Dodaj do ulubionych

Urodziny dla 8 latki

14.10.17, 18:18
Może ktoś ma doświadczenie i organizował urodziny dla dziecka,dziewczynki 8 lat.Muszą to być orginalne urodzinki.Nie wchodzi w grę bawialnia z kulkami itp..
Proszę nie pisać bzdety typu wpisz w google bo to każdy potrafi.Chodzi o realne doświadczenie rodziców.Dziękuje.
Obserwuj wątek
    • Gość: lilciaka Re: Urodziny dla 8 latki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.19, 08:52
      My robiliśmy takie urodzinki w domu. Zamówiłam animatorkę, było około 10 dzieci i spokojnie sobie z nimi poradziła. Mnie też nie przekonują jakieś sale zabaw itp., myślę że dzieci w tym wieku są już na to za duże. A muszą mieć dostosowane zabawy do wieku i zainteresowań. Obowiązkowo na urodzinki jeszcze trzeba zamówić tort, u mnie jak zwykle zamówienie poszło do tortyjakmarzenie.pl/Katowice-torty to najlepsza cukiernia na Śląsku. Robią same pyszności a plus za to, że dostarczają do Katowic. Można zamawiać całkowicie online i w ten sposób liczyć na zniżkę jeszcze. Smaki wszystkie pyszne, chociaż dla dzieciaków ja zamawiam zawsze cynamon gruszkę, dzieci uwielbiają bo jest biała czekolada jeszcze tam. A do wyboru wiele ciekawych wzorów tortów, również z postaciami z bajek.
    • Gość: Lesli Re: Urodziny dla 8 latki IP: *.artnet.gda.pl 17.06.20, 09:59
      Pytanie jakie masz fundusze. Bo inny prezent kupisz przy funduszach rzędu 50 zł, zupełnie inny przy funduszach rzędu 150 zł.
      Jednak moje propozycje tutaj są takie
      jakaś fajna ksiązka
      wyjście we dwoje do kina , ewentualnie pojechanie do parku rozrywki jeśli pogoda będzie dopisywała ( ostatnio odwiedziliśmy Bałtów i bardzo nam się tam podobało)
      jak rownież jakiś zestaw kreatywny

No i polecam modeliny Hey Clay, bardzo fajna wersja plasteliny, bo tak sie nie rozwala w rękach
      masakreatywnosci.netto.pl/

W Netto obecnie jest promocja w ramach której są dawane do zakupów za darmo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka