Dodaj do ulubionych

PAderewskiego warto kupic mieszkanie na tym osiedl

IP: *.chello.pl 13.09.08, 16:28
u czy tez wybrac inna ...nice???
Obserwuj wątek
    • Gość: "obrońca-przestęp" prezes SM im Paderewskiego pomaga złodziejom . IP: *.chello.pl 27.10.08, 02:14
      Szykuje się znowu afera z przenoszeniem liczników prądu na korytarze
      lokatorskie.Starsi ludzie pamiętają jak mieszkali w starych czynszowych domach
      gdzie liczniki były na we wspólnym korytarzu,jak nieraz byli okradani z prądu.
      Aby dać zarobić znajomej firmie a przy okazji zarobić samej wymyśliła i
      realizuje złodziejski remont .NAM NIEPOTRZEBNY.Liczniki są własnością zakładu
      energetycznego ,które dzierżawią spółdzielcy i płacą za prąd tylko tyle ile go
      zużyją.
      Dowiadywałam sie i okazuje się ,że bardzo łatwo jest podłączyć się do nie
      swojego licznika i kraść komuś prąd .Liczniki są w szafkach, ale dla złodziei
      żadne zamki nie są przeszkodą.We wspólnych koryrtarzach będą liczniki staruszków
      i cwanych złodziei ,którzy nie będą mieli skrupułów okradać tych
      biednych,bezradnych ludzi.
      Kto pomoże,tym biednym okradanym ludziom. Natomiast złodzieje otrzymując taką
      szansę powiększą grono zwolenników prezes Zadróż.Mając za sobą swoich
      pracowników,którzy obowiązkowo muszą głosować,ich współmałżonkowie również,bo
      wykupili za nasze pieniądze udziały członkowskie .To jeszcze do tego grona
      dołączą bezwzględni złodzieje,bo przecież będą musieli sie odwdzięczyć swojej
      dobrodziejce .I wtedy uczciwi ludzie ,będą skazani już na całkiowitą tyranię
      mafii spółdzielczej .
      Piszę to dlatego ,bo sługus prezes Zadróż czyli zastępca przewodniczącego RN
      adwokat J.Feliks posuwa się do działań mogę powiedzieć przestępczych, to jest do
      manipulowania Sędzią Sądu Okręgowego aby mnie uznano za przestępcę .
      Dlatego,jeszcze w tym tygodniu zgłoszę w prokuraturze ,ten złodziejski remont
      .To ,że może zatwierdziła ten remont rada Nadzorcza lub "nasi przedstawiciele"
      nie usprawiedliwia tego. To wyprowadzenie liczników prądu służy tylko złodziejom
      .Powie prezes, że takich nie ma .A przecież okradając nas z pieniędzy za wodę
      pisze, że również dlatego musimy dopłacać w tym roku 188000zł za wodę ,bo kradną
      złodzieje wodę .Również za złodziei są uważani ci którym pozakładała plomby na
      kaloryfery.Wiedząc ,że wśród spółdzielców są złodzieje stwarza im okazje do
      złodziejstwa.
    • Gość: "obrońca" - a podobno wg sługusa prezes Zadróż "przestępca" IP: *.chello.pl 27.10.08, 02:33
      Na zebraniach przygotowywała nas do tego złodziejskiego skoku na naszą kasę
      .Mówiąc tak ,że teraz ludzie używają więcej energochłonnych urządzeń ,bo oprócz
      pralek mają zmywarki,czajniki elektryczne i te przewody podobno miały nie
      wytrzymać mocy tych urządzeń .Ale czy wyniesienie licznika na wspólny korytarz
      ma umożliwić jednoczesne włączenie pralki ,odkurzacza ,zmywarki i czajnika.Wiem
      ,że może są niezorientowani ludzie którzy uwierzyli w te kłamstwa ,aleja
      wiem,że złodziejom stworzyła okazje.
      Nie zdejmuje się trującego azbestu ,tylko się robi remont,który daje tylko jej
      zysk i sprytnym złodziejom .
      • Gość: paderwea Re: a podobno wg sługusa prezes Zadróż "przestępc IP: *.chello.pl 27.10.08, 21:23
        Niestety, oprócz zamieszczenia jednego odnośnika, nikt z przedmówców
        nie
        ustosunkował się do pytania autora postu. :(

Moim zdaniem, warto mieszkać na Paderewie. Nie jest tu idealnie, ale
        w którym blokowisku jest?
        Atutem jest bliskośc Doliny Trzech Stawów (spacery i rekreacja na
        świeżym powietrzu), rzut beretem do Centrum Katowic i do centrum
        handlowego 3 Stawy. W miarę cicho, jeśli nie wybierze się klatki w
        bloku blisko autostrady (chocaiż mają być nowe ekrany)lub samej
        ulicy Granicznej, sporo sklepów, targowisko, wszystkie usługi na
        miejscu, 3 przedszkola, 2 gimnazja, szkoła podstawowa, dobra
        komunikacja z Centrum. Są też domofony w blokach.
        • Gość: nieruchomości Re: a podobno wg sługusa prezes Zadróż "przestępc IP: *.chello.pl 28.10.08, 00:58
          Doskonale wynajmują sie mieszkania na Paderewskiego. Jedna wizyta z
          klientem i mieszkanie jest wynajęte. Dla kontrahentów ważniejsze od
          Doliny Trzech Stawów czy centrum handlowego jest bliskość do urzędów
          wojewódzkich, Uniwersytetu, Politechniki , Biblioteki, Banków,
          Kampanii Węglowej. Niestety amatorów kupna mieszkania na
          Paderewskiego nie jest już tak dużo a to z powodu azbestowego
          ocieplenia. W przyszłym roku kazdy dom, blok będzie musiał posiadać
          atest termoizolacyjny. Azbest w tym ateście jest poniżej zera.
          Mieszkańcy powinni zacząć sie domagać innego niż azbest ocieplenia
          bloków, bo z azbestem tracą i będą tracic na wartości.
          • Gość: obrońca Re: a podobno wg sługusa prezes Zadróż "przestępc IP: *.chello.pl 28.10.08, 09:35
            Ale złodziejska mafia spółdzielcza azbestem sie nie przejmuje.Wstawia więzienne ,przerabia piony a przede wszystkim burzy spokój ludziom.A teraz wyprowadza,liczniki prądu ,aby złodzieje mogli okradać ludzi w podeszłym wieku ,którzy nie będą sobie mogli poradzić sobie ze złodziejami.
            Te korupcjogenne remonty napychają jej kieszenie ,a my spółdzielcy płacący najwyższe stawki na remont i eksploatacje będziemy skazani na azbest.
            Ale siedzibę swoją urządza jak pałac .Można już teraz oglądać schody do tego pałacu .
            A wszystko dlatgo ,że ludziom się nie chce zebrać i tę mafię oderwać od koryta.
            • Gość: Drobina Re: a podobno wg sługusa prezes Zadróż "przestępc IP: *.chello.pl 28.10.08, 10:25
              Wiosna tego roku na forum gazety pojawił sie wątek zatytułowany
              Azbestowe Osiedle. Śledziłam wpisy, informacje o wysokiej
              zachorowalności i śmiertelności mieszkańców na choroby nowotworowe.
              Zgadzałam sie z postulatami mieszkańców aby zdjęcie azbestowych
              ociepleń przyjąć za sprawę peiorytetową osiedla. Działania Prezesów
              wprowadziły mnie w osłupienie. Oto w gazetce z czerwca 2008 roku
              poinformowanomieszkańców o przyjęciu przez Zebranie Grupy
              Członkowskiej nastpujęcego wniosku: "Ustalić termin rozpoczęcia
              wymiany płyt azbestowo -cementowych, w tym również budynków przy ul.
              Granicznej i Sikorskiego najwcześniej na rok 2018" Wniosek jest
              kuriozalny z dwóch powodów . Po pierwsze objął dwa rejony
              Sikorskiego i Graniczną co nigdy dotąd nie miało miejsca. Po drugie
              wkazuje konkretną datę rok 2018, kiedy to obie prezeski będą juz na
              emeryturze, pozostawiając najtrudniejszy problem do rozwiązania
              swoim następcom. Jest rzeczą niemożliwą aby wniosek ten był
              niezależna wolą nawet najbardziej bezmyślnego mieszkańca Osiedla
              Paderewskiego. Widać wyrażnie jak prezeski manipulują swoimi
              zaufanymi ludźmi wkładając im w usta swoje najbardziej łajdackie
              pomysły. Wnioskowanie o osunięcie rozwiązania sprawy azbestu po roku
              2018 jest bardzo niebezpieczną manipulacją Zarządu Spółdzielni, na
              co chciałam mieszkańcom zwrócić uwagę. Oto w jednym z najblizszych
              numerów w rubryce realizacja wniosków możemy oczekiwać, że prezesi
              prozytywnie ustosunkują się do wniosku mieszkańca /
              najprawdopodobniej członka rady nadzorczej lub przedstawiciela grupy
              członkowskiej i sprawę azbestu odsuną ad acta.
              Przepraszam autora otwartego na tym forum wątku z pytaniem , czy
              warto zamieszkać na Paderewskiego. Jeśli tak, lepiej żeby wiedział
              że Osiedle ma bardzo powazne problemy z tzw władzą spółdzielczą,
              która dba wyłącznie o własne interesy. Powyższy przykład dobitnie o
              tym świadczy. Pozdrowienia dla piszących na tym forum.
              • Gość: Artus Dobrze połozone ale toksyczne osiedle IP: *.chello.pl 28.10.08, 14:44
                Całkowicie zgadzam sie z Drobiną. Mądry i ważny głos w sprawie
                osiedla. Zajrzałem do osiedlowej gazetki z czerwca 2008 roku. Nie do
                wiary ale taki wniosek jest. Także moim zdaniem został postawiony
                przez podstawionego przez prezesów wnioskodawcę. Chciałbym znać jego
                nazwsko i uzasadnienie. Skąd wziął się 2018 rok!!!! Typuję
                Gardulskiego, Madeja lub Feliksa jako najbardziej służebnych
                pachołków Zadróż. W ostatnich zebraniach wzięło udział od 1,5 % do
                2,5% procent mieszkańców poszczególnych rejonów. Tego jeszcze nie
                było. Lamentowano przy 5% obecności. Obecna statystyka świadczy
                dobitnie o całkowitym rozjechaniu się interesów spółdzielczych
                działaczy i pracowników z mieszkańcami. Przychodzą już tylko
                pracownicy spółdzielni i pupile prezesek. Przyjęcie wniosku
                przegłosowanego przez grupkę nie reprezentującą nasze interesy, nie
                może mieć żadnego znaczenia. Oczywiście można powiedzieć , że trzeba
                na zebrania przychodzić. Ale żaden szanujący sie człowiek w w takiej
                fikcji jaką jest zebranie członków, na którym nie mamy wpływu na
                porządek obrad, obserwujemy manipulacje przy wnioskach, chowanych,
                albo przekladanych na koniec zebrania, kiedy sala jest pusta , nie
                będzie brał udziału. Poza tym arogancja pań przechwalających się
                wygrywanymi procesami sądowymi budzi zniesmaczenie. Nie chcę ich,
                ani serwowanego przez nie widowiska z rumianym w środku
                przewodniczącym rady panem Gajdą, oglądać.
                Wracając do azbestu, sprawa jest niezwykle poważna. Rzeczywiście
                zachorowalność na raka na naszym osiedlu jest zatrważająca. Ostatnio
                na białaczkę zmarł 20 letni student. Zachorował w grudniu 2007 a juz
                w lutym został pochowany. Pani Grodowska utrzymuje, ze płyty
                pomalowane płyty azbestowe nie są szkodliwe. Czy swój dom w
                OSwięcimiu też ociepliła azbestem?
                • Gość: obrońca ale wg sługusa Zadróż przestępca . IP: *.chello.pl 28.10.08, 21:54
                  Zgadzam się z mądra wypowiedzią Drobiny w sprawie azbestu.Ale to nic nie
                  pomoże ,dopóki ,nie zjednoczymy się i nie odwołamy tej złodziejskiej mafii.Sami
                  jesteśmy sobie winni .Gdy niszczyła Panią redaktor Puczek ,nikt nie stanął w
                  obronie dzielnej Pani Redaktor.Potem mądrzejsi o doświadczenie (a może jednak
                  nie ) skrzyknęliśmy się i powstała inicjatywna grupa ,w ktorej znałazła sie moja
                  skromna osoba.Ale zabrakło głosów do odwołania tej złodziejskiej mafii.Natomiast
                  grupa sługusów prezes Zadróż napisała otwarty list ,który nas mieszał z błotem
                  Pozwoliliśmy sobie na to .
                  Nie żalę się ale widzę jakie wpływy jej sługus J.Feliks ,którego nastręczyła
                  oszustom z którymi muszę się spotykać w sądzie ma w prokuraturze i w sądzie
                  rejonowym .
                  W moim bloku umarł na nowotwór sąsiad mieszkający pode mną ,drugi mieszakający
                  naprzeciw mnie .Umarli w tym samym dniu i roku.Również ja jestem pacjentką
                  poradni w Gliwicach (mam szczęście ,że w porę poddałam sie leczeniu ).Na 5
                  piętrze też wiem ,że zmarł człowiek na raka .Zmarła parę lat temu ,młoda
                  kobieta,która zostawiła nastoletniego syna, który zachorował poważnie i w tej
                  chwili jest na rencie .Te wszystkie przypadki ,ktore mogę udokumentować
                  ,zdarzyły się w mojej klatce .

• Gość: obrońca Re: a podobno wg sługusa prezes Zadróż "przestępc IP: *.chello.pl 28.10.08, 22:14
                My z ulicy Sowińskiego jesteśmy najgorzej traktowani .Bo prezes myśli ,że
                jesteśmy z wyburzeń ,i jesteśmy hołotą,na ktorą się nasyła kontrole ,mieszkań a
                ostatnio kontrole ,ktore mają stwierdzić ,czy w gniazdkach płynie prąd .
                To u nas na Sowińskiego zrobiła niepotrzebny remont instalacji gazowej i
                założyła skrzynki ,to również na Sowińskiego 45 założyła ludziom więzienne
                drzwi i zburzyła ludziom spokój sąsiedzki .To u nas na Sowińskiego 35 powstał
                pierwszy burdel za przyzwoleniem zarządu .
                A w planie oczyszczenia naszych domów z azbestu nas nie ma .
                Czekajmy będzie jeszcze lepiej .
                • Gość: Sowińskiego Re: a podobno wg sługusa prezes Zadróż "przestępc IP: *.chello.pl 29.10.08, 09:31
                  Forum jest pilnie czytane w Spółdzielni. Przykładem nie tylko azbest
                  i zareagowanie wnioskiem o przełożeniu zrywania azbestu z elewacji
                  na 2018. Na forum pojawiła się krytyka wstawienia drzwi
                  przeciwpożarowych ciężkich i niepotrzebnych. Reakcja prezesów była
                  natychmiastowa. Zorganizowały podziękowania dla Zarządu ze
                  zdjęciem / wszystko to niby inicjatywa mieszkańców / owych drzwi +
                  notatka o "znakomitej dbałości Zarządu o komfort i bezpieczeństwo
                  mieszkańców". Notatkę podpisano: Mieszkańcy bloku przy ulicy
                  Sowińskiego 45. Od zawsze mieszkam pod tym adresem. Pod niczym się
                  nie podpisywałam i o żadnej akcji zberania podpisów nic mi nie
                  wiadowo. Proszę w moim imieniu jako lokatora Sowińskiego 45 takich
                  tekstów nie publikować. Mam zupełnie inne zdanie na powyższy temat i
                  pracę Zarządu. Proszę prezesów o nie manipulowanie mieszkańcami!!!!!
                  Jeśli chodzi o azbest. Uważam że pieniądze wydane na kafelkowanie
                  podcieni trzeba było przeznaczyć na likwidację azbestu.
                  • Gość: obronca Re: a wg sługusa prezes Zadróż " przestępca IP: *.chello.pl 29.10.08, 11:42
                    To ,że forum jest czytane ,to wiadomo .Natomiast nie wszystkim wiadomo ,że jest
                    zakaz odpowiadania na nasze wpisy.Najlepiej złodziejom działać po cichu
                    .Najlepiej żeby jak najszybciej spadł wątek na dalsze strony .
                    Ale to najlepszy wniosek ,że mafia już wie ,że ludzie są świadomi i niedługo
                    nasza cierpliwość się skończy.Wystarczy ,żeby na zebranie przyszło więcej ludzi
                    ,którzy mają świadomość ,że azbest zabija nas i zagłosowali za odwołaniem
                    sługusów z Rady Nadzorczej i powołanie nowej Rady ,który odwoła tą złodziejską
                    mafię .
                    Mamy mocne dowody,na przestepczą działalność Zadroż tylko chodzi o to ,żeby
                    trafiły do Prokuratury.
                    Ale tak jak powtarzam ta mała grupa ludzi ,która zaczęła proces odwołania
                    złodziei nie poparta obecnością na zebraniu spółdzielcow,utwierdziła ,prezes
                    Zadroż ,że choć wiemy o jej przestępczych działaniach nie jesteśmy solidarni
                    jako społeczność na tym osiedlu.
                    I dlatego dokonała tego złodziejskiego remontu na Sowińskiego 45,a teraz
                    dokonuje następnego ,wyprowadzając na korytarze lokatorskie liczniki prądu .
                    Jeżeli nie zgłosimy tego przestępstwa do Prokuratury a polegającego na
                    zagłosowaniu za przełożeniem usunięcia azbestu na 2018 rok i to tylko dla ulicy
                    Sikorskiego i Granicznej będziemy umierać na raka.
                    Czasami wydaje mi się ,że mamy mentalnośc murzynów z Afryki ,którzy w dużej
                    mierze zawdzięczają sobie wysoką śmiertelność na AIDS.
                    Przecież to tylko nam zależeć powinno kiedy będzie usunięty azbest.
                    Nie dawno czytałam na tym forum ,że jej podnóżek Madej dostał za bardzo małe
                    pieniądze mieszkanie z garażem i nie w strefie gdzie jest azbest.Było by dobrze
                    dowiedzieć się ,czy to nie on wystąpił w roli Morcinka (pisarz, który zgłosił
                    przemianowanie Katowic na Stalinogród ) i zgłosił ten zbrodniczy
                    wniosek.Zbrodniczy ,bo wiemy,że azbest zabija .
                  • Gość: obrońca Re: a podobno wg sługusa prezes Zadróż "przestępc IP: *.chello.pl 29.10.08, 11:53
                    Wracając jeszcze raz do Twego wątku mieszkańcu ul.Sowińskiego ,mogę tylko
                    twierdzic ,że kafelki w podcieniach przyniosły jej zysk o jakim można tylko
                    marzyć a ,usunięcie azbestu było by w dużej mierze finansowane z pieniędzy Uni
                    Europejskiej z których musiała by się skrupulatnie rozliczyć .
                    W tej chwili ,zadłużyła spółdzielnię na 16 milionów zł ,mamy najwyższy fundusz
                    eksploatacyjny i remontowy i nam spółdzielcom jest wara od tych pieniędzy .
                    • Gość: alik Re: a podobno wg sługusa prezes Zadróż "przestępc IP: *.chello.pl 29.10.08, 14:12
                      a mialem tam kupic mieszkanie jak zaczalem czytac o zlodziejstwie
                      tej prezes i innych to zrezygnowalem , teraz jestem w trakcie kupna
                      mieszkania o takim samym metrazu w innej spoldzielni i czynsz ktory
                      powinien byc porownywalny bo tez 10 p bloki podobny uklad mieszkan
                      itp jest srednio o 50 zl nizszy , usredniam bo kilka mieszkan
                      ogladalem na paderewskiego i zawsze pytalem o czynsz
                      pozdrowienia dla lokatorow walczcie o swoje to wasze pieniadze a
                      zadrozdz czy jak jej tam nie jest nawet czlonkiem spoldzielni wiec
                      ma wszystko w d..pie i tylko chce was okrasc
                      • Gość: Kosynier Jeśli ma się olej w głowie to inwestuje się rozsą IP: 195.16.90.* 29.10.08, 18:08
                        A więc kupno mieszkania to jest inwestycja bardzo poważna i nleży
                        tak inwestowac aby wartośc z każdym rokiem rosła.
                        Tymczasem bloki z płyt budowano na 50 lat i po tym terminie jeśli
                        się beda rozlatywa to normalka.
                        Teren jest własnością gminy i za dzierżawe(wietrzystą własnośc)
                        należy płacic czynsz do gminy.
                        W razie gdy budynek się rozleci właściciel musi sprzątnąc gruz i
                        działke przekazac gminie-a więc właścicielowi pozostają tylko koszty.
                        Teren jest połozony nad wyrobiskami górniczymi a więc niewątpliwie
                        nastąpi ruch górotworu.
                        Budynki są ocieplone azbestem który musi byc usunięty a usunięcie i
                        składowanie jest bardzo kosztowne i zrozumiałe należy wykonac nowe
                        ocieplenie,czy to się będzie oplacac bardzo watpie.Mieszkańców na to
                        niebędzie stac i łatwiej będzie wybużyc budynek teren sprzedac a
                        spółdzielcy dac pomieszczenie socjalne na obżeżach miasta.Kosynier
                          • Gość: Kosynier Re: Jeśli ma się olej w głowie to inwestuje się IP: 195.16.90.* 29.10.08, 21:31
                            A czy to ważne czy ortograficznie -ważne,że mający olej w głowie
                            zrozumie-kupowanie mieszkania z wielkiej plyty na szkodach
                            górniczych ocieplanych azbestem jest bez sęsu no jeśli kogoś stac na
                            trwonienie pieniędzy to jego sprawa.
                            Napewno nie jestem niczyim wyslannikiem ,gdybym był kłamałby i pisał
                            inaczej natomiast oni o tym wiedzą i przygotowywują sobie cieplutki
                            dochód remontując kosztem spóldzielców siedzibe i wynajmując
                            siedzibe spóldzielni i rezonas oraz parking można z tego miec niezły
                            dochód a spóldzielcą pozostawią długi zaciągnięte na psełdo remonty
                            cwaniackie kredyty i przekręty.Już dział spółdzielców wygonili do
                            wylotu i powolutku cała siedziba zostanie wydzierżawiona a pani
                            prezes bedzie inkasowac do wlasnej kieszeni.
                            • Gość: obrońca a wg jej sługusa przestępca . IP: *.chello.pl 29.10.08, 22:50
                              Ale dopóki sądy i prokuratura będą grały tak jak im adw.Feliks jej sługus każe
                              ,to nic sie nie da zrobić .Zawsze powtarzałam ,że mamy tak jak chcemy.Nasze
                              osiedle pójdzie pod młotek ,któregoś banku .Dlatego uważam ,że trzeba tworzyć
                              wspólnoty ,a przede wszystkim wyodrębnić swoje mieszkania jako własność odrębną
                              bo własnościowe spółdzielcze ona uważa za swoje.
                              Udało sie jej zniszczyć Panią Redaktor Puczek i odebrać nam nasze pismo .
                              Nic sąd nie zrobił jej jak dokonała na mnie stalinowskiego napadu .
                              Później był swingowany proces o skrzynki i za to złodziejstwo włos jej zgłowy
                              nie spadł .
                              Później wyłudzenie podpisów in blanco od spółdzielców i sprawie ukręcono łeb w
                              prokuraturze .
                              A teraz gdy zgłoszę te dwa bezprawne remonty tj więzienne drzwi i niszczenie
                              ludziom spokoju oraz wynoszenie liczników prądu na korytarz i nie poprze tego
                              nasza społecznośc osiedlowa to będzie tak jak mówisz.
                              Ja będe w tym czasie w więzieniu ,bo jej sługus jest na etapie załatwiania mi
                              więzienia .Mają nasze pieniądze ,więc nawet prokuratura stoi za złodziejami i
                              oszustami .
                              Wiemy jak działają sądy ,a teraz w szczególności .
                                • Gość: obrońca Re: a wg jej sługusa przestępca . IP: *.chello.pl 30.10.08, 16:45
                                  Nie .Jednak jesteś jej wysłannikiem,jeżeli każesz nam biernie czekać.
                                  Mafia nie ma honoru i jest bezwzgledna ,nawet ,że wie ,że rak na naszym osiedlu
                                  zbiera takie żniwo .
                                  Złodzieje aby nie kradli musza się znaleźć za kratkami.
                                  Ona ma nieograniczona władze a ta deprawuje.A oprócz tego ma nasze gigantyczne
                                  pieniądze i wzięte kredyty,z ktorych przed nikim nie musi się rozliczać .
                                  Niewygodnych wykańcza,bo wiemy co zrobiła z Panią redaktor Eweliną Puczek.Mnie
                                  również chciała stalinowską metodą wysłać do psychuszki. A jak sie nie udało to
                                  znalazła oszustów (nawet jak sie okazuje przemytników),którzy zgodzili się być
                                  pionkami a sługus adw.J Feliks próbuje ich wykorzystać i wsadzić mnie do więzienia .
                                  Gdyby się to udało to nikt jej wtedy nie podskoczy.Będa spółdzielcy niewolnikami
                                  Zadróż w dwudziestym pierwszym wieku .
                                  • Gość: Kosynier Nie namawiam do bierności IP: 195.16.90.* 02.11.08, 10:37
                                    Usłuje dac odpowiedz czy warto kupic mieszkanie na osiedlu w
                                    Spółdzielni im IJ Paderewskiego.
                                    A więc moim zdaniem niewarto kupowac mieszkania z wielkiej płyty.
                                    Budownicwa wielkopłytowego zaniechano ze względu na
                                    bezpieczeństwo,fabryki domów zlikwidowano.
                                    Niewarto kupowac mieszkania w budynku ocieplonym azbestem,bardzo
                                    duże koszty usunięcia i od nowa ocieplenia nową technologja.
                                    Niewarto kupowac mieszkania w budynkach które stoją na gruncie
                                    dzierżawionym duże koszty dzierżawy.
                                    A budynki na osiedlu im.IJ. Paderewskiego w/w wady mają.
                                    Pozatym dodatkową wadą to ,że są spółdzielcz a spóldzielczośc to
                                    armia pasożytów,krętaczy a bywa,że i złodzieji żyjących kosztem
                                    spółdzielców.Ponieważ cała otoczka spółdzielczości kożyta z profitów
                                    spółdzielczości to prawo spóldzielcze to jedna wielka bzdura,a
                                    oplacani radcy prawni,prokuratorzy,sędzipwie zrobią wsystko aby ten
                                    stan uczymac bo spóldzielczośc to dla nich złota żyła.
                                    • Gość: obrońca Re: a wg sługusa prezes Zadróż " przestępca IP: *.chello.pl 03.11.08, 23:10
                                      Nie masz racji ,jeżeli ktoś nie ma dużej forsy a nie chce mieszkać na ulicy to
                                      powinien kupić mieszkanie z wielkiej płyty.A to ,że nie mamy usuniętego azbestu
                                      to nasza sprawa ,że pozwalamy tej mafi spółdzielczej robić pseudoremonty a do
                                      tego niszczące nam spokój, na ktorych ta banda zarabia krocie.Robi też przeglądy
                                      takie jak teraz w naszym bloku ,nasyła szpicli ,którzy sprawdzają czy w
                                      gniazdkach płynie prąd .A nie tak dawno robiła przegląd ogólny naszych mieszkań.
                                      Inaczej wygląda blok tam gdzie mieszka księgowa,przewodniczący rady nadzorczej
                                      albo Na Sowińskiego 35 ,gdzie jest dochodowy burdel.
                                      Inaczej wyglądaqją bloki z wielkiej płyty w ktorych jest wspólnota i czynsze są
                                      o wiele mniejsze .
                                      Dopóki nie ockniemy się sami ta banda będzie miała na sumieniu nie tylko ludzi
                                      umierających na nowotwory ,zawałowców ,ludzi ,ktorzy dostawali wylewu walcząc z
                                      tą mafią ale i przestępcę ,ktorego podobno na polecenie sługusa jej adw. Feliksa
                                      mam zostać.
                                      • Gość: Alfred Problem w tym,że mafia ma swą otoczke obrońców. IP: 195.16.90.* 04.11.08, 18:00
                                        Spóldzielczość to eldorado dla wszelkiej maści
                                        cwaniaków,przekrętów,złodzieji.
                                        Oni mając dużą kase poprostu mają przekupione
                                        sądy,prokuratury,urzędy itd. itp.
                                        Aby to zrozumieć należy być ofiarą tej mafi ja jestem i zrozumiałem
                                        ich działanie bardzo dobrze.
                                        Dzisiaj wiem ,że nie jestem jedyną ofiarą to jest system do robienia
                                        kasy przez Zadruż Uszoka i innych.
              • obcy464 Re: nie pozwólmy aby to trwało . 22.11.08, 11:29
                Wczoraj spotykam ,koleżankę z osiedla z Sikorskiego jechała do szpitala do męża
                ,człowieka ,ktorego rownież zabija azbest .Jest w szpitalu ,bierze chemię ,stan
                zdrowia wg słów mojej koleżanki cięzki.
                Ile ludzi ,jeszcze musi umrzeć na raka abyśmy sie opamiętali .
                Cynicznymi i bezczelnymi wypowiedziami ,że dba o nasze bezpieczeństwo przeciw
                pożarowe wstawia więzienne drzwi do naszych korytarzy lokatorskich.
                Kłamstwami ,że będziemy mogli używać teraz wszystkich urządzeń takich jak
                czajniki, zmywarki, piece elektryczne usprawiedliwia te korupcjogenne
                pseudoremonty w postaci wynoszenia liczników prądu do korytarz .Z których to
                będą mieli korzyść złodzieje i ona sama .
                A azbest i liczba ludzi chorująca na nowotwory i umierająca ,to już prezes
                Zadróż nie obchodzi.
                ALe nas obchodzi !!!
                Oddychamy rozkładającym sie pcv który stanowi wykładzinę naszych korytarzy
                ,który też jest nieobojętny dla naszego zdrowia .Też musimy o tym pamiętać.
                • Gość: Alfred Re: nie pozwólmy aby to trwało . IP: 195.16.90.* 22.11.08, 13:01
                  A więc niepozwólmy i weżmy sie do roboty.
                  Należy odpowiedzieć co jest przyczyną tego stanu.
                  Moim zdaniem powodem tego stanu jest rużnica interesów.
                  Interesem spóldzielców jest w miare możliwości wygodnie i zdrowo
                  oraz w miare możliwości tanio mieszkać a interesem zażądu jest robić
                  kase bez względu na interesy spóldzielców.
                  Niepoto się jeżdzi z Dąbrowy Górniczej,Oświęcimia i innych
                  miejscowości ościennych aby realizować interesy spóldzielców którzy
                  niepotrafią zarządzać swoim majątkiem.
                  Chcąć zmienić istniejący stan należy zarządać zmiany statutu
                  (przywrucić statut do właściwego stanu)prezesem i pozostałymi
                  członkami zarządu mogą być tylko członkowie spóldzielni
                  zamieszkujacy w zasobach spóldzielni,wtedy interesy zarządu bedą
                  zgodne z interesami spóldzielców.
                  Aby do tego doprowadzić nalerzy zrobić plebiscyt spóldzielców aby
                  się opowiedzieli i zebrać podpisy,
                  A dalej sama się sprawa wyklaruje i przyjdzie szybko czas ,że
                  bedziemy rozstawać sie ze wszelkimi nalecialościami (darmozjadami)
    • Gość: Piotr Re: PAderewskiego warto kupic mieszkanie na tym o IP: *.domainunused.net 22.11.08, 19:43
      Jedna lub nawet dwie kontrole , miesięcznie włóczą się po mieszkaniach,
      ukręcają plomby albo fałszują wskazania ( montują podsłuchy???) by za tydzień
      przyszli następni , niby naprawiać stwierdzone usterki naganiać kasę kumplom
      - naprawiaczom.Ostatnio tak ukręcili drut przy plombie (sprawdzacze
      uziemienia )a jak ochrzaniełm - to się nawet stawiali. Za trzy dni już
      przyleciał kumpel i ...szybciutko poprawił, nawet o dziwo,za darmo, bo
      ochrzantusa był ciąg dalszy. Podobnie z ....wentylacją: sprawdzali wiosną 2008
      i było w normie; teraz - 1750 czy coś przy kratce w łazience, przy termie
      gazowej... a terma nie byłą używana, bo cały czas mieszkam w domu letnim,
      kawalerka pusta, terma nie była używana,może - sporadycznie, zapalarka
      elektryczna, gaz odcięty całe lato.... nagle: zalecenie: czyścić piecyk, tak się
      zatkał???Płatnie...! No to w grudniu zawołam dodatkową ,zewnętrzną kontrolę i
      zobaczymy, co się dzieje!!!Akurat ustalenia tych panów postaram się
      zweryfikować, bo już jestem na miejscu.
      Łażą takie deputacje wieloosobowe, rozłażą się po mieszkaniu , kasy
      szukają,graciarnie na klatkach oglądają ,przewracają się na zużytych podłogach
      ..Trzeba to towarzystwo jednak sprawdzać, pilnować.bo koszty generują! A ptaki
      jak siedziały tak nadal siedzą w kominach i świergolą!
      • obcy464 Re: PAderewskiego warto kupic mieszkanie na tym o 22.11.08, 22:08
        Żadnych kontroli nie trzeba wpuszczać .jak teraz chodzili i sprawdzali czy w
        gniazdkach jest prąd ,to ich nie wpuściłam i nic się nie stało .Nie tak dawno
        to robili przegląd całkowity mieszkań. Nie można było się dowiedzieć ile ten
        przegląd kosztował nas i protokoł z tej kontroli był tajny.Kolejne
        przestępstwo.Albo kontrole albo korupcjogenne pseudo remonty.
        Ma wyłudzone in blanco podpisy spółdzielcow ,to zawsze może twierdzić że to my
        chcemy.Tak zrobiła ,jak założyła ludziom na Sowińskiego 45 więzienne drzwi,
        zniszczyła ludziom spokój,wtedy w swej tubie propagandowej napisała ,że wysłali
        jej podziękowania za to draństwo .Wyjątkowe łajdactwo .
        Windy w naszym bloku(Sowińskiego 43 ) się chwieją,dobrze ,że nie korzystam ,bo
        mieszkam na 2 piętrze ,aż będzie jakieś nieszczęście Blok obłożony azbestem .Z
        każdego piętra już po kilku zmarło na nowotwory .
        Siedzibę tylko sobie przerabia na pałac .
        Jedynie pozostaje nam to doniesienie do prokuratury na te wszystkie
        przestepstwa ,bo to są przestepstwa,podpisane przez wielu,bo jak będzie podpis
        jednej osoby ,to sprawie łeb ukręcą. Tak jak wtedy gdy złożyłam doniesienie o
        przestępstwie wyłudzenia podpisów in blanco pod rzekomym listem do premiera .
        • obcy464 Re: PAderewskiego warto kupic mieszkanie na tym o 22.11.08, 22:20
          Skorumpowała nawet Sąd Rejonowy ,i myśli ,że pójdę siedzieć na dwa lata
          .Posłużyła sie w tym celu pospolitymi oszustami, którym naraiła adwokata
          jednocześnie zastępcę przewodniczącego Rady Nadzorczej.
          Myślę ,że Sąd II instancji,wiedząc ,że oszust jednak jest oszustem ,bo musiał mi
          zwrócić pieniądze ,nie wsadzi mnie do więzienia, za to tylko, że napisałam co
          spotkało mnie od oszusta.
      • Gość: kuka Re: PAderewskiego warto kupic mieszkanie na tym o IP: *.chello.pl 27.11.08, 15:31
        Nie ma się co pieklic na działania spółdzielni. Łajdactwo stało sie
        wyznacznikiem działań prezesów. Otoczeni dobrze opłacanymi
        pracownikami spółdzielni i członkami rady nadzorczej w ktorej kazdy
        kuje swój interes/ wystarczy popatrzeć ilu z nich zamieniło w czasie
        kadencji mieszkania na osiedlu/ prezeski czują sie i działają
        bezkarnie. Byle jak najwięcej do emerytury złupic mieszkańców,
        napędzić firmy króre przynoszą największe prowizje. Niestety nasze
        pieniądze w sposób coraz bardziej monstrualnie wypływają z naszych
        funduszy na remonty choćby na remont siedziby prezesów. Zmiany wejść
        do obiektu, wiata nad przewiązką to chorendalne koszty ukryte w
        kosztach na remonty naszych bloków, podobnych do slamsów. Będzie
        zatem na Osiedlu pałac i rudery. Niech prezeski udławią się swoja
        zachłannością i pazernością a bieda naszych emerytów niech niech im
        kością w gardle stanie. Tego życzy im mieszkaniec żyjący za 740 zł
        • obcy464 Re: Mobilizujmy się przeciw łajdactwu 28.11.08, 00:34
          Zacznijmy akcję .Dziś rozmawiałam z człowiekiem interesującym się stanem naszego
          osiedla.Mówi ,że farba z tych płyt azbestowych już prawie złuszczyła się.
          Przestrzenie międzyblokami są jak ciągi kominowe,gdy wieją wiatry to są one
          silniejsze niż na otwartej przestrzeni albo tam gdzie stoją niższe bloki.Włókna
          azbestowe fruwają a my je wdychamy .
          Bada się ,czy prąd płynie w gniazdkach i robi się lustrację naszych mieszkań a
          nie zleci nikt badań ile ludzi umarło na nowotwory a ile ludzi żyje ,tylko
          dlatego że wcześniej zgłosiło się do szpitala .
          Tak nie może być aby robiło się pseudoremonty,wynoszenie na korytarze liczników
          gazu ,prądu ,te czerwone okładziny na parterze
          które wg kłamstw ktorymi częstowano nas na zebraniach miały dawać izolację i
          mieliśmy mieć cieplej w mieszkaniach.Przeróbki korytarzy aby wstawić więzienne
          drzwi i zniszczyć ludziom spokój.Budowane sobie pałacu za nasze pieniądze.
          Nie możemy być bierni .
          Wiem ze swego doświadczenia ,że z oszustami można wygrać.
          Chociaż cała kancelaria J.Feliksa był zaangażowana ,wygrałam jeden proces z
          oszustami,musieli mi zwrócić pieniądze.
          A ten drugi karny ,ktory już był ustawiony ,bo oszust cieszył się na myśl co ma
          mnie spotkać we wtorek ,też wygram,bo Sąd wie już kim są dla prezes Zadroż oszuści .
          Okazało się ,że Sąd jednak okazał się sprawiedliwy i wysłał sprawę do powtórnego
          rozpatrzenia do pierwszej instancji.I wiem ,że nie mogę z oszustami przegrać ,bo
          to nie ja oszukiwałam.
          Dzisiaj ten człowiek z którym rozmawiałam członek naszej spółdzielni również
          wygrał sprawę z Zarządem.Musze dodać że to starszy już człowiek i na dodatek
          inwalida.(przepraszam Pana ,że musiałam zdradzić Pana wiek ) ale chcę pokazać
          przykład ,że to od nas zależy
          czy będziemy umierać,czy zawalczymy o swoje to co poza godnością mamy
          najcenniejsze to jest o swoje zdrowie .
          Zebrania nic nie dają ,bo to przecież farsa ,na których obraża sie nas. Jedyny
          sposób to zgłoszenie tego przestępstwa do prokuratury .
          Bedę walczyć ale nie mogę być pozostawiona sama.Czekam na odzew.
            • obcy464 Re: Mobilizujmy się przeciw łajdactwu 29.11.08, 10:14
              Jak chcesz tracić czas na dochodzenie kto sprowadził ich do spółdzielni to sobie
              sprawdzaj .Ja na pewno nie ,ani nikt z okradanych spłdzielców.
              Wczoraj znowu dowiedziałam się ,że młoda kobieta z osiedla choruje na raka płuc.
              Nie mamy za wiele czasu aby tę mafię zmusić żeby zamiast robiła korupcjogenne
              remonty zdjęła azbest z bloków .
              • chattab Re: Mobilizujmy się przeciw łajdactwu 30.11.08, 11:53
                Moi dziadkowie zmarli na raka płuc krótko po tym, jak im blok
                ocieplili azbestem. To mi przypomina o jednym: azbest jest
                najbardziej niebezpieczny właśnie wtedy, gdy się go rusza (zakłada,
                zdejmuje, tnie na płyty) - wtedy te śmiercionośne opiłki lądują w
                płucach. Pewnie, sam chciałbym mieszkać w bloku ocieplonym
                styropianem, watą szklaną czy czym tam jeszcze, boję się tylko, co
                będzie jak się w końcu wezmą za zdejmowanie tego g*wna - całe
                osiedle będzie się wtedy nadawało do wysiedlenia! Proszę o tym
                pamiętać!
                • obcy464 Re: Mobilizujmy się przeciw łajdactwu 01.12.08, 12:47
                  chattab ma na myśli fachowców takich jakich w tej chwili zatrudnia prezes Zadroż .W piątek u mojej sąsiadki wymieniali liczniki wody (legalizacja ).Fachowiec, robił to trzy godziny,mówił ,że poprzednik musiał chyba ten licznik zamurować (tak się tłumaczył ),bo nie mógł odkręcic tego licznika .Oprócz tego był palaczem, więc otwierał co chwilę balkon aby palić przy nim papierosy ,zaziębiła się przy okazji moja sąsiadka.
                  Do zdejmowania,które nie można porównać do zakładania azbestu trzeba wziąć fachowcow i napewno nie będziemy narażeni na wdychanie azbestu ,tak jak teraz .Powtarzam farba już się z tych płyt złuszczyła się i wdychamy azbest i dlatego tyle ludzi z osiedla umiera z powodu nowotworów .
                  Żyjemy w gettcie azbestowym i tylko ,powtarzam tylko od nas to będzie zależało ,bo prezes na rekę taka sytuacja .
                  • chattab Re: Mobilizujmy się przeciw łajdactwu 01.12.08, 22:26
                    Fachowcy nie fachowcy, taka czy inna prezes - nie o to mi chodzi. Po
                    prostu nie wyobrażam sobie, że siedzę w mieszkaniu, a ktoś za oknem
                    demontuje mi te płyty. Tym bardziej, jeśli azbest po tylu latach
                    jest w fatalnym stanie - nie wierzę, żeby w czasie demontażu się nie
                    pokruszył. A pokruszony, połamany azbest to śmierć pewna. Wolę o tym
                    nie myśleć, tym bardziej że mam małe dziecko. Prędzej wyprowadzę się
                    gdzieś na wieś, w Beskidy (chociaż mam sentyment do Paderewy), niż
                    doczekam tej akcji.

A tak przy okazji, dużo bardziej w tej chwili bulwersuje mnie inna
                    sprawa - menelstwo, które zalęgło się w bloku (na klatce schodowej)
                    przy ulicy Granicznej 61. Mowa tu zwłaszcza o jednym dziadu o
                    pseudonimie artystycznym Diabeł, który mieszka w piwnicy (raz już
                    się zresztą paliła, rzekomo podpalona przez dzieciaki), żebrze o
                    drobne na tanie piwo z Lidla, które potem żłopie z kolesiami na
                    schodach. W windach walają się puszki, naplute, naszczane -
                    wcześniej tak nie było. Czy nie można wszarza skutecznie eksmitować,
                    wywieźć do przytułku, doprowadzić do porządku? Jeżeli faktycznie te
                    wpisy czyta ktoś ze spółdzielni - bardzo proszę to sobie wziąć pod
                    rozwagę! Wywieszenie kartki o zakazie wpuszczania do klatki osób
                    postronnych to za mało. Ja sam staram się nikomu nie wadzić i
                    przestrzegam uznanych norm zwyczajowych życia w społeczności
                    lokalnej, i nie po to płacę słony czynsz, żeby mieć na co dzień do
                    czynienia z tego rodzaju hołotą. Dzisiaj będą chcieli złotówkę na
                    browara, jutro wsadzą kosę pod żebro komuś z mojej rodziny.
                      • obcy464 Re: I jeszcze nale pomyśleć o kosztach operacji a 02.12.08, 19:02
                        Zawsze ta mafia mówi na zebraniach ,że spółdzielnia nie jest zadłużona,
                        że mają płynność finansową .Gdy była grupa spółdzielców ,która nie chciała aby
                        brali tę trzecią pożyczkę (najpierw 1,6 mln,następnie 6 mln ) nie uzyskała
                        wsparcia od spółdzielców .I nie wykurzyliśmy wtedy tej mafii.
                        Przecież jeszcze wszystkiego nie wydali, a są jeszcze pieniądze z Banku Ochrony
                        Środowiska na niski procent. Płacimy horrendalnne składki na remonty .Spłacimy
                        to, tylko nie z tym zarządem.
                        Proszę przecież abyście poparli mnie w doniesieniu tych wszystkich przestępstw
                        do prokuratury ,ale nie widze odzewu .
                        Sama gdy zgłosiłam przestępstwo wyłudzenia podpisów in blanco w prokuraturze
                        ,sprawie łeb ukręcono .Bo zgłosiłam to sama jedna.
                        A potem nawet prezeska chciała mnie razem z adw.Feliksem wsadzić do więzienia na
                        dwa lata.(biorąc do współpracy oszustow z Giszowca )
                        Wydawało sie jej ,że sędziowie będą brać udział w tym łajdactwie ale jak poznali
                        prawde wycofali sie i na pewwno nie będę siedzieć dwa lata tak jak chcieli .
                        Kto podpisze się razem ze mna pod tym pismem do prokuratury ,które mam przygotowane.
                        Jak długo mamy żyć w gettcie azbestowym a oni budować sobie pałac ?
                    • obcy464 Re: Mobilizujmy się przeciw łajdactwu 02.12.08, 20:06
                      Widziałeś kiedy jak zamiata się podwórko, mądry gospodarz?, skrapia wodą ,a
                      głupi zamiata na sucho i wdycha kurz .Przy zdejmowaniu trzeba będzie ten azbest
                      specjalną
                      cieczą myślę ,że to będzie pewno jakaś emulsja zaimpregnować ,żeby się nie pylił
                      Zresztą nie jestem specjalistą od zdejmowania azbestu ,tylko chemikiem .

A druga sprawa ,o której piszesz to właśnie to o co chodzi prezes Zadróż
                      .Zawsze straszyła nas pożarami ,wtedy gdy przerabiała nam instalacje gazową i
                      zakładała skrzynki na gazometry .
                      Gdy przerabiała korytarze i wstawiała więzienne drzwi na Sowińskiego 45 też
                      tłumaczyła to względami przeciwpożarowymi .
                      Więc nie licz na to ,że kiwnie palcem w sprawie tych meneli.
                      Każdy pożar upoważni ją do korupcjogennych remontów ,których nikt sobie nie życzy.
                      Znam podobną sytuację na innym osiedlu tam działa piroman,który podpala ciągle
                      piwnice .Policja go zamyka i jest spokój a jak wypuści ludziom grozi
                      ewakuacja,bo znowu coś podpali ,Spółdzielni to nie obchodzi,jedynie to to ,że
                      nie robią im z tego powodu korupcjogennych remontow.Musicie sami sie
                      zmobilizować i z policją zrobić straż całodobową i wykurzyć menelstwo .Prezesom
                      przecież wykurzenie nie przyniesie zysku ,wręcz przeciwnie pożar będzie
                      wytłumaczeniem aby założyć w następnej klatce więzienne drzwi.
                      Azbestowe getto ,więzienne drzwi a menele niech sobie harcują.Mnie pod oknem na
                      trawniku parkuje samochód i też sie nie da nic z tym zrobić.
                      Chcą nasi "dobroczyńcy" chca załatwić nam nie zważając na efekt cieplarniany
                      całoroczne ogrzewanie.
                      Już teraz nie można otworzyć okna z powodu spalin i bliskości autostrady i mamy
                      wystarczająco ciepło bo nie można wietrzyć a co będzie jak będzie ogrzewanie w
                      lecie .
                      Czy to szemrane towarzystwo wogóle myśli ? Czy tylko chce nas narażać na
                      dodatkowe koszty i niszczyć srodowisko .
                      • Gość: chattab Re: Mobilizujmy się przeciw łajdactwu IP: *.chello.pl 02.12.08, 22:25
                        Proszę, nie miej mi za złe, ale odnoszę wrażenie, że o czymkolwiek
                        byśmy nie rozmawiali i jakiegokolwiek tematu nie poruszyli (pogoda,
                        kuchnia włoska, recenzje książek, premiera filmu, globalne
                        ocieplenie, moda damska i męska czy chemia organiczna), zawsze i tak
                        skończy się na prezes Zadróż. Zdaję sobie doskonale sprawę, że
                        toczysz na tym froncie własną prywatną wojnę i jesteś na nią cięta,
                        ale kiedy czytam po raz stutysięczny o więziennych drzwiach,
                        wyłudzonych kredytach i skorumpowanych pretorianach, humor mi się
                        nie poprawia - wręcz przeciwnie. Polemizowaliśmy na ten temat już
                        kilkakrotnie i nie chcę się więcej angażować w tego rodzaju dyskusje
                        (mimo iż w wielu kwestiach naprawdę się z Tobą zgadzam i podzielam
                        część Twoich argumentów - np. te związane z ekologią). Po części
                        dlatego, że nigdy nie miałem żadnych osobistych powodów do skarg na
                        nikogo ze spółdzielni (nie wiem, z czego to wynika - być może miałem
                        farta, być może za krótko tu mieszkam, nie wiem jak wygląda prezes
                        Zadróż i nie kojarzę nikogo z jej otoczenia - nie licząc jednego
                        nieco demonicznego, charakterystycznego kowboja w skórzanym
                        płaszczu, kapeluszu i długich, powiewających na wietrze siwych
                        włosach, oraz drugiego, łysego jak kolano z siwym wąsem, który w
                        tempie ekspresowym zwrócił mi pieniądze za wymianę okien - innych
                        twarzy nie kojarzę). A po części dlatego, że nie wierzę, by na
                        miejsce jednej, przeżartej złem i korupcją ekipy zjawiła się inna o
                        krystalicznie czystych sumieniach, by w tempie ekspresowym zdjąć
                        azbest na całym osiedlu, obniżyć o połowę fundusz remontowy, porobić
                        parkingi (żeby auta nie stały na trawniku), wyrzucić meneli, obsiać
                        wszystkie klomby niezapominajkami i sprawić, by zamiast wody z
                        cmentarza w Goczałkowicach, z kranów popłynął miód spadziowy i
                        czekolada marki Lindt. Po prostu nie wierzę w takie katharsis i cuda
                        w Kanie Galilejskiej. Wierzę natmiast, że problem menela śpiącego w
                        piwnicy bloku przy Granicznej 61 i jego kamratów jest do rozwiązania
                        w najbliższej przyszłości. Nie wydaje mi się, żeby komukolwiek (w
                        tym prezes spółdzielni) było na rękę hodowanie takiego dziadostwa na
                        swoim terenie - pomijam już fakt, że dzięki takim zakazanym mordom i
                        śmierdzącym piwskiem i szczynami klatkom traci wizerunek osiedla,
                        ale gdyby - odpukać - jeden śmierdziel z drugim w trakcie libacji
                        zaprószyli ogień i doszłoby do tragedii (np. ktoś zatrułby się dymem
                        i trującymi oparami), to kto za to beknie? Kto będzie miał na karku
                        prokuraturę, policję, Sanepid i straż pożarną? Raczej nie ja.
                        Dlatego panowie i panie pretorianie ze spółdzielni, czy jak was tam
                        zwą - macie możliwość w łatwy sposób się wykazać, usuwając chwasta,
                        jak Boguś Linda w "Psach". Zróbcie to, ja nie jestem od tego, żeby
                        pełnić nocną straż obywatelską na klatce schodowej!
                        • obcy464 Re: Mobilizujmy się przeciw łajdactwu 02.12.08, 23:18
                          To jest naprawde moja ostatnia odpowiedź do Ciebie Chattab,jeżeli uważasz ,że to
                          co robię jest moją prywatną wojną z Zadróż. Jak masz takie przekonanie ,to
                          sobie miej i szkoda mojego czasu na przekonywanie .Widocznie nie widziałeś
                          innych osiedli,zarządzanych przez uczciwych ludzi .Ale to Twoje zmartwienie .
                          Ten wątek akurat nie jest o kuchni ,ani o modzie a właśnie o naszym azbestowym
                          gettcie .
                          Chyba ,że go chcesz zmieniać w recenzje przeczytanej ostatnio przez Ciebie
                          książce ,to sobie zmieniaj .Powodzenia .
                        • obcy464 Re: Mobilizujmy się przeciw łajdactwu 02.12.08, 23:44
                          Pisząc o wysokim funduszu remontowym uzasadniałam ,że moglibyśmy spłacić
                          pożyczkę na usunięcie azbestu .A jak pisze chattab w wątku powyżej .Ano tak :,że
                          płaci słony czynsz nie po to ,żeby miał do czynienia z hołotą .
                          Mnie się wydawało ,że dla chattaba nasze czynsze są niskie ,to tylko ja narzekam
                          ,a tu prosze bardzo dla niego też są słone.
                          I za te słone czynsze zarząd ma wystwić chattabowi ochrone przed jego blokiem
                          aby nie wchodzili menele. Gratuluje obłudy
                      • Gość: informator Re: Mobilizujmy się przeciw łajdactwu IP: *.chello.pl 02.12.08, 22:34
                        Chcę napisać o sprawie wyprowadzania liczników na korytarz. Żadne
                        przepisy tego nie wymagają. Jedna lokatorka nie zgodziła sie na
                        przeniesienie licznika z mieszkania na korytarz. Prezesi ukarali ją
                        wyłączeniem prądu. Sprawę zgłosiła w elektrowni. Natychmiast prezesi
                        podłączyli prąd na nowo. W Zakładzie Energetycznym dowiedziała sie
                        też, że wszelkie wyprowadzania liczników na zewnątrz muszą być
                        uzgodnione z mieszkańcem jako właścicielem mieszkania, który wcale
                        nie musi się na to zgodzić. To co się dzieje na osiedlu to jest
                        samowolka prezesów za nasze ciężkie pieniądze. Wymontowuje się na
                        Sowińskiego, żal patrzeć, dobre tablice rozdzielcze, elektrycy biorą
                        je sobie do domu a zakładane są nowe bez względu na to że poprzednie
                        mogły służyc lata. Rację miała Redaktor Puczek,która pisała że nasze
                        pieniądze rzeką wypływają ze spółdzielni. Ta niegospodarność
                        pozostaję bez najmniejszej reakcji ze strony skorumpowanej z
                        zarządem -radzie nadzorczej. Dla Gajdy wszystko jest w porządku,
                        wszystko jest pod kontrolą. Harcerzyku, kiedy zmienisz płytę?
                        • obcy464 Re: i jeszczo jedna sprawa . 02.12.08, 23:58
                          Prywatną wojnę z prezes Zadróż narazie wygrałam ,nie wsadził mnie na dwa lata do
                          więzienia Sąd ,tak jak wnioskował o to adw.J.Feliks (żeby spotkała mnie
                          dotkliwa kara ).Myślę ,że już żaden Sąd nie będzie firmował tych łajdactw
                          spółki: oszuści z Giszowca i mafia spółdzielcza.
                              • Gość: Przedstawiciel Re: Zarząd tak robi jak mu rada nadzorcza pozwal IP: *.chello.pl 04.12.08, 12:16
                                Do dzis przechowuję w swoim archiwum projekt statutu naszej
                                spółdzielni, który proponował dla pezesa kontrakt menadżerski.
                                Autorami tego projektu nowatorskiego nie tylko w tym punkcie byli
                                dwaj członkowie Rady trzy kadencje wstecz. Reformowanie spółdzielni
                                skończyło się kiedy Sielańczyk wyprowadził się z osiedla, Pająk zdał
                                egzamin radcowski i zaczł pracować w kancelarii Wiśniewskiej i stał
                                się jej przybocznym. Wszelkim poczynaniom mającym na względzie dobro
                                mieszkańców ostatecznie ucięto łeb podając Panią Puczek do sądu.
                                Warto przypomnieć kto w tym bezprawiu wspierał prezesów: Gardulski
                                do dziś w radzie, Budzyn, Madej, Pisarski, Pająk, Banach, Kuberek,
                                Czober, Sajdak
                                • obcy464 Re: Zarząd tak robi jak mu rada nadzorcza pozwal 04.12.08, 21:44
                                  Jak widać po tych wpisach Przedstawiciela ,Kosyniera ,prezes się już tak okopała
                                  ,że żadne zmiany statutu ,nie wchodzą w grę.Odwołanie skorumpowanej rady
                                  nadzorczej przy demokracji spóldzielczej zafundownej nam przez Zadroż też nie
                                  jest możliwe.
                                  Wiele ludzi w podeszłym wieku nie ma już siły walczyć ta patologią .
                                  Niektórych zaś młodych wypowiedzi,że płacą słono i wymagają tylko aby meneli nie
                                  było w ich klatkach a działanie prezes ich nie obchodzi ,bo nawet jej nie
                                  widzieli są żenujące i na nich nie mamy co liczyć .
                                  Ale znajdzie sie napewno grupa,która widzi te przestępcze praktyki i złoży
                                  doniesienie do prokuratury .Jeżeli pod takim dokumentem podpisze się jedna
                                  osoba,to ukręcą łeb sprawie jak już nie jednej. Wiemy o samotnej walce Pani
                                  Puczek ,ale gdy nas będzie więcej ,napewno sie uda tę mafię odsunąć .
                                  Musimy tylko chcieć tego. Chyba ,że chcemy życ w azbestowym getcie, płacić coraz
                                  większe czynsze aby prezes budowała sobie pałac.Brała kredyty, abyśmy płacili za
                                  wodę nie wg wskazań naszych liczników tylko dlatego ,że zarząd jest
                                  niekompetentny i nie chcemu się tego zmienić .Aby robiła korupcjogenne remonty,
                                  rury z gazu miały korodowac i wynosiła nam instalacje na korytarze ,a teraz
                                  liczniki prądu .Aby niszczyła nam nasze sąsiedzkie życię .Niech powie na co
                                  wyłudziła pod pozorem listu do Premiera podpisy in blanco spółdzielców. Po co są
                                  te przeglądy naszych mieszkań po których protokoły są tajne .I nie wiadomo ile
                                  te kontrole nas kosztują. Odłożenie sprawy usunięcia azbestu do 2018r a w
                                  dodatku uwzględnienie tylko dwóch ulic a pominięcie Sowińskiego jest
                                  przestępstwem .Jezeli jest forsa na pałace a nie ma na azbest ,to jak możemy
                                  siedzić cicho i nie zgłosić tego do prokuratury .
                                  Czas na mobilizacje a nie na wspominanie co mogło być.
                                  • obcy464 Re: Zarząd tak robi jak mu rada nadzorcza pozwal 04.12.08, 22:19
                                    Jeszcze chce przypomnieć ,że mimo ,że prezes miała do dyspozycji kancelarię
                                    Wiśniewskiej wygrał z nią starszy człowiek (p.E.S.) ,wystepujacy w sądzie bez
                                    adwokata .Na pierwszą rozprawę jak już wspominałam przyszły takie dwie diwy z
                                    tej kancelarii i nie przyniosły odpowiedzi na pozew.!!!
                                    Wygrała też sprawę z prezes Pani z Sowińskiego 35 ,którą chciała pozbawić
                                    mieszkania .Stanęli za tą osoba sąsiedzi i nie udało sie prezes Zadróż.
                                    Mnie również udało się wygrać w sądzie choć do dyspozycji oddała oszustom cała
                                    kancelarię adw.Feliksa. (zastępca przewodniczącego Rady Nadzorczej). Pamiętam na
                                    jedną rozprawę to aż cztery
                                    pełnomocnictwa były złożone z tej kancelarii.Ja byłam sama.
                                    I też myślała prezes ,ze spędzę dwa lata w więzieniu .
                                    Ale przecież najpierw chciała ,żebym znalazła się w psychuszce przysyłając do
                                    mnie karetke ze szpitala pszychiatrycznego 2.lutego 2004 roku .(stara
                                    stalinowska metoda )
                                    Tak ,że nie ma się co za bardzo bać,demokracja w Sądach się umacnia,po głośnych
                                    skandalach.Żaden Sąd nie będzie firmował tych łajdactw mafii
                                    spółdzielczej.Uwierzmy .
                                    • Gość: Kosynier Noi ma czego chciał-jest taka piosenka IP: 195.16.90.* 06.12.08, 12:29
                                      Spółdzielcy niepotrafili decydować o swoim majątku przyjeli menażera
                                      to go mają.
                                      Gdybym ja był menażerem też bym tak robił, z azbestem bym poczekał
                                      aż ochrona środowiska pokryje koszty.Liczniki elektryczne przeniósł
                                      na korytarz i jednocześnie podniósł przydział mocy na mieszkanie to
                                      pozwoliłoby ewolucyjne likwidacje gazu w mieszkaniach a tym samym
                                      podniusł wartość mieszkań.Pod byle głupim pretekstem wyrzucałbym
                                      spóldzielców na bruk bez zwrotu wkładów,przekupowałbym
                                      prokuratorów,sędzów,wchodził w układy z prezydentem miasta i chulaj
                                      dusza śmierć frajerom.Oj napewno bym inaczej postępował gdybym był
                                      wybranym prezesem przez członków spóldzielni i był członkiem i
                                      mieszkańcem tej spółdzielni.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka