Dodaj do ulubionych

Która szkoła policealna?

26.10.14, 10:12
Szukam jakiejś przyzwoitej szkoły policealnej w Katowicach. Kierunki które mnie interesują to przede wszystkim informatyka lub ewentualnie rachunkowość. Czy ktoś tutaj ma jakieś doświadczenia w tym zakresie?
Obserwuj wątek
    • robesspen Re: Która szkoła policealna? 26.10.14, 17:51
      Wprawdzie sam nie uczęszczam do tej szkoły, ale moja siostra do niej chodzi. Jest po studiach (dziennikarstwo, ale nie mogła znaleźć zatruenidnia), ale zdecydowała się dodatkowo na rachunkowość - ponieważ jest to praktyczniejszy kierunek. Należy patrzeć, przede wszystkim na rynek pracy - jakie są potrzeby - a siostra poszła tam gdzie szły koleżanki. Chodzi do tej szkoły przy Mickiewicza 21/1 - tu masz do nich namiar sukcesedukacja.pl/kontakt/centrala-katowice/
    • alv_in Re: Która szkoła policealna? 27.10.14, 13:32
      Ja skończyłem kurs Księgowości w Go Work, ale to było 2 lata temu. Duża szkoła, sporo ludzi, wykładowcy fajni, dobrze zorganizowani, ale wymagający. Ja radzę sobie w pracy po tym kursie, więc rachunek jest dodatni, bo nauczyłem się sporo.
      • maja7739 Re: Która szkoła policealna? 05.02.15, 15:10
        Ja kończyłam kadry i płace oraz księgowość komputerową w NOVEJ. Kursy też mi się przydały bo teraz awansowałam i mogę się wykazać wiedzą, którą zdobyłam na kursach. Prowadzący byli bardzo kompetenti i także wymagający, ale to tylko plus bo więcej się nauczyłam. Cenę też mieli promocyjną więc myśle że warto spróbować.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka