Dodaj do ulubionych

By nasza córeczka zobaczyła ŚWIAT- apel o pomoc

27.01.20, 13:23
Witamy

Jesteśmy Michał i Danielle Wiatrak z Jaworzna, rodzice ślicznej córeczki - Samueli.
Czasami można się zastanawiać, jak pomóc i jak skorzystać przy tym z ulg podatkowych. każda wpłata na siepomaga darowizna na cele pożytku publicznego. Dzięki temu przy rozliczeniu podatku możesz skorzystać z ulgi podatkowej, pomniejszając kwotę dochodu do 6% (osoby fizyczne) lub 10% (firmy). Szczegóły w linkach na końcu.

Wraz z żoną angażujemy się w pomoc dla mieszkańców Rwandy. Narodziny dziecka to jest piękna chwila dla każdych rodziców, także dla nas była to wspaniała chwila, gdy mogliśmy zobaczyć naszą córeczkę. Ale gdy spojrzałem w jej oczy zobaczyłem coś niepokojącego. Jedno oczko było przymglone. W tym momencie zaczęli chodzić od lekarza do lekarza, konsultowaliśmy się z zagranicznymi klinikami.

Wstępna diagnoza mówiła, że może NIGDY nie widzieć, nie zobaczyć MAMY, TATY, piękna przyrody, wszystko to, co każdy z nas ma na co dzień, co jest wokół nas. Szczęśliwie okazało się, że widzi na jedno oczko, ale nie jest to pełne widzenie (nie widzi tego, co jest na górze)

Jej choroba okazała się tak rzadka, że w jest praktycznie niespotykana, dopiero w klinice IMO w Barcelonie znaleźliśmy odpowiedź i prawidłową diagnozę choroby naszej córeczki- rogówka twardówkowa, coloboma i niedorozwój nerwu wzrokowego.

Możliwa jest operacja, która umożliwi jej obuoczne widzenie i znacznie poprawi jej możliwość rozwoju. Kwota jaką potrzebujemy to 70 000 zł, to cena za WZROK naszej córeczki. Jeśli jesteście gotowi nam pomóc i przekazać pracownikom informacje w celu przekazania 1% podatku na leczenie naszej córeczki, będziemy bardzo wdzięczni, oto dane do wpłaty:

Odbiorca
Fundacja Siepomaga
ul. Za Bramką 1
61-842 Poznań
Numer w Alior Banku
89 2490 0005 0000 4530 6240 7892
IBAN: PL SWIFT: ALBPPLPW
Tytułem
21040 Samuela Wiatrak darowizna

Przekaż 1% podatku
Numer KRS
0000396361

Cel szczegółowy 1%
0058180 Samuela

Strona zrzutki:
www.siepomaga.pl/samuela
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka