Dodaj do ulubionych

Drukarnia internetowa!

17.10.13, 09:36
Witam Forumowiczów! czy jest ktoś w stanie polecić jakąś dobra drukarnie internetowa w promieniu 20 kilometrów od Katowic?
Obserwuj wątek
    • piotr_kolobrzeg Re: Drukarnia internetowa! 03.02.14, 22:16
      hmmm trochę śmieszne to pytanie... drukarnie internetowe własnie po to są internetowe, żeby zamówienia można było zlecać online, bez osoboistych konstulacji na miejscu ;) może Onlineprinters przypadnie Ci do gustu? nie wiem wprawdzie co dokładnie masz zamiar drukować, ale oni mają w swojej ofercie wszystkie standardowe usługi drukarskie www.onlineprinters.pl/ siedziba wprawdzie nieco dalej od Katowic :S ale za o przesyłki docierają migiem!
      tibone napisał(a):

> Witam Forumowiczów! czy jest ktoś w stanie polecić jakąś dobra drukarnie intern
      > etowa w promieniu 20 kilometrów od Katowic?
    • 7patysia Re: Drukarnia internetowa! 25.02.14, 12:05
      Drukarnie internetowe to wygodne rozwiązanie zamawiasz nie wychodząc z biura i do biura przywozi ci kurier. Od jakiegoś czasu korzystam z drukarni qprint24.pl, terminowo, duży wybór produktów nie tylko poligraficznych, no i bardzo tanio. Myślę że są warci polecenia.
    • lucyy3 Re: Drukarnia internetowa! 05.07.17, 09:42
      Ja też uważam, że najlepiej byłoby skorzystać z oferty sprawdzonej drukarni internetowej która ma doświadczenie w każdym wymiarze i jest godna zaufania. Przykładowo, firma mojej mamy systematycznie zamawia usługę druku broszur, które profesjonalnie wykonuje dobredrukowanie.pl, drukarnia internetowa działająca w Katowicach oraz okolicach. Jakość zawsze jest najlepsza, a ceny dostosowane do potrzeb klienta. Naprawdę warto ją sprawdzić, jeśli szukacie dobrej jakości w korzystnych cenach.
      • anna.sroka20 Re: Drukarnia internetowa! 19.07.17, 09:51
        Zgadzam się z Panią. W ogóle obecnie trudno o dobrą drukarnię internetową... Ja już kilka razy się przejechałam, a to jednak jest spore ryzyko. W końcu płacimy za coś w ciemno. Znalazłam jakiś czas temu drukarnię w Krk www.gomeo.com.pl/ i powiem szczerze, że póki co jestem bardzo zadowolona. Teraz akurat na okres wakacji zjeżdżam do swojej rodzinnej miejscowości, więc ta drukarnia spadła mi z nieba! Dlaczego? Dlatego, że mimo iż jest stacjonarna i działa w Krk, to również realizuje projekty z całej Pl. Dodatkowo wysyłka jest gratis. Zaletą jest to, że zamówione projekty są naprawdę bardzo dobrze wykonane i szczerze? nie mam się do czego przyczepić

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka