Dodaj do ulubionych

Burdel w Polsce mamy totalny.

31.03.12, 14:07
~kris:
To co Komuna wypracowała i zbudowane jest już przez 23 lata rozkradane i burzone pod szumnymi hasłami "reform" ( to taka legenda dla " ciemnego ludu " ). Wreszcie tego wszystkiego musiało zabraknąć i mamy to co mamy. Aktualnie Polacy zaczęli przeglądać na oczy budząc się z ręką w nocniku. Teraz to już daremny żal, próżny trud i bezsilne złorzeczenia. Należało 23 lata temu zachować zdrowy rozsądek a nie nalatywać bezkrytycznie na tzw Komunę. Wówczas to wsłuchując się w demagogiczne hasełka należało jeszcze zwrócić uwagę na tych co je głoszą - co sobą reprezentują - a na pewno nie doszłoby do tej ruiny Kraju. No cóż , Polak zawsze sobie to samo przysłowie kupi, że " przed szkodą i po szkodzie głupi".

Zamykają poczty, dworce i szkoły. Co się dzieje w Polsce?
Na wsiach coraz trudniej kupić znaczek czy zapłacić rachunek, bo w ostatniej dekadzie zamknięto 389 wiejskich urzędów pocztowych. Planuje się likwidację 122 najmniejszych sądów rejonowych. Lokalnym samorządom coraz trudniej utrzymać szkoły, więc je zamykają. W tym roku taki los może spotkać ok. 2,5 tys. placówek . W wielu miejscowościach Polski powiatowej likwidowane są poczty, dworce kolejowe, kina, szkoły, ośrodki zdrowia czy biblioteki. Życie państwa koncentruje się w zaledwie kilku aglomeracjach – alarmuje "Rzeczpospolita".

~żondy "BOLKOW" cdn...........:
dokładnie ja miałem nie przyjemność jechać pociągiem w tamtym roku na dosyć długiej trasie, z okna tego pociągu duże miasta jeszcze jakos wyglądały ale małe i średnie miasta to praktycznie ruiny, niektóre dworce to wyglądały tak jak by się wczoraj tam wojna skończyła. Ludzie stojący przy szlabanach w tych małych miastach w ortalionowych kurtkach ze smutnymi minami. Ten kto mówi o sukcesie polskiej transformacji powinien w twarz dostac bo kłamie bezczelnie. W 20 lat doprowadzili ten kraj do upadku a w tv pokazują tylko centrum Warszawy i Krakowa.

~Krajan:
Chyba każdy teraz się zgodzi.Burdel w Polsce mamy totalny.Każdy pcha się do chlewa.Pożreć pożreć,aby dla innych zabrakło.Trudno winić taką czy inną partię.Wszystkie do jednego wora.żal mi moich dzieci,że muszą wyrastać w takim kraju.W kraju całkowitego bezprawia.

~Polak:
Co oni z tym krajem zrobili. Ja chce z powrotem komune. Jakos to bylo! Wczasy pod grusza przedszkola zlobki sluzba zdrowia darmowe leki panstwowe zaklady praca byla ja mam gdzies taka demokracje to juz wole komune naprawde.

~KA$KA:
BOŻE CO Z NAMI BĘDZIE Z NASZYMI RODZICAMI , NASZYMI DZIEĆMI Z NASZYM PAŃSTWEM. DO CZEGO TO WSZYSTKO DOPROWADZI. ZACZYNAM TĘSKNIĆ ZA DZICIŃSTWEM A CO SIĘ Z TYM ŁĄCZY -KOMUNĄ.
Obserwuj wątek
      • polonus5 Biedny jestes zjedz trufkafkem 31.03.12, 14:36
        donk napisała:

Biedny jestes zjedz trufkafkem.

============================================================

~Mireck

Nie jestem francuzem tylko polakiem, ucieklem z tego zalosnego kraju, bo w porownaniu do naszych politykow (zalosnych notabene) francuzi umieja zadbac nawet o imigrantow.Tutaj w pelni moge kozystac z zycia i cieszyc sie z rodzina tym co mamy a nie wiazac koniec z koncem.Kto mial glowe na karku juz dawno wyjechal z polski,pozostali tylko nieudacznicy tacy jak Ty - jedyne co potrafia to uzalac sie nad wlasnym losem i nawet pogoda smile
        Nie ucieklem,bo nie dawalem sobie rady - to tak na marginesie, wyjechalem,bo tu widze przyszlosc - jestem czlowiekiem i ciesze sie z zycia,bo jest za krotkie na codzienna walke o zdrowie z nasza sluzba zdrowia,o emeryture z naszym zusem o przezycie za marne grosze w porownaniu z wydatkami.POLSKA to chory kraj,dla mnie za mnie nie powinno byc juz go na mapie i z tego co widze,politycy staraja sie do tego dojsc za wszelka cene.
        Tak jak juz wspomnialem,kto umie cos w zyciu zdzialac (nie przekrety) to juz dawno wyjechal.Pracuje dla siebie,otworzylem mala firme i stac mnie praktycznie na wszystko a was ?? na co ? co mozecie powiedziec o swoim zyciu oprocz narzekania ? - budzicie sie codziennie i myslicie,co dzisiaj kupic najtanszego na obiad zeby wystarczylo na jutro ;/ debilizm - bedziecie zyc tak 60 lat i umrzecie z poczuciem spelnienia - bo przegraliscie walke na polskim ringu o godne zycie... zalosne...
    • fvck_u Donku daj mu spokuj! 31.03.12, 15:43
      to kolejny samotny weekend polonusa przed komputerem. sasiedzi ida na spacer z wnukami graja z nimi bawia sie a stary zapomniany przez rodzine dziad przed komputerem ma tylko nas na tym forum smutne to zal mi go!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka