Dodaj do ulubionych

Badania lekarskie do pracy w UK

20.04.04, 14:59
Czy wymagali od Was jakis badań przy podejmowaniu pracy w UK? Wyczytałem, że
hotelarze na cyprze wymagali testu HIV i WR. coś wiecie na ten temat?
Obserwuj wątek
          • ex-rak Re: Badania lekarskie do pracy w UK 21.04.04, 09:50
            Tak mialem badania lekarskie. Nic specjalnego, krotka rozmowa z pielegniarka,
            pare pomiarow (spirometria) i probka na badania krwi (proba watrobowa). U nas
            to standardowa procedura. Mamy takie raz w roku.
            Sciagneli mnie na te badania do siebie na jeden dzien.
              • ex-rak Re: Badania lekarskie do pracy w UK 22.04.04, 10:10
                Gość portalu: magda napisał(a):

> ex-rak a gdzie Ty pracujesz??? mozliwe ze niektore zaklady pracy wymagaja ale
                > ja jeszcze nigdy o tym nie slyszalam.

Jesli VIP twierdzi, ze to burdel widac to musi tak byc. VIP doswiadczenia ma,
                to sie dobrze zna. Taki burdel z 68 tys oddajacych sie za pieniadze pracownikow.

Badania lekarskie w Anglii nie sa powszechne, a u nas robione ze wzgledu na
                charakter pracy, a nie tylko pod katem czy mamy jakiegos Syfa, Hiva czy Vipa.
                Mamy monitorowany stan zdrowia, co w efekcie jest dobrym rozwiazaniem. Chodzi
                tutaj o pewne aspekty prawne (podkladka na wypadek jakis procesow prawnych),
                bezpieczne srodowisko pracy itd.
                Badania wstepne byly tez po to, aby miec dane o stanie zdrowia na poczatku
                zatrudnienia. Firma oferuje takie benefity jak ubezpiecznie prywatne, polise na
                zycie, wiec na poczatku te badania daja pewne pojecie czy nie zatrudnia sie
                chodzacego trupa. I tak takie badania robia pozniej firmy ubezpieczeniowe jesli
                ubezpieczasz sie niezaleznie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka