Dodaj do ulubionych

Lista mam z Wielkiej Brytanii

26.05.04, 22:54
Tak sobie myślę, że jakby nas coraz więcej na Wyspach i można by taką listę
stworzyć, co wy na to? Napiszmy gdzie mieszkamy, co robimy itp.
Zacznę Ja (no chyba nie mam wyjścia)
Mam na imię Jagienka, mieszkam z mężem Neilem i synkiem Dominikiem w Ripley,
Derbyshire (ok 45 min od Nottingham i 20 min od Derby). Mieszkam tu na stałe
od zeszłego roku (wcześniej mieszkałam w Birmingham). Pochodzę z Gliwic. Nie
pracuję, od września zaczynam studia. over.
Obserwuj wątek
    • dorota1974kr Re: Lista mam z Wielkiej Brytanii 26.05.04, 23:18
      To ja sie dolaczam.
      Mam na imie Dorota, od 2 lat mieszkam w Gravesend, Kent z mezem i 9 miesieczna
      coreczka Olivia. Chwilowo nie pracuje, studiuje europeistyke polaczona z
      historia sztuki i jezykami. Jestem z Krakowa (och jak ja tesknie za tym miastem)
    • bura2 Re: Lista mam z Wielkiej Brytanii 27.05.04, 00:51
      Dobry pomyslsmile
      Ja mam na imie Kaska i wraz z mezem Rafalem jestesmy tu juz 3 lata. Osiem
      tygodni temu urodzil nam sie nam nasz pierworodny Maciussmile Mieszkamy w
      polnocnym Londynie (Stoke Newington).
      Obecnie jestem na macierzynskim (hurra!) a pracuje w Lynx Express. pochodze z
      Krupskiego Mlyna woj . slaskie
      pozdrawiam
      • agozdzik Re: Lista mam z Wielkiej Brytanii 27.05.04, 10:07
        Rzeczywiscie fajny pomysl zeby zrobic liste mamsmile))
        Mam na imie Ania,od prawie 6 lat mieszkam z mezem w Londynie,od 6 miesiecy na
        Dagenham(pln-wsch).11 miesiecy temu urodzil sie nasz synek Mateuszek,a teraz
        oczekujemy na jego braciszka lub siostrzyczke,ktora ma sie pojawic na poczatku
        2005 roku!
        Dodam ze mam 25 lat,nie pracuje,zajmuje sie Matimsmile)))))))
      • aneczka52 Re: Lista mam z Wielkiej Brytanii 08.02.05, 20:22
        jamam na imie ania razem z mezam jestesmy tu 4 lata.jestem w ciazy z naszym
        pierwszym dzidziusiam i bardzo chcialabym prosic o pomoc mamy ktore juz maja
        tutaj dzieci i orieintuja sie w sprawie maciezynskiego urlopu itp.bede bardzo
        bardzo wdzieczna za pomoc.nie wiem nawet jak sie di tego zabrac.od 2001 bylismy
        na owczesnych bizneswizach teraz prowadzimy oboje ltd company.czy ja wogole mam
        prawo do jakiegos maciezynskiego.prosze pomozcie.wysylam w razie czego moj mail
        thomdryb@hotmail.com dziekuje bardzo za wszelka pomoc
      • mifka Re: Lista mam z Wielkiej Brytanii 23.02.05, 00:00
        na imie ma Michalina i od dwoch lat mieszkam na Stoke Newington razem z moja
        corka Olga i mezem Rafalem. Jestesmy z Wroclawia. I spadlas mi z nieba. jesli
        rodzilas w Homerton Hospital prosze podziel sie ze mna wrazeniami. Jesli w
        innym gdzies tu blisko tez napisz. Moze mozesz polecic dobra szkole rodzenia
        albo grupy dla ciezarnych i mlodych mam. Wszelkie info mnie ucieszy.
    • dorotka_p Re: Lista mam z Wielkiej Brytanii 27.05.04, 10:25
      Jeszcze ja , jeszcze jasmile
      Mam na imie Dorota. Od czterech lat mieszkam z mezem na Chiswicku W4. Mamy
      dwoje dzieci. Nie pracuje (zawodowo), zajmuje sie domem i dziecmi i jest mi z
      tym strasznie fajnie. Pochodze z Wroclawia, ale wraz z mezem mamy ogromny
      sentyment do Krakowa (zareczylismy sie tamsmile
      Nie bylam jeszcze na spotakniu z innymi londynskimi mamami, ale mam nadzieje,
      ze tego lata to sie zmienismile
      buziaki

Dorotka, mama Tomka 28.05.2002 i Oli 22.10.2003
      gg 1835481
    • edyta-1975 Re: Lista mam z Wielkiej Brytanii 27.05.04, 13:05
      wiec i ja sie przedstawie.mam na imie edyta jestem mama trzech synow pawel-
      13lat,grzegorz-11lat i patryk-3miesiace,ten ostatni urodzony w
      londynie.mieszkamy tutaj od trzech lat.to znaczy ja z dziecimi bo moj maz
      mieszka tu od 6 lat.Ja nie pracuje zajmuje sie domem i teraz moim najmlodszym
      synkiem.pozdrawiam wszystkie mamusie z uk.edyta
    • dzikunia Re: Lista mam z Wielkiej Brytanii 27.05.04, 13:09
      Hej!

Melduje sie Magda, mieszkam z mezem niedaleko od Wakefield w hrabstwie West
      Yorkshire, pracuje w Leeds dla Orange. Jestem w Anglii od 9 lat, a pochodze z
      Lublina. Mamy 2-letniego synka-przytulaczka.

Pozdrowienia dla wszystkich mam angielsko-polskich!

Magda
      • bibba Re: Lista mam z Wielkiej Brytanii 27.05.04, 13:19
        Dzikunia od Kubusia! Jestes tutaj! Hehe!

Mam na imie Kasia, pochodze z Pulaw pod Lublinem. Mieszkam w Anglii 11 lat, moj
        maz jest Niemcem, mamy synka Kubusia, 17 miesiecy, i drugie bobo w drodze - 15
        tygodni. Mieszkam w Harlow, Essex, od 3 lat. Spotkalam jedna Mame z tego forum -
        Dorote (dorota1974kr), i przy okazji przepraszam Dorotko ze nie pisze nic i
        nie dzwonie - troche sie pogubilam z ta ciaza, czasu malo, sil malo a tyla sie
        dzieje!!!
      • viola240104 Re: Lista mam z Wielkiej Brytanii 28.05.04, 12:46
        hej magda tak mnie twoj mail zachecil do przylaczenia sie do tego watku,choc
        nie mieszkam w anglii a w niemczech,ale mam meza anglika,wlasnie z twoich
        stron,dokl z leeds,sama blam w anglii3x,ale wlasnie tylk w yorkshire,mam 4m-
        cznego potomka jamesa,na pewno niedlugo wybierzemy sie do leeds do moich
        tesciow,wiec moze moglybysmy sie jakos spotkac,skoro to nie daleko?ps,czy twoj
        maluch rozumie po angielsku?jak podoba ci sie leeds i angielsk mentalnosc?pozdr
        viola
    • vase Re: Lista mam z Wielkiej Brytanii 27.05.04, 13:26
      Witam wszystkich!
      Ja - Madzia, maz - Danny i 2 letni skarb - Louis. Mieszkamy na poludniowym
      wybrzerzu, w Portsmouth (niedaleko wyspy Wight). A teraz sie przeprowadzilismy
      i mamy 5 min do plazy!!! Nic jednak nie zastapi mojego rodzinnego, ukochanego
      Krakowa!
      W Anglii jestem od prawie 10 - ciu lat (maz i synek od urodzenia smile hahasmile)
      Tez jeszcze nie bylam na emamowym spotkaniu, a bardzo bym chciala..
      Piszcie duzo, duuzoo..!!
    • izabelski Re: Lista mam z Wielkiej Brytanii 27.05.04, 14:30
      My mieszkamy dwa rzuty mokrym beretem od Home Office in Croydon.
      Mieszkam w Londynie od ponad 12 lat, pracuje w Lower Kingswood w Surrey.
      Dzieci (d 6,5, ch 4,5) w szkole na full time (kochaja ja okrutnie).
      Pochodze za malej miejscowosci Zarnowiec 60 km na polnoc od Krakowa i tez
      tesknie za nim i moimi lakami i lasami smile
      Sptkalysmy sie z dziewczynami z tego forum w operze na "Strasznym Dworze" kilka
      tygodni temu i na pewno zorganizuje cos wkrotce.
    • kingaolsz Re: Lista mam z Wielkiej Brytanii 27.05.04, 14:58
      Hej Jagienko!!!!Dobry pomysl!!!
      No wiec mam na imie Kinga, razem z mezem Andrzejem i synkiem Robertem ( 13m)
      mieszkam w zachodnim Londynie , na North Acton.
      Nie pracuje, tzn. mam pelen etat w domu wink
      Mieszkam w Londynie od 3 lat a pochodze z Torunia.

Bardzo pisze sie na ewentualne spotkanie smile))))))) w koncu idzie cieplo, parkow
      tu dostatek, cos mozna wybrac po srodku.

Ania, GRATULACJE ( ale zazdroszcze... smile)))))) pozytywnie. Wszystkiego
      najlepszego.

Pozdrawiam
      Kinga
      • jagienka.harrison Off topic-spotkanie w Londynie nr 2;) 27.05.04, 15:05
        Dziewczyny,
        Kiedyś już wspominałam że chętnie kiedys w sobotę przyjadę do Londka, pociągiem
        jest to ok 2 godz. Tylko że bez Dominika. Może spotkałybyśmy się na jakiś lunch
        czy coś w czerwcu, może 19-ego? Dajcie znać. Bardzo chętnie się bym z wami
        spotkała!
      • mamusia.o Re: Lista mam z Wielkiej Brytanii 08.06.05, 00:24
        hej! Ale się cieszę, że trafiłam na to forumsmile Mam na imię Monika. Jestem mamą
        dwóch Ancymonków (a wlaściwie Ancymona i Ancymonki). Kuba ma 3 lata i 7
        miesięcy a Julka 7 miesięcy. Mieszkam w londynie od roku i 2 miesięcy. Obecnie
        mieszkam w West Acton, ale lada moment przeprowadzam się do Brentford. Chętnie
        poznam inne Mamy stąd. Może umówimy się na jakiś spacer? Ja pracuję na full
        time w domusmile
      • coffee76 BELFAST I OKOLICE 27.06.05, 01:33
        jejku a jest ktos z Belfastu?
        wybieramy sie z mezem w jego okolice do pracy i moze juz zostaniemy iw rocimy
        kiedys...mam andzieje-wkrotce po naszego dwulatka
        Boze jak bede tesknic... crying(
    • ewunia_uk Re: Lista mam z Wielkiej Brytanii 27.05.04, 15:48
      No to jeszcze ja smile

Mieszkam w malej miejscowosci w hrabstwie Northumberland, jakies 15 mil na
      polnoc od Newcastle Upon Tyne.

Jestem z wyksztalcenia ksiegowa i pracuje w finansach w P&G w Newcastle. Maz
      Brian (byly reprezentant Wielkiej Brytanii w kolarstwie wink ) jest z
      wyksztalcenia nauczycielem i pracuje w Youth Services. Nasze dzieci to Stefek
      (10 i pol) i Zosienka (2 lata).

Ciekawa jestem, ile nas tu jest mam z Polnocy, moze nam sie uda
      zorganizowac "spotkanie oddzialu polnocnego"?
      • gosia.ruiz Re: Lista mam z Wielkiej Brytanii 08.08.04, 17:00
        Ja mieszkam w UK od niemal 7 lat. Spedzilam ok. 5 lat w Londynie. Od jakiegos
        czasu mieszkam w Whitley Bay, niedaleko Newcastle upon Tyne. Moj maz pochodzi z
        Newcastle.

Ja sama mam 29 lat. Urodzilam sie niedaleko Bydgoszczy. Potem mieszkalam przez
        ok. 15 lat miedzy Warszawa a Skierniewicami.

Pracuje obecnie na pol etatu jako legal secretary, dla firmy prawniczej w
        Newcastle.

Mamy 13.5-miesieczna coreczke Sophie.
      • gosia.ruiz Re: Lista mam z Wielkiej Brytanii 08.08.04, 17:04
        Ewa,

Domyslam sie ze pracujesz w Gosforth. Ja pracuje w Newcastle, ale tylko 2 dni w
        tygodniu. Bywasz czasem w Whitley Bay? Fajnie by bylo sie spotkac. Jesli chcesz
        sie najpierw porozumiec e-mailowo, to chetnie wiecej o sobie powiem i chetnie
        sie czegos dowiem o tobie.

Wyglada na to, ze jak na razie jest nas tylko 2 na liscie, co nie znaczy, ze
        nie ma wiecej Polek niedaleko.
        • agi77 Re: Lista mam z Wielkiej Brytanii 16.11.04, 19:38
          Witam wszystkie Mamy z Newcastle!
          Wraz z mężem i synkiem 7,5 letnim, w styczniu przeprowadzamy się do Newcastle.
          Chętnie nawiążę kontakty z rodzicami już tam mieszkającymi w celu wymiany
          doswiadczeń odnośnie szkół, życia dzieci tam, rozrywek itp. Chętnie poczytam
          maile od wszystkich rodziców z Newcastle i okolic. Będzie mi bardzo miło Was
          poznać!
          Aga
          agi77@gazeta.pl
    • ewamiki Re: Lista mam z Wielkiej Brytanii 27.05.04, 15:57
      Mam na imie Ewa, mieszkam w Londynie razem z mezem okolo 5 lat.
      20 lipca minionego roku urodzil nam sie synek.
      Pochodzimy z pogranicza Warmi i Mazur.
      Pracuje jeden dzien w tygodniu razem z synkiem.
      jednak po dzisiejszej pracy zastanawiam sie nad zostawieniem tego, mam na mysli
      prace.
      Tak ogolnie to chcialabym zeby nasz synek chodzil do szkoly w Polsce wiec
      jeszcze nie wiem czy jestem tu na stalesmile

Pozdrawiam
      Ewa mama Mikolaja

Ps, pomysl super, ciekawe ile sie nas uzbiera
        • magdapol75 Re: Lista mam z Wielkiej Brytanii 27.05.04, 16:28
          hej
          Mam na imie Magda (za trzy dni koncze 29 latsad ), mieszkam w Londynie od 11 lat
          (na Maida Vale),jestem od ponad roku zona Mariusza i od 11 m-cy mama Nel.
          Z Polski jestem z Piaseczna pod Warszawa.
          Pozdrawiam

~~~ magda mama nel ~~~
          Nelcia
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=8176511&a=11097384
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=11134529&a=11136751
    • aitee Re: Lista mam z Wielkiej Brytanii 27.05.04, 16:22
      Super pomysl!
      Mam na imię Iwona, mam 34 lata i żyję w Anglii od 2,5 roku. Mój mąż jest
      Anglikiem (no tak naprawdę to Irlandczykiem wink). Mamy córeczkę Emmę, która
      jutro kończy miesiąc. Mieszkamy w Derby (rzut beretem od Jagienki wink) Nie
      pracuję i jakoś specjalnie za tym nie tęsknię...

PS. Jagienka, wreszcie jestem mobilna! Po weekendzie (przyjeżdżają teściowie :
      () jestem chętna na spotkanie w dowolnym dniu i miejscu! Jejku, wreszcie nie
      mam brzucha i nie rodzę wink
      • lucasa Re: Lista mam z Wielkiej Brytanii 27.05.04, 16:33
        no to jeszcze i ja:
        mam na imie Agnieszka i z Patrickiem i Karolinka (prawie 7m-cy) mieszkamy w
        poludniowym Londynie, ja od 2.5 roku, Patrick od 16 lat...
        w wtorek wracam do pracy na prawie caly etat (chlip chlip! bardzo lubie swoja
        prace ale nie wtedy gdy mam malego szkraba w domu)
        chetnie tez poznam inne mamy (z jedna b.symptyczna juz sie spotkalam: Gosia -
        goshposh)
        pozdrawiam,
        Agnieszka
    • basiak6 Re: Lista mam z Wielkiej Brytanii 27.05.04, 16:36
      O fajny pomyslsmilesmile Bibba, chyba niedaleko mnie mieszkaszsmile
      Ja jestem Basia, mam 30 lat, w Anglii od ok 10 lat a nawet wczesniej,
      przyjechalam tu na studia, wczesnej na kursy przygotowawcze do studiow, po
      studiach 4-letnich dostalam prace i nadal pracuje, jako analityk finansowy, z
      tym ze od urodzenia synka w styczniu 2003 dla tej samej firmy ale jako
      freelance. W tej chwili robie Masters z finansow, juz konczesmile
      Maz Polakiem, poznalismy sie jak bylam na wakacjach w Polscesmile
      Od 4 lat mieszkamy w Welwyn Garden City, okolo 30 min od Londynu bo ceny domow w
      Londynie zabijajasmile)) Pochodze z Opola.
    • goshposh Re: Lista mam z Wielkiej Brytanii 27.05.04, 18:29
      Hej

Tu Gosia. Mam 26 lat. 9.5 miesieczna coreczke Helenke. Jestem w Anglii od 4
      lat. Mieszkam w SW1 zaraz kolo stacji VIctoria. Moj maz jest Londynczykiem.
      Przez Formu udalo mi sie juz spotkac z 2 mamami - Magda i Aga! Pozdrawiamy
      wszystkie mamy
      jestem Krakowianka,
      Gosia i Helenka
    • kasiaprzyb Re: Lista mam z Wielkiej Brytanii 27.05.04, 18:55
      Witam wszystkich
      Mam na imię Kasia, mieszkam w Manchester dopiero od dwóch miesięcy, więc mam
      najkrótszy staż. Mój mąż Szymon ma tutaj dwuletni kontrakt, mamy czteroletnią
      Magdę, którą właśnie dzisiaj zapisałam do szkoły, więc cieszę się niezmiernie.
      Ja siedzę narazie w domku. Pochodzę z okolic Częstochowy, ale ostatnie 10 lat
      spędziłam we Wrocławiu.
      • agcyb Re: Lista mam z Wielkiej Brytanii 23.05.05, 20:18
        Witajcie Mamy, witaj Kasiu

Ja mam 32 lata, w Manchesterze mieszkam od 3.5 lat razem z moim angielskim
        partnerem i wlasnie oczekujemy przyjscia na swiat naszego pierwszego dzidziusia
        termin mam na pojutrze wiec trzymajcie kciukismilePracuje, obecnie od tygodnia na
        macierzynskimsmile

Agnieszka
        • zmaher Re: Lista mam z Wielkiej Brytanii 30.07.05, 19:04
          mam na imie Zuza i mieszkam od 4 lat z moim mezem w Londynie. niedawno
          urodzilam coreczke,ktora ma teraz 8 miesiecy. chetnie poznam inne mamy z
          Londynu i okolic. zawsze milo jest miec bratnia dusze z Polski
          caluje
          zuzanna
          • zmaher Re: Lista mam z Wielkiej Brytanii 04.08.05, 13:27
            czesc Wszystkim mamom z Londynu!
            mieszkam z mezem i moja mala pociecha ktora ma 8 mies na Balham. poszukuje
            polskich mam w okolicach Clapham,Battersea,Tooting. bede chodzila z nia do
            polskiego klubu w piatki na Balham.bardzo bym sie ucieszyla gdybym mogla
            znalezc choc jedna mame chetna na spacery lub kawe
            pozdrawiam
            zuza
        • agnieszkaza Re: Lista mam z Wielkiej Brytanii 12.08.05, 12:19
          Witam,
          mam na imię Agnieszka,mam 30 lat a mieszkam w Manchesterze od miesiąca.Mąż Arek
          pracuje dla
          w firmie dźwigowej a ja z 6 letnią Agatką siedzimy narazie w domciu.Rozglądam
          się za szkołą dla córki.
          Chętnie nawiązałabym kontakt z mamami z Manchesteru,byśmy mogły wymienić się
          doświadczeniami z życia na obczyźnie.
          Oto mój adres mail agnieszkaza@o2.pl
          Pochodzimy z Łodzi,
          Pozdrawiam smile
      • agnieszkaza Re: Lista mam z Wielkiej Brytanii 12.08.05, 12:14
        Witam,
        mam na imię Agnieszka,mieszkam w Manchesterze od miesiąca.Mąż Arek pracuje dla
        w firmie dźwigowej a ja z 6 letnią Agatką siedzimy narazie w domciu.Rozglądam
        się za szkołą dla córki.
        Chętnie nawiązałabym kontakt z mamami z Manchesteru,byśmy mogły wymienić się
        doświadczeniami z życia na obczyźnie.
        Oto mój adres mail agnieszkaza@o2.pl
        Pochodzimy z Łodzi,
        Pozdrawiam smile
    • sylwia.n Re: Lista mam z Wielkiej Brytanii 27.05.04, 19:38
      Ja tez z ogromna checia wpisuje sie na liste !!!

Ja jestem Sylwia, mieszkamy razem z mezem Tomkiem i 6-letnia corka Patrycja
      w Teddington kolo Twickenham. Ja tu jestem od 1,5 roku a moj Tomek od 2.
      Niestety pracuje full time wiec moje spotkania sa ograniczone czasowo.
      Jezeli bede mogala - napewno przybede smile
      Pochodze z Czestochowy - kasiaprzyb napisz dokladnie skad jestes.

Pozdrawiam baaaardzo serdecznie:
      mamy ktore juz znam i ktore jeszcze poznam.
    • joannali Re: Lista mam z Wielkiej Brytanii 28.05.04, 09:14
      Witam wszystkie mamy rodaczki!

Mam na imie Joanna i przyjechalam do Anglii, w zwiazku z praca meza, ponad
      rok temu. Dziesiec miesiecy temu urodzilam synka Szymona. Mieszkamy w Ipswich,
      choc planujemy przeprowadzke do Brystolu. Z wyksztalcenia jestem romanistka,
      choc na razie nie pracuje. Wraz z mezem pochodzimy z Piły.
    • lillap Re: Lista mam z Wielkiej Brytanii 28.05.04, 10:42
      Super watek Jagienko!!!!
      Mam na imie Lila, do Uk przyjechalam jakies poltora roku temu i mieszkam w
      Luton, Beds ( jakies 30 mil na pln od Londynu) z kilkumiesieczna przerwa -
      niezaplanowana sad(
      Nasz synek Jas konczy za tydzien 11 m-cy. Moj narzeczony Sean, jest AI
      specjalista i pracuje jako developer w Cranfield. Ja nie pracuje, choc szukam
      zajecia part time, bo chce mi sie juz do ludzi smile)) W PL bylam prawnikiem i
      jakos moja dzialka nie przystaje za bardzo do angielskiej.
      Pozdrawiam mocno wszystkie mamy..... poki co nie ma tu zadnej z moich okolic
      Lila
    • farpakon Re: Lista mam z Wielkiej Brytanii 28.05.04, 11:39
      hej, i ja sie dopisuje do listy. mam na imie asia i jestem dumna mama ponad 8-miesiesiecznego jeremiego. mieszkam w londynie ponad 4 lata, ale wczesniej wpadalam tu na wakacje. razem z mezem bartkiem zmieniamy mieszkania srednio co roku, hehe, ale glownie jest to zach londyn, obecnie willesden.
      odkad urodzil sie jeremek nie pracuje, choc na brak zajec i nude nie moge narzekac. obecnie spelniam sie jako mama, ale powoli rozgladam sie za ciekawym kursem i zajeciem w niedalekiej przyszlosci.
      regularnie spotykam sie z innymi londynskimi mamami poznanymi na forum, a takze poznalam nowe mamy w operze. serdecznie was wszystkie pozdrawiam! chetnie poznam nowe osoby, fajnie byloby sie kiedys spotkac w calkiem duzym gronie, gdzies w centrum londynu.
      a wiec do zobaczenia, na realnym czy wirtulanym spotkaniu.
      a
      • ula1001 Re: Lista mam z Wielkiej Brytanii 31.05.04, 08:37
        Hej,
        jestem Ula i mam 7-miesieczna coreczke Kaye. Mieszkamy w zach. Londynie,
        przyjechalam tu z mezem ponad 4 lata temu.
        nigdy nie uczestnicze w dyskusjach na forum, ale dosc czesto tu zagladam. Kilka
        z mam zdazylam juz poznac osobiscie, no i wlasnie korzystajac z okazji Aniu z
        dagenham- ogromne GRATULACJE
        pozdrawiamy, Ula i Kaya
    • ranush Re: Lista mam z Wielkiej Brytanii 31.05.04, 22:09
      Ja tez sie dolaczam.
      Mam na imie Dorota. Mam 5-cio miesieczna corke Ranie. Mieszkam na Marble Arch
      ale wkrotce przeprowadzamy sie na Ealing. Jeszcze nie mialam okazji
      uczestniczyc w spotkaniu mam ale mam nadzieje ,ze juz niedlugo uda sie cos
      zorganizowac.
    • monika.od.werki Re: Lista mam z Wielkiej Brytanii 05.06.04, 20:09
      Oj, jak tu dawno nie zagladalamsmile..
      ale musze sie dopisac.
      Razem z Mezem mieszkamy w Leamington Spa, na pd od B'ham. W Anglii jestesmy
      razem juz.. 6sty rok, najpierw mieszkalismy w B'ham, gdzie robilam PhD z
      biochemii. Marcin jest tu o rok dluzej, bo robil MS z Informatyki.
      Mamy 20m Weronike i wlasnie oczekujemy przyjscia na swiat jej siostrzyczki -
      niebawem, bo juz z k. lipca.
      Nie pracowalam tu jeszcze (poza studiami), i na razie tez nie planujesmile, ale
      generalnie CHCEsmile. Jesli wciaz tu jeszcze bedziemy.
      Szkoda, ze Wy wszystkie tak rozsiane i zdala STAD...
      smile
      Aha, jestem Wroclawianka, Marcin (mazsmile) tez, choc teraz jego Rodzina mieszka w
      Tuszynie/p.Lodzia. Skad tez wlasciwie pochodzi.

pozdr
      Monika
      • catriona Re: Lista mam z Wielkiej Brytanii 07.09.05, 15:49
        Czesc Moniko!
        Ja jestem Kasia z Birmingham (od 14 miesiecy), moj maz jest na uniwerku w B'ham
        a ja wlasnie skonczylam warszawski i rozgladam sie za praca.
        Dzieci jesczze nie mamy ale planujemy i barzdo bysmy chcieli.

Gdzie mieszkalas w BIrmingham??
        My niedawno w ladna sobote bylismy w Leamington Spa sie rozejrzec, piekne
        miasteczko! Posoiedzielismy w ogrodzie i powloczylismy sie ulicami.

MOj maz jest Anglikiem, a ja jestem "mieszanka" slasko-wielkopolska. Domyslam
        sie, ze teraz masz male dziecko, mam nadzieje ze wszytsko poszlo dobrze.

Trzymajcie sie wszystkie mamy

k
      • dorota1974kr Do Dorotafrancis 08.06.04, 21:21
        Witaj Dorotko!
        Mieszkasz bardzo blisko mnie. Moze masz ochote sie kiedys spotkac? Ja mieszkam
        w Gravesend, Kent. Moge do twojego miasteczka podskoczyc ktoregos dnia. Co Ty
        na to?
        • go_ha Poludniowo-wschodni Londyn 17.06.04, 21:31
          Czy ktos tu mieszka? Znam kilka matek-polek w swojej okolicy, ale chetnie
          poznam wiecej smile Czesto jezdze z synkiem do Greenwich, mila okolica..chcialam
          sie spotkac w nadchodzaca sobote, ale mam gosci i nie dam rady, nie wiem
          dlaczego dopiero teraz sie wpsuje na LISTE...ale lepiej pozno niz wcale smile
          Pozdrawiam
              • wysokieobcasy7 Re: Poludniowo-wschodni Londyn 15.11.05, 14:46
                hey dziewczyny
                tez mieszkam w pld-wsch londynie a konkretnie na Royal Arsenal na Woolwich.
                zamierzamy w przyszlym roku przeprowadzic sie do Blackheath. Stad Oliviia31 jak
                sie w Blackheath mieszka??? fajna okolica? dobre nurseries tam sa?? ja dopiero
                w 10tym tyg jestem, termin na czerwiec 2006 ale juz mysle wink)
                czy udalo wam sie w koncu spotka na greenwich?? ode mnie to rzut beretem!
                dajcie znac Ewa
                • agulag Re: Poludniowo-wschodni Londyn 06.01.06, 19:22
                  Cześć!
                  Witam wszystkie mamusie z pd-wsch Londynku!
                  Ja to dopiero przyszła mamusia, a termin mam na lipiec to podobnie jak ty Ewa.
                  Znam Woolwich, bo kiedyś tam mieszkałam teraz mieszkamy w Dartford to bardziej
                  na wsch i już poza Londynem.Ja to nie bardzo zadowolona z opieki nad ciężarnymi
                  tutaj no i wogóle służbą zdrowia.Ciekawa jestem jak to u ciebie wygląda?
                  Chętnie się spotkam na jakies pogaduchy.
                  dajcie znać.
                  Pozdrawiam!
                  Agnieszka
    • katbob Re: Lista mam z Wielkiej Brytanii 16.06.04, 12:52
      Witam! Mam na imie Kasia, pochodze z Wroclawia. Od 10 miesiecy mieszkam w
      Nottingham. Jestem mama 4 miesiecznego Davida.Na razie nie pracuje, ale mam
      nadzieje, ze po wakacjach.... Z wyksztalcenia jestem politologiem. moj maz jest
      Anglikiem i nie zna polskiego. Strasznie tesknie za moja rodzina w Polsce, jak
      wy sobie z tym radziecie?!
    • katbob Re: Lista mam z Wielkiej Brytanii 16.06.04, 13:29
      Witaj Jagienko! Wlasnie przed chwila wpisalam sie na liste mam w UK. Chetnie
      spotkalabym sie z Toba, ale do Londynu nie bardzo moge przyjechac. Moj maz
      pracuje w soboty, a czasem tez w niedziele.Ale z tego co napisalas mieszkasz
      blisko Notinngham. Ja mieszkam jakies 10 mil od Nottigham (20 min.autobusem)
      wiec moze kiedys moglybysmy sie tu spotkac. Niestety jestem tu dopiero od 10
      miesiecy (z tego wiekszosc w ciazy) i nie odwazylam sie jeszcze na prowadzenie
      samochodu.Poza tym David wczoraj skonczyj dopiero 4 miesiace.Pozdrawiam Kasia
      • mag-da Re: Lista mam z Wielkiej Brytanii 18.06.04, 17:53
        Czesc wszystkim,
        Ale duzo nas tutaj, wiec jeszcze ja sie dopisze. Mam na imie Magda, 27 lat,
        urodzilam sie w Siedlcach. W Londynie jestem od roku, mieszkam na Putney. A
        miesiac temu, dokladnie 1 maja, urodzilam mojego pierworodnego Henryczka.
        Narazie jeszcze sie nie ruszylam dalej niz na Putney, moje dziecko jest
        wiecznie glodne, a mi wciaz najlepiej jest karmic piersia w domu. Bardzo
        chcialabym nawiazac kontakt z innymi mamami, bo raczej na pewno zostajemy tu na
        stale.
        Pozdrawiam serdecznie
        magda
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka