bysci
      > e polecili zarówno pod wzgledem ceny jak i pelnego profesjonalizmu firmy wynajm
      > ujacej.
      > Moze ktos korzystal z car net?
      > Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam :)

Akurat z tej wypożyczalni nie korzystałam tak więc na jej temat wiele Ci nie napiszę. Mogę Ci jednak polecić wypożyczalnię Avis. Jest to większa, profesjonalna wypożyczalnia. Wybór samochodów jest tam bardzo duży. Autka z reguły są nowe oraz dobrze utrzymane. Wszystkie oczywiście są ubezpieczone ( oc plus ac).

• jariva123 Re: Wypożyczalnia samochodów Katowice 09.12.16, 09:59
      Dzisiaj jest w całym kraju wiele bardzo dobrych wypożyczalni samochodów, gdzie samochody są zadbane a ceny przystępne. Jednak zanim ktoś wypożyczy, to polecam zapoznać się z pewnym artykułem, który opisuje co niektóre mechanizmy działające przy wypożyczeniu auta
    • travelbus Re: Wypożyczalnia samochodów Katowice 13.12.16, 10:03
      Nasza firma istnieje na rynku od 2002 roku. Od 2005 roku posiadamy również Licencję na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego Osób. Świadczymy usługi w zakresie przewozu osób busami i autokarami na terenie całego kraju jak i również przewozy międzynarodowe. Nasz priorytet to zadowolenie klientów z naszych usług. Oferowane przez nas samochody to przede wszystkim pojazdy o wyższym standardzie. Klasa wyższa to samochody, które spełnią najwyższe wymagania klientów. Nowoczesne nadwozie oraz bogate wyposażenie naszych samochodów sprawią, że nawet najdłuższa podróż stanie się czystą przyjemnością. Dbamy o to, aby nasi pasażerowie podróżowali bezpiecznie, komfortowo oraz w miłej atmosferze. Pracownicy naszej firmy to bardzo zgrany i doświadczony zespół, charakteryzujący się punktualnością, rzetelnością, niezawodnością, profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do klienta. Nasze usługi są przede wszystkim dopasowane do potrzeb naszych klientów. Jesteśmy przekonani o tym, iż potrafimy przedstawić korzystną ofertę i dostosować ją do Państwa potrzeb.

Szukasz busa, samochodu lub autokaru o podwyższonym standardzie na wynajem? Dobrze trafiłeś! Oferowane przez nas samochody to przede wszystkim pojazdy o wyższym standardzie. Klasa wyższa to samochody, które spełnią najwyższe wymagania klientów. Nowoczesne nadwozie oraz bogate wyposażenie naszych samochodów sprawią, że nawet najdłuższa podróż stanie się czystą przyjemnością. Zapraszamy do współpracy. Gwarantujemy satysfakcję z naszych usług oraz życzymy przyjemnej podróży.

www.travel-bus.pl/
      campersun.pl/
    • pozysconer Re: Wypożyczalnia samochodów Katowice 10.03.17, 14:53
      Wypożyczalnia samochodów FM Cars jest prężnie rozwijającą się małopolską firmą. Przedmiotem naszej działalności jest wynajem samochodów osobowych oraz samochodów dostawczych ( wynajem krótko- lub długoterminowy). Nasze samochody posiadają pełne ubezpieczenie NW, AC, OC, Zieloną Kartę oraz Assistance. Wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów opracowaliśmy ofertę, dzięki której będzie możliwe swobodne podróżowanie przy minimalnych kosztach. Dla stałych klientów przewidujemy atrakcyjny system rabatów i upustów.
      fmcars.pl/
    • pozysconer Re: Wypożyczalnia samochodów Katowice 10.03.17, 15:41
      Wypożyczalnia samochodów FM Cars jest prężnie rozwijającą się małopolską firmą. Przedmiotem naszej działalności jest wynajem samochodów osobowych oraz samochodów dostawczych ( wynajem krótko- lub długoterminowy). Nasze samochody posiadają pełne ubezpieczenie NW, AC, OC, Zieloną Kartę oraz Assistance. Wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów opracowaliśmy ofertę, dzięki której będzie możliwe swobodne podróżowanie przy minimalnych kosztach. Dla stałych klientów przewidujemy atrakcyjny system rabatów i upustów.
      fmcars.pl
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka