Dodaj do ulubionych

Bardzo tu nudno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

17.03.04, 20:54
Obserwuj wątek
        • nocna.mara Re: Bardzo tu nudno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 18.03.04, 02:09
          z nie jest nudno!

czy zauwazyliscie ze zywnosc coraz drozsza? Dzis kupilem pare zeczy w discount
          food store i wyszlo $30, pare troche innych drobnych rzeczy w normalnym
          grocery ... $20, a na koniec troszke warzyw owocow w zieleniaku i $10. Jest
          troche zarcia na pare dni ale to bylo $80 na jedna osobe. Zaznaczam ze jestem
          swiezym emigrantem i dopiero od 6 miesiecy w USA. Ja naprawde nie wiem jak zyja
          rodziny z dziecmi. Poznalem amerykanke i ta cignie mnie do knajp a mnie na to
          nie stac. Chyba sie niedlugo rozwiedzie ze mna.
          • Gość: jot-23 Re: Bardzo tu nudno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.nyc.rr.com 18.03.04, 02:28
            > czy zauwazyliscie ze zywnosc coraz drozsza? Dzis kupilem pare zeczy w
            discount
            > food store i wyszlo $30, pare troche innych drobnych rzeczy w normalnym
            > grocery ... $20, a na koniec troszke warzyw owocow w zieleniaku i $10. Jest
            > troche zarcia na pare dni ale to bylo $80 na jedna osobe.

no widzisz! bo wogole nie myslisz! spytaj sie brunona, jak zrec samcznie a
            ekonomicznie! szlagierem brunona na tygodniowa trase przez Wielkie Rowniny sa
            mielone. uniwersalny pokarm! z chlebkiem i ogorkiem kiszonym na sniadanki i
            kolacje, podgrzany na ziemniakami, na obiad! kupujesz "family pack" mielonego
            miesa najlepiej jak jest juz "manager's special", czyli ekspiruje jutro rano,
            15lb pake w cenie $0.99/lb potem juz tylko jeden wieczor na smarzenie,
            wykalkulowac po 4-5 na dzien i voila!!! tygodniowy pokarm, za $25, ze
            wszystkimi dodatkami! hehe "restauracje" ales sie wrobil!
            • nocna.mara nawet sam jot-23 sie pojawil! 18.03.04, 03:23
              Przepraszam za ignorancje ale co to sa nocne zmazy, pardon, Wielkie Rowniny?

Czasem kupuje manager's special i wlasciwie nigdy nie bylem rozczarowany.
              Przedwczoraj mialem mrozonke, nadziewana kura ze szpinakiem, duza paczka a ta
              morzonka byla ostatnia... zuje... kurde, nagle wypluwam kawalek SUROWEJ KURWY,
              pardon, kury. Nigdy wiecej juz tego nie kupie, wole sam KURWA, upiec.

Dzis kupilem jakies dwa funty mieska w calosci po $3 za funt. Nie wiem, jakies
              to wszystko drogie. Tu prawie kazdy ma dom ktory wynajmuja, place, a ja ledwie
              place raty na samochod ktory dopiero kupie...Moja amerykanska dziwczyna
              wyraznie dopomina sie o steki w restauracji...co jej powiedziec ze ja jestem
              biedny i tak moze juz chyba nawet zostanie....

Gość portalu: jot-23 napisał(a):

> > czy zauwazyliscie ze zywnosc coraz drozsza? Dzis kupilem pare zeczy w
              > discount
              > > food store i wyszlo $30, pare troche innych drobnych rzeczy w normalnym
              > > grocery ... $20, a na koniec troszke warzyw owocow w zieleniaku i $10. Jes
              > t
              > > troche zarcia na pare dni ale to bylo $80 na jedna osobe.
              >
              > no widzisz! bo wogole nie myslisz! spytaj sie brunona, jak zrec samcznie a
              > ekonomicznie! szlagierem brunona na tygodniowa trase przez Wielkie Rowniny sa
              > mielone. uniwersalny pokarm! z chlebkiem i ogorkiem kiszonym na sniadanki i
              > kolacje, podgrzany na ziemniakami, na obiad! kupujesz "family pack" mielonego
              > miesa najlepiej jak jest juz "manager's special", czyli ekspiruje jutro rano,
              > 15lb pake w cenie $0.99/lb potem juz tylko jeden wieczor na smarzenie,
              > wykalkulowac po 4-5 na dzien i voila!!! tygodniowy pokarm, za $25, ze
              > wszystkimi dodatkami! hehe "restauracje" ales sie wrobil!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka