Dodaj do ulubionych

Tak trzymać Panie Tomku!

05.10.07, 15:41
Bardzo dobry program, Pan jak zwykle w formie. Popracujcie troszkę
nad kamerzystą. Trzymam kciuki!!!
P.S To oglądanie Pana w necie przypomina raczej słuchanie Wolnej
Europy niż czytanie gazetek podziemnych. Internet to potęga!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: BloodMan Re: Tak trzymać Panie Tomku! IP: *.smtvsat.pl 05.10.07, 16:35
      To samo sądze! Oby tak dalej - a forma programu, przynajmniej mnie, pasuje bardziej niż oglądanie Pana w nielubianej stacji jaką jest Polsat (osobiście wole TVN/TVN24).

Technicznie: jak przedpiszca - trzeba nad kamerami troszke popracować, a raczej dostawić kolejną aby bez potrzeby operator (tylko jeden? zdolny jest :P) nie jeździł pomiędzy osobami. No i studio... może do jakiejś "kawiarni"? Stolik co prawda fajny, ale po bokach wychodzą braki dekoracji co nie pasuje nawet do "pokazywania techniki" (jak oświetlenie, kamery i tło studia - coś jak w TVN24). Dźwięk - ok (drobne poślizgi). Światło... no dobra - oświetleniowiec by zatłukł waszego oświetleniowca za te cienie i za "zmore kodera" (czyli za 'za czarny ten czarny'), ale do wszystkiego trzeba dojść kroczkami i poprawkami. Nie jest tak źle.

Ok, ponarzekałem (jak to ja...) - ale ogólnie to brawa za odwage, podziwiam i pozdrawiam. I niech, KURDE NO TOMASZU! wróci Pan do TVN'u w końcu... do Faktów, czy do jakiegoś własnego, podobnego do "Co z Polską" kilera na antenie TVN24. A "Co z Polską" proponuje dalej robić "TU" - w internecie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka