Dodaj do ulubionych

Szkoła tańca w Katowicach?

05.01.09, 21:09
Coś polecacie?
Obserwuj wątek
    • Gość: emi84 Re: Szkoła tańca w Katowicach? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.09, 23:47
      ja polecam Szkołę Tanca Nova, są profesjonalni i kompetentni,
      nauczyciele bardzo wczuwają się w naukę swoich uczniów.
      • Gość: emi84 Re: Szkoła tańca w Katowicach? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.09, 23:54
        Mi też nikt nie zapłacił za te słowa, po prostu chodziłam tam parę
        miesięcy i to są moje odczucia.Pozdrawiam
    • Gość: dwielewerece Re: Szkoła tańca w Katowicach? IP: 94.254.160.* 09.01.09, 23:51
      www.taniec.slask.pl
      na slasku czempion moze byc tylko jeden
      dariusz kurzeja
      full wypas, konkurencja sie nie umywa
      polecam
      p.s. nie, nikt mi za tego posta nie zaplacil ani nawet buziaka nie dal
    • salsabachata Re: Szkoła tańca w Katowicach? 19.03.14, 20:18
      Myślę, że najlepszą szkołą tańca jest Śląska Szkoła Tańca Dariusza Kurzeja. Zajęcia w Katowicach odbywają się najczęściej w piątki. Instruktor jest sympatyczny, zabawny, a przede wszystkim wykształcony. Ma wiele dyplomów dotyczących tańca towarzyskiego, a także zajmuje się sędziowaniem turniejów. W tej szkole można nauczyć się tańca towarzyskiego, bachaty, kizomby, salsy. Dobrze się składa bo akurat w maju ruszają nowe grupy, więc do dzieła! :)
      taniec.slask.pl/ - link do strony 516049049 nr telefonu :)
    • ania22888 Re: Szkoła tańca w Katowicach? 22.10.17, 12:10
      AWANGARDA KATOWICE NAJLEPSZA !!
      awangarda.katowice.pl/
    • natkamatka21 Re: Szkoła tańca w Katowicach? 17.09.18, 09:52
      Ja mogę polecić Egurrola Dance Studio, super lokalizacja, atmosfera na medal i instruktorzy ponadprzeciętnie przystojni! :) taniec.com.pl/kc/grupy/kobiety/ zobacz sobie, jaką ciekawą oferty przygotowali. Osobiście zauważyłam efekty już po pierwszych lekcjach :)
    • Gość: Ewel Re: Szkoła tańca w Katowicach? IP: *.interpc.pl 22.05.19, 13:01
      Ja chodzę do Śląskiej Szkoły Tańca i jestem bardzo zadowolona. Kurs przemyślany i bardzo dobrze wszystko wytłumaczone.
      tanca.com.pl/kursy-tanca-katowice/
    • Gość: Sandi85 Re: Szkoła tańca w Katowicach? IP: *.interpc.pl 23.08.19, 13:44
      Ja się zgadzam z poprzednikami, najlepsza Śląska Szkoła Tańca. Jestem stałą klientką od ponad 7 lat. Mają nową stronę tanca.com.pl/kurs-tanca/
    • Gość: Ania Re: Szkoła tańca w Katowicach? IP: *.interpc.pl 26.09.22, 20:55
      Śląska Szkoła Tańca Katowice

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka